Reklama

Jsem naivní, co s tím

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.03.17 17:12
Jsem naivní, co s tím

Potřebuji se nějak vykecat nebo co. Po rozchodu s manželem jsem potkala někoho jen tak na pár schůzek.. Celkem mu netrvalo moc dlouho, aby mě přesně zhodnotil: infantilně naivní, co pro pár doteků přilne ke každému… Co dodat, je to pravda a mě jen děsně deptá, že to nedokážu změnit…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

chelsinka1988
Kecalka 424 příspěvků 05.03.17 17:13

Ty ti daj :mrgreen:

sandra001
Ukecaná baba ;) 1175 příspěvků 05.03.17 17:16

@chelsinka1988 :potlesk: :mrgreen:

Takyjedna
Závislačka 4608 příspěvků 05.03.17 17:18
@Anonymní píše:
Potřebuji se nějak vykecat nebo co. Po rozchodu s manželem jsem potkala někoho jen tak na pár schůzek.. Celkem mu netrvalo moc dlouho, aby mě přesně zhodnotil: infantilně naivní, co pro pár doteků přilne ke každému… Co dodat, je to pravda a mě jen děsně deptá, že to nedokážu změnit…

Se na něj vyprdni a najdi si taky nějakýho romantika. Ale jen částečnýho, aby byl aspoň trošku praktickej. :)

Proximus
Zasloužilá kecalka 566 příspěvků 05.03.17 17:18
@Anonymní píše:

Jestli je toto důvod toho proč se sTebou manžel rozvedl, měla bys s tím něco dělat.

Paola21
Závislačka 3384 příspěvků 05.03.17 17:20
@Anonymní píše:

8o To ses jako s někým třeba třikrát sešla a on ti řekl, že jsi infantilně naivní atd.? Ten taky nebude asi normální

Aries6
Generální žvanilka 21913 příspěvků 2 inzeráty 05.03.17 17:21

A co odborná pomoc? Nejsem moc zastánce dnešního všeho možného modeního, ale třeba by ti někdo pomohl rozebrat sama sebe a třeba sama přijdeš, jak na to.
Já jsem na jistou věc taky přišla při prvních schůzkách s bývalým přítelem. On je takový přímočarý, věcný a docela vidí do lidí. Neřekl to, co ten tvůj tobě, ale trošku pootevřel oči v jiné věci. Vztah nakonec trval 4 roky a rozchod z mé strany nebyl kvůli tomu, šlo o jiné věci.
Někdy není špatný, když tě někdo jiný upřímně A PRAVDIVĚ zhodnotí.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.03.17 17:25

@Proximus No to né zas.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.03.17 17:26

@Paola21 no ono mu to děsně imponovalo. Akorát já to o sobě „tušila“ a tím jak jsem to slyšela, mě to děsně rozebralo

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.03.17 17:29

@Aries6 palec nahoru…

Paola21
Závislačka 3384 příspěvků 05.03.17 17:29
@Anonymní píše:
@Paola21 no ono mu to děsně imponovalo. Akorát já to o sobě „tušila“ a tím jak jsem to slyšela, mě to děsně rozebralo

Jemu se líbilo, že jsi infantilně naivní? No koukám…

Jestli si myslíš, že měl pravdu a chceš to nějak řešit, tak jak psala @Aries6, tak odborník

Borůvka1990
Kelišová 5431 příspěvků 05.03.17 17:31

No tak jestli jsi mu hned dala a k tomu začala na třetí zchůzce plánovat svatbu, tak měl pravdu :nevim:

Borůvka1990
Kelišová 5431 příspěvků 05.03.17 17:32
@Paola21 píše:
8o To ses jako s někým třeba třikrát sešla a on ti řekl, že jsi infantilně naivní atd.? Ten taky nebude asi normální

Proč by nebyl normální? Možná jí chtěl upozornit na její naivitu, aby nenaletěla nějakýmu cvokovi.

Paola21
Závislačka 3384 příspěvků 05.03.17 17:37
@Borůvka1990 píše:
Proč by nebyl normální? Možná jí chtěl upozornit na její naivitu, aby nenaletěla nějakýmu cvokovi.

jemu to ale imponovalo

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.03.17 17:39

@Borůvka1990 :D to jsou dobrý asociace. Ne svatbu fakt ne :dance:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama