Jsem neustále unavená

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.03.17 19:28
Jsem naustale unavena

Ahoj, mam takovy problem jsem neustale unavena. Nikdy jsem nebyla nijak akcni clovek, ale vse jsem zvladala dobre a bez vetsi unavy vse se ale zmenilo po tom co se mi narodilo dite. Na zacatku jsem myslela ze me unavuje kojeni ale ted uz mam 2,5roku po porodu a 1,5roku po ukonceni kojeni a nic se nezlepsilo. Neustale jsem unavena a bez zivota bez energie, spim +- od 22h do 6:30 a pak si chodim lehnout nekdy s ditetem cca na 1-1,5hodiny odpoledne. Uz kdyz rano vstavam tak se citim unavene a nevyspale a tak je to cele dny, uz opravdu nevim co s tim. Snazim se i zdrave jist, chodim kazdy den aspon na chvili ven, nepiju teda kavu ta mi nikdy nezachutnala. Uz jsem si i nechala vysetrit krev na stitnou zlazu a vse mam ok. Nevite prosim nekdo co s tim?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Dr.Renča
Ukecaná baba ;) 1332 příspěvků 04.03.17 19:35
@Anonymní píše:
Ahoj, mam takovy problem jsem neustale unavena. Nikdy jsem nebyla nijak akcni clovek, ale vse jsem zvladala dobre a bez vetsi unavy vse se ale zmenilo po tom co se mi narodilo dite. Na zacatku jsem myslela ze me unavuje kojeni ale ted uz mam 2,5roku po porodu a 1,5roku po ukonceni kojeni a nic se nezlepsilo. Neustale jsem unavena a bez zivota bez energie, spim +- od 22h do 6:30 a pak si chodim lehnout nekdy s ditetem cca na 1-1,5hodiny odpoledne. Uz kdyz rano vstavam tak se citim unavene a nevyspale a tak je to cele dny, uz opravdu nevim co s tim. Snazim se i zdrave jist, chodim kazdy den aspon na chvili ven, nepiju teda kavu ta mi nikdy nezachutnala. Uz jsem si i nechala vysetrit krev na stitnou zlazu a vse mam ok. Nevite prosim nekdo co s tim?

a co test na minerály? například hořčík nebo železo?

LadySi
Echt Kelišová 7878 příspěvků 04.03.17 19:37

Jj, přesně, musíš v první řadě doplnit veškeré vitamíny, céčko, béčko, železo, zinek atd, to ti hodně při únavě pomůže, taky jakmile vysvitne sluníčko, tak se nastav a nech na sebe působit paprsky.

Helileli
Závislačka 2954 příspěvků 04.03.17 19:41

A máš nějaký aktivní pohyb? Já co jsem v práci a dostala jsem se tak říkajíc zpátky do tempa normálních pracujících lidí, tak mě tyhle únavy víceméně opustili, zcela na rovinu, doma na mateřské jsem zabredla do sneciho tempa, teď lítám jak fretka, celou dobu na nohou, psychicky odpocatejsi, protože se bavím přes den s dospělými lidmi… Víc si hlídám i stravu, abych jedla víc ovoce, zeleniny, masa a méně mouky.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.03.17 19:47

Tak vitaminy si myslim ze to nebudou, asi pul roku jsem brala i multivitaminy v tabletach a vubec to nepomahalo, ted jim hodne ovoce a zeleniny a taky nic. Je pravda teda ze nejaky ten aktivni pohyb nemam litam jen cely den okolo ditete + chodime na prochazky

Svistice
Neúnavná pisatelka 17401 příspěvků 20 inzerátů 04.03.17 19:50

A baví Tě to doma s dítětem? Jsi se svým životem spokojená? Co vztah, je všechno ok? Máš kromě dítěte a domácnosti i čas věnovat se jen sama sobě, dělat něco, co tě skutečně baví a není to jen „povinnost“?
Může to být psychosomatické, počínající vyhoření nebo deprese.

LadySi
Echt Kelišová 7878 příspěvků 04.03.17 19:51
@Anonymní píše:
Tak vitaminy si myslim ze to nebudou, asi pul roku jsem brala i multivitaminy v tabletach a vubec to nepomahalo, ted jim hodne ovoce a zeleniny a taky nic. Je pravda teda ze nejaky ten aktivni pohyb nemam litam jen cely den okolo ditete + chodime na prochazky

No já tomu taky nevěřila, když jsem došla k doktorovi, dva roky po odstavení posledního dítka, ale ujistil mě, že organismus je vyčerpaný a vycucnutý a musí se vzpamatovat a nasadil mi vysoké dávky vitamínu, divila jsem se, že mi to má jako pomoci a opravdu to zabralo.

Hojuza
Kecalka 123 příspěvků 04.03.17 19:53

Ahoj, zajdi k mudr at ti udela krevni obraz. Taky jsem byla unavena a mela jsem malo zeleza. Brala jsem ho pak pul roku a dobry, bylo to tim.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.03.17 19:58

Holky tak ja asi jeste zkusim ten multivitamin +ovoce a zelenina, k dr na krev nemam sanci se brzo rano dostat :zed:
@Svistice celkem me to bavu kdybych mela vice energie tak by me to bavilo i vic, mam cas i sama pro sebe babicky hlidaji docela casto

LadySi
Echt Kelišová 7878 příspěvků 04.03.17 20:00
@Anonymní píše:
Holky tak ja asi jeste zkusim ten multivitamin +ovoce a zelenina, k dr na krev nemam sanci se brzo rano dostat :zed:
@Svistice celkem me to bavu kdybych mela vice energie tak by me to bavilo i vic, mam cas i sama pro sebe babicky hlidaji docela casto

V tom multivitamínu je mnohem menší množství vitamínů, než v samotných baleních. Kup si samostatně céčko, železo, hořčík a béčko. To bude účinnější.

Dr.Renča
Ukecaná baba ;) 1332 příspěvků 04.03.17 20:01
@LadySi píše:
No já tomu taky nevěřila, když jsem došla k doktorovi, dva roky po odstavení posledního dítka, ale ujistil mě, že organismus je vyčerpaný a vycucnutý a musí se vzpamatovat a nasadil mi vysoké dávky vitamínu, divila jsem se, že mi to má jako pomoci a opravdu to zabralo.

Přesně tak, takové ty multivitaminy z lékárny, kde je zastoupeno několik vitamínů a minerálů ve stopovém množství je na nic. Hodně holek má v těle nedostatek železa. Já mám třeba opakovaně v těle nedostatek hořčíku.
Chce to kompletní krevní rozbor.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.03.17 20:06

Holky a kdybych zkusila nejdriv sama horcik a zelezo tak to muze nejak ublizit kdybych to brala v tabletkach i kdybych nedostatek nemela?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.03.17 20:08

I kdyz ja ted koukam na net ktere potraviny horcik a zelezo obsahuji a to vsechno jim docela ve velkem

Dr.Renča
Ukecaná baba ;) 1332 příspěvků 04.03.17 20:08
@Anonymní píše:
Holky a kdybych zkusila nejdriv sama horcik a zelezo tak to muze nejak ublizit kdybych to brala v tabletkach i kdybych nedostatek nemela?

beru také bez testů, ale chce to k tomu ještě céčko a b-kompex (jak bylo psáno výše)…tyto 4 jsou takové nejčastější, jejichž nedostatek způsobuje únavu

LadySi
Echt Kelišová 7878 příspěvků 04.03.17 20:12
@Anonymní píše:

Myslím, že ublížit nemůže, tělo to vyloučí. Ale jistě to nevím, ale brala jsem to intenzivně tři měsíce, než jsem pocítila ulevu.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Komentář: Předčasné volby vymažou ČSSD a Kalouska, Babiš může opět vyhrát

Práce dvou investigativních reportérů týkající se vyšetřování kauzy tzv.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >