Jsem nemocná, nebo můžu být těhotná?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Slzicka1993
Nováček 6 příspěvků 11.10.18 20:35
Jsem nemocna? nebo muzu byt tehotna

Dobrý večer všem :)
měla bych na vás otázku… mam po menstruací asi 9 dni před třema dnama jsem ráno měla narůžovělí vytok, pak na druhý den vodový ale nesvědi ani nezapachá… také jsem měla bolest v levem podbřišku až do zad mi ta bolest šla, jinak je mi ňák divně nafouklá jsem a je mi špatně ale i přesto mám chuť k jidlu myslíte že bych mohla být těhotná snažíme se už rok a pořád nic :( moc vam děkuji předem za odpovědi Janka

Příspěvek upraven 11.10.18 v 20:43

Reakce:

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1252 příspěvků 11.10.18 20:42

Chápu, že jsi z toho na prášky, že to takovou dobu nevychází. Ale tady ti nikdo nenapíše nic kloudneho. I kdyz ti někdo napíše, že měl to samé jako ty a bylo to těhotenstvím, u tebe to tak být nemusí. Tak ať nejsi zbytečně zklamaná. Může to být těhotenstvim a nemusí. Přeju samozřejmě první možnost.
Můžu ti jen napsat, že já byla prvních pár měsíců taky trochu nafouklá… :palec:

Slzicka1993
Nováček 6 příspěvků 11.10.18 20:47

děkuji jen mam obavy abych zase nebyla ňák nemocná i když mimčo si přeji :( ale nedaří se

Yopii
Kecalka 321 příspěvků 11.10.18 20:49

Tehotensky test jsi zkousela?

Slzicka1993
Nováček 6 příspěvků 11.10.18 20:50

Myslím že je ještě brzo dělat test

iiiv
Extra třída :D 10974 příspěvků 11.10.18 20:51

ovulace, cysta nebo cokoli jiného, co u gynekologa, tam je vše v pořádku?

Yopii
Kecalka 321 příspěvků 11.10.18 20:51

Promin… asi jsem spatne pochopila… mas po menzesu 9 dni nebo ti vynechal?

Yopii
Kecalka 321 příspěvků 11.10.18 20:54

Sla bych na gyndu pokud potize pretrvavaji… pokud ne tak bych pockala na menzes a kdyz se nedostavi tak test (mi ukazal „ducha“ uz den po vynechani)… vim ze to cekani je pakarna ale nic vic se nedozvis asi…

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1252 příspěvků 11.10.18 21:00

Ajo, to jsem přehlídla, o těch dnech
@Slzicka1993 tak to byly nejspíš příznaky ovulace. Jestli máš MS dejme tomu 5 dní, plus těch 9… To jsi 14. den cyklu… To by odpovídalo. Promiň, ale jestli je to tak, určite nejsi těhotná.

Slzicka1993
Nováček 6 příspěvků 11.10.18 21:02

u doktora jsem byla před měsícem a vše v pořádku jen citim že nejsem ve svý kůži citim se divně a mam po menstruací ale menstruace trvala jen 4 dny nezbývá mi nic než čekat

Slzicka1993
Nováček 6 příspěvků 11.10.18 21:04

Kamkam. ..
Nejspíš to tak bude děkuji

Slzicka1993
Nováček 6 příspěvků 14.10.18 14:29

dnes je to 3 den co jsem tu psala začali mě bolet prsa a v podbřišku mě sem tam bolí …mam bílí hustý vytok nemůžu spát i když se cítím unavená

iiiv
Extra třída :D 10974 příspěvků 14.10.18 21:20

tak si udělej test, nebo dojdi k doktorovi :roll:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Další oběť Me Too hysterie: V rádiu zakázali oscarovou vánoční píseň, je závadná

Vánoční klasika, která neomrzí. Tou je jistě pro velkou část Američanů téměř... číst dále >

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >