Jsem nepříjemná, je mi to pak líto

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.14 12:39
jsem nepříjemná, je mi to pak líto

Ahoj:)
Jdu se sem vypsat, protože radit mi asi nebudete, sama vím v čem je problém, jenom si to všechno uvědomuju pozde :zed:
Jsem poslední dobou hrozně podrážděná, na manžela, malou a je mi to pak hrozně líto :( Je mi 21 let, mám doma skvělého, pracujícího manžela, dvouletou krásnou dcerku, ale nějak to všechno nestíhám, nebo já nevím :nevim:
Jsem v 10 tt, naštěstí nezvracím, nic, ale mám toho za celý den plné kecky. Nikdy se mi to nestávalo, ale dokážu se začít hádat kvůli blbosti. Zdá se mě, i manželovi, že doma není nikdy ukizeno, přitom uklízím pořád :cert: Malá pořád něco roztahuje, pořád je někde něco vysypaného, pořád mi krade hadr na nádobí a,,ukízí", takže omatlá všechno dokola, každej den jenom vaření, uklízení oblečení atd, a pak muž přijde a nechá v koupelně ponožky na zemi a já jsem schopná se pohádat do nepříčetnosti :cert: Potom mi vyčte že co tak doma asi dělám, když je tady pořád bordel, taky mi několikrát řekl, že budeme mít děcka 2 a jak to budu zvládat potom a já to vastně taky nevím :( Mám pocit, že jsem naprosto neschopná, nedokážu udržet pořádek v domácnosti, jsem věčně unavená, manželovi nemám ani chuť se věnovat večer, jsem prostě naprosto vyždímaná :mrgreen:
Je mi to pak hrozně líto, hlavně dneska to na mě dolehlo, od té doby co jsem těhotná, jsem strašně vyplašená jak to budeme zvládat až tady budeme 4, nejsem to vůbec já :( S manželem jsme si dělali vždycky srandu ze všeho i třeba z toho uklízení a tak a teď mu to všechno řeknu tak stručně, hnusně :nevim: Nevím co se mnou je, dneska jsem mu teda udělala oblíbenej oběd a mám v plánu mu udělat ještě něco na chuť, ale to ty moje nálady nespraví, vůbec se nepoznávám :nevim: :nevim:
Tak to jsem se tak jenom vykecala, ráda bych to nechala prosím v anonymitě :kytka: :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
sissi79
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.14 12:43

Hormony, bud v klidu.. Manzelovi vecer rekni ze te mrzi tvy chovani, ale neboj vsechno se zvladne :hug: Mozna by mohl misto pomoci male s uklidem pomoct on, udelej si treba o vikendu den jen pro sebe a odpocin si :kytka:

Bábrdl
Generální žvanilka 22718 příspěvků 30.09.14 12:44

Hormony, hnusné počasí, náročné životní období…
Vydržet! Všichni.

KackaDoup
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.14 12:46
@Bábrdl píše:
Hormony, hnusné počasí, náročné životní období…
Vydržet! Všichni.
:hug: :palec: :potlesk:
Verun83
Echt Kelišová 9322 příspěvků 33 inzerátů 30.09.14 12:46

To prejde, asi ty hormony. Ze me tohle opadlo asi pred 2-3 tydny. Jsem 15tt. Byla jsem desne vztekla na syna. Hracky zasadne uklizim az co syn vecer usne, tzn. jednou denne. Je tu bordel, a co. Je mi to fuk, jemu taky, a manzel si zvyknul :)

Erkata
Ukecaná baba ;) 1228 příspěvků 30.09.14 12:52

Hormony jsou peklo, velmi dobré znám. Důležité je, že si to uvedomujes. Na manžela by mohlo zabrat, když mu večer až bude trochu klid rekneš, že jsi to tak nemyslela, že se omlouvas atd. Možná, pokud jste dřív měli ze spousty věcí srandu a rozuměli jste si, tak mu i řekni své pocity, určitě to pochopí.
Tak mnoho sil. Na úklid kašli, ono se to pár dní nezblazni. Až bude druhé mimi na světě tak Ti stejné nic jiného nezbyde.

trpaslinka
Extra třída :D 12140 příspěvků 30.09.14 12:57

Určitě hormony. Já jsem zhruba 9. týden a jsem příjemná jak tejden neustále. Naštěstí to partner chápe a také chápe, že s malým dítětem nemohu mít neustále byt jak ze žurnálu. Ale sama se nepoznávám. V předchozích těhotenství jsem na nálady netrpěla a už vůbec ne na takové špatné.

Kassy
Závislačka 3301 příspěvků 30.09.14 13:08

Na dotazy „co tu jako celý den děláš“ bych reagovala jako v tom známém vtipu. Jeden den bych to prostě nedělala. Nevařila bych (mně by k obědu stačil chleba, dítě by dostalo koupenou skleničku), neuklízela bych, ale fakt nic - nádobí, rozházené a hračky, rozsypané věci, opatlané věci, politá podlaha… - nic. Ani dítě bych ten jeden den nějak moc nekorigovala. Odstranila bych z dosahu hodně cenné věci a bránila zdraví ohrožujícím katastrofám, ale bude-li chtít vykramařit tatínkovi skříň s nářadím nebo si pohrát v hromadě jeho oblečení? Vymotat dvě role toaleťáku? Ať si poslouží. On by muž po příchodu domů rychle pochopil, co tam obvykle celý den děláš. A když ne, tak bych ho donutila to společně se mnou všechno uklidit, to už by ho snad trknout mohlo.
Mě se manžel takhle naštěsti nikdy nezeptal, ale když jsem na začátku září byla týden nemocná, ležela s horečkou na gauči a nezvládla víc než být ráda, že moje dítě aspoň nemívá sebevražedné nápady, vypadalo to tu podobně a mě samotnou překvapilo, kolik toho vlastně normálně za celý den udělám, přestože mám pocit, že se docela flákám.

Edit: překlep

Příspěvek upraven 30.09.14 v 13:10

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.14 13:09

@trpaslinka ani já právě ne :nevim:

Nuníček
Ukecaná baba ;) 1029 příspěvků 30.09.14 13:18

Tak mě je o 10 víc, máme syna, ale ve své podstatě je to u nás stejné jako u vás. Prostě se to musí vydržet (občas dát dítko někomu pohlídat) a co bude až budou 2, tak to bude :cert:, ale říkám si, že na druhou stranu nebudu těhotná a starší dítko snad konečně začne nabírat rozum (ha ha ha).

Ráchelia
Zasloužilá kecalka 971 příspěvků 30.09.14 13:24

Hormony! A to stoprocentně. Přejde to přelomením do 2. trimestru, doufej :) U mě se to spravilo. A to jsem byla fakt HOOOODně nepříjemná. POdobná situace - manžel, dvouletý kluk - přehnaně aktivní a já v jednom kole. Zkus víc odpočívat. Manželovi se omluv, že s tebou mlátí hormony, snad to pochopí. Můj to pochopil, ale nyní prohlašuje, že je to poslední dítě, víckrát to těhotenství prý už nezvládne, že jsem byla fakt nesnesitelná :mrgreen:

Ali-Ali
Extra třída :D 11138 příspěvků 30.09.14 13:32

@Verun83 @Ráchelia
libi se mi vase jistota, ze to prejde :mrgreen:

ja mam pocit, ze neco takoveho u me zacalo ve stejnou dobu jako u zakladatelky a ted ma druhorozena 10mesicu a jeste me to nejak zvlast nepreslo… :roll:

na zacatku druheho tehotenstvi mi bylo porad blbe, do toho ani ne rocni dite. ke konci jsem zase nezvladala fyzicky, velke bricho, pritom maly se porad chtel nosit. no a po porodu teprve zacal chaos a ten trva tak nejak doted :nevim: :mrgreen:

AniNevim
Neúnavná pisatelka 16985 příspěvků 30.09.14 13:43

@Ali-Ali tak to jsme na tom velmi podobne, akorat druhe se jeste nevylodilo a prvnimu uz byly 3 roky :roll: Musim ale uznat, ze jak maly zacal od zari chodit do skolky aspon na dopoledne, tak uz nejsem az tak vybusna - stiham uvarit v klidu.

Ráchelia
Zasloužilá kecalka 971 příspěvků 30.09.14 13:46

@Ali-Ali Neberme zakladatelce naději :lol: U mě se to fakt zlepšilo, jsem teď skoro 20. týden, pravda je ta, že konec asi bude taky drsný, radši nad tím ještě moc nepřemýšlím :D
A taky mě i zakladatelku může uklidňovat to, že v případě krize šupnem to starší od 3 let do školky.

Ali-Ali
Extra třída :D 11138 příspěvků 30.09.14 13:48

@Ráchelia
jo, to je vyhoda, kdyz uz muze do skolky.

my jsme to proste s tim malym vekovym rozdilem trochu prehnali :lol:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život

Na 20. března připadá Světový den štěstí. A tak vám přinášíme pár tipů na to,... číst dále >

Tip na výlet: Liberec a okolí

Tentokrát zveme na výlet do Liberce. Projeďte se vlakem, vyjeďte lanovkou na... číst dále >

Články z Expres.cz

Dominik Hašek pro Expres: Šikanovali mě, ale i já sám jsem dělal to stejné

Bývalá hokejová legenda, Dominik Hašek (54) od útlého věku žil jenom hokejem.... číst dále >

5 důvodů, proč má Česko nakročeno k ekologické katastrofě

České luhy a háje procházejí těžkou zkouškou. Kůrovcová kalamita, zemědělské... číst dále >