Jsem neskutečně nervozní ze svých dětí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.04.18 14:57
Jsem neskutečně nervozni ze svých dětí

Holky ja se zblazním.. :(

jsem neskutečně unavená.. už nemůžu (ikdyž chodím spát s holkama (5.5a2,5) jsem vyřízená.. nebaví mě nic.. nechci nic.. nejdraději bych utekla někam daleko pryč :oops:

ja už nevím co dělat.. včera byly holky u tchyně na noc.. pry byly uplně zlaté.. tchyně mi to docela předhodila všechno… vůbec pry mladší neknourala - byli celý den venku… nespala po obědě.. ale to pry nevadí.. přivedla mi je domu.. a ony začly hned zase skučet, kvuli všemu.. a tchyně hned začla, že to je výchova teda.. u mě ani jednou neknouraly.. když něco řeknu třeba když obouvam boty řeknu ji at nekope do skřínky nic.. řeknu nekopej do skřínky bude tam díra.. nic.. zvýším hlas nejdraději bych ji roztrhla.. at už přestane.. tak začne brečet.. ale kopat přestane..

a to je tak u všeho.. když to píšu zpětně.. tak mi to zas tak hrozné nepřijde.. ale v ten moment když pořádk knučí a o něco se hadají.. nejdraději bych se segrala a šla pryč.. :( manžel nabral moudra od tchyně.. a říka mi jake sis to udělala také to máš..

některé dny se už opravdu těším až půjdu do práce.. a přitom ja se na ty holky tak těším.. ale jen co mě uvidí spustí hned takové to jejich aaaa.. knouraní.. nevím proč.. :nevim:

Reklama

Reakce:

megy.misa
Kecalka 221 příspěvků 01.04.18 15:01

No. Na tohle jsou dva pohledy na výchovu. Já osobně si myslím, že jsi moc měkká a prostě z tebe nemají respekt. Jak se chovají u tchýně nebo u cizích lidí, to je zase věc druhá, většinou děti v cizím prostředí nezlobí tak, jako doma, ale ty bys měla být důslednější. Nebo si s tebou budou za chvíli dělat, co budou chtít. Když něco zakážeš, musíš to dodržet. Takhle vědí, že je to fuk, protože ty jim stejně nic neuděláš…
Pro začátek můžeš zkusit zabavit oblíbenou hračku, zakázat televizi nebo něco, pokud by ani to nešlo, dala bych jim na zadek. Tahle doba volné výchovy je padlá na hlavu, děti mají poslouchat rodiče, ne naopak.

KKatka23
Echt Kelišová 7850 příspěvků 01.04.18 15:05

Já mám taky řvací dítě, ale teda jen tu starší (zatím ta mladší vypadá nadějně teda) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: já jsem si na to zvykla, mám systém řešení krizí, takže všechny tyto scény - viz. třeba kopání do botníku řeším furt stejně všechno a hotovo. Prostě každej je nějakej - ona je prostě ufňukaná, ukňouraná, protivná. Je to smůla no, ale nic s tím neudělám, to má fakt jako v povaze. Ta druhá toto nedělá. Třeba máte i depku, že je zima, teď začne být hezky, tak budete s holkama dělat výlety, o ny se taky líp zabaví, vy pokecáte s kamarádkama a bude fajn :) však má te to nejhorší za sebou v tomto ohledu, máte je už relativně velký ;) a na tchýni hoďte bobek, nekomentovat, pustit jedním uchem tam a druhým ven. Manžela bych já osobně poslala do příslušných míst - ať řekne něco pozitivního nebo ať mlčí, jestli chce mít doma klid :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Verun83
Echt Kelišová 8430 příspěvků 33 inzerátů 01.04.18 15:06

Deti proste doma knouraji. Ty moje taky, prudi. S babickou dva andilci. A vse jim rikam stokrat. Prisna jsem dost. Asi obdobi. 5r a 3r. Jinak jsou hodny, nekdy se na ne musi diplomaticky.

jdukolem
Hvězda diskuse 49250 příspěvků 01.04.18 15:08
@Anonymní píše:

jsem neskutečně unavená.. už nemůžu (ikdyž chodím spát s holkama (5.5a2,5) jsem vyřízená.. nebaví mě nic.. nechci nic.. nejdraději bych utekla někam daleko pryč :oops:

ja už nevím co dělat.. včera byly holky u tchyně na noc.. pry byly uplně zlaté.. tchyně mi to docela předhodila všechno… vůbec pry mladší neknourala - byli celý den venku… nespala po obědě.. ale to pry nevadí.. přivedla mi je domu.. a ony začly hned zase skučet, kvuli všemu.. a tchyně hned začla, že to je výchova teda.. u mě ani jednou neknouraly.. když něco řeknu třeba když obouvam boty řeknu ji at nekope do skřínky nic.. řeknu nekopej do skřínky bude tam díra.. nic.. zvýším hlas nejdraději bych ji roztrhla.. at už přestane.. tak začne brečet.. ale kopat přestane..

a to je tak u všeho.. když to píšu zpětně.. tak mi to zas tak hrozné nepřijde.. ale v ten moment když pořádk knučí a o něco se hadají.. nejdraději bych se segrala a šla pryč.. :( manžel nabral moudra od tchyně.. a říka mi jake sis to udělala také to máš..

některé dny se už opravdu těším až půjdu do práce.. a přitom ja se na ty holky tak těším.. ale jen co mě uvidí spustí hned takové to jejich aaaa.. knouraní.. nevím proč.. :nevim:

to je úplně normální malej je u babiček zlatej a u otce když je na víkend tak taky, doma z něj můžu zešedivět než se to srovná, prostě zkouší na maminku to co si jinde nedovolí, prostě jim tu hru nebašti, já dám pusu, pohladím a ignoruju veškerý kníkání pokud dělá nepřístojnosti ve smyslu - vyvádí a neposlechne, tak mu dám jasně najevo, že toto rozhodně ne.. a ono to za dva tři dny zase přestane

Kriss Tina
Závislačka 4525 příspěvků 1 inzerát 01.04.18 15:10

Jak u nás malej je taky každou chvíli uknouranej, když na něj člověk křikne tak začne brečet neno se tomu naopak este směje, což mě vytáčí snad ještě víc, u jídla je úplně na zabití, ale když si ho vezme babička na víkend tak mi ho vrací a je celá nadšená jak byl úplně ukázkovej :zed: snad to období brzo skončí :mrgreen:

ospalámyš
Závislačka 4769 příspěvků 01.04.18 15:32
@Anonymní píše:

některé dny se už opravdu těším až půjdu do práce.. a přitom ja se na ty holky tak těším.. ale jen co mě uvidí spustí hned takové to jejich aaaa.. knouraní.. nevím proč.. :nevim:

Kdyby byly u tchýně nonstop a tys byla občasný povyražení, tak jí po čase dělají to samý.
Jestli začne něco o výchově, tak ji nějak setři. děti často nejvíc zlobí doma a třeba ve školce nebo u babiček se chovají jinak.

ElisC
Zasloužilá kecalka 867 příspěvků 01.04.18 15:46

Syn je to samé. Doma věčně kňourá, vzteká se, odmlouvá.
S babičkama je hodný. Je to ale hodně i tím, že ony mu všechno povolí a on pak nemá potřebu se vztekat.

Jahudka82
Ukecaná baba ;) 1936 příspěvků 1 inzerát 01.04.18 16:21
@Kriss Tina píše:
Jak u nás malej je taky každou chvíli uknouranej, když na něj člověk křikne tak začne brečet neno se tomu naopak este směje, což mě vytáčí snad ještě víc, u jídla je úplně na zabití, ale když si ho vezme babička na víkend tak mi ho vrací a je celá nadšená jak byl úplně ukázkovej :zed: snad to období brzo skončí :mrgreen:

To mi něco připomíná… :mrgreen: Někdy mi přijde, že ty kluci jsou ukňouranější než holky!

Aries6
Generální žvanilka 21873 příspěvků 2 inzeráty 01.04.18 18:06

Klasika. Naše tři holky to taky tak mají. Už z toho docela vyrůstají, nebo mají možná lepší období. Podle mě i trošku cítí už tu nervozitu z tebe a působí to i na ně.
Naše bývaly lepší s chlapem, ale poslední dobou je s nima častěji a už to dělají i jemu :D A u babičky, jak se rozkoukají, tak to samý :D
Hele, perfektní knížka, byť třeba jen na pochopení toho, jak jsi sama vychovaná, je Výchova bez poražených. Mě dala strašně moc a ještě si myslím dá.

Aries6
Generální žvanilka 21873 příspěvků 2 inzeráty 01.04.18 18:06

Jinak u nás hodně dělá, když nejsou všechny 3 dokupy. Jak se chovají holky, když je jen jedna. Dáváš někdy na hlídání jednu a druhou si necháš doma?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Reklama