Reklama

Jsem nešťastná ve vztahu, odešly byste?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.17 00:30
Jsem nešťastná ve vztahu, odešly byste?

Ahoj, jsem dnes večer sama doma a mám nejakou depku, nemám nikoho komu bych se mohla svěřit, musim tedy vám, díky za vyslechnutí a případnou radu. S manzelem jsme 15let, máme 2 děti. Posledni rok se ale necítím ve vztahu dobře. Bydlime na malém městě, štve mě to tu, meli jsme tu být jen dočasně a ted manžel jinam nechce.Ja jsem tu úplně nešťastná. Další věc je ta, že manžel jezdi do práce rano v 7 a v 18 se vrací. Každý den. O vikendu sedi většinou u televize či počítače, dětem se věnuje minimálně.2× za měsíc v sobotu jde do hospody, vrací se cca ve 2 hodiny rano(odchazi v 18).Na pc furt sleduje nějaký modelky, kdyz se přiblížím, okno v pc zavírá. Dnes jsem už dospěla do fáze, že mám chuť jít od něj pryč. Na druhou stranu ho mám ale ráda a kdyz jedem na dovcu, je mi s nim fajn.Ale je to jednou za čas. Několikrát jsem mu říkala co mě trápí, tak se nám věnoval, ale vydrželo to chvíli. Líbil by se vám takovy život? Nebo byste odešli? Momentálně mám naladu odejít, zitra mu to říct, že už nemůžu dál. Už se citim. slabá psychicky i fyzicky.Ale bojim se, aby to pak nebylo ještě horší. Děkuju za vyslechnutí, jsem zoufalá.
Anonymka K.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlinenostress
Extra třída :D 12945 příspěvků 12.02.17 00:38

Chápu tě. Sice nepíšeš kolik je dětem, ale předpokládám, že už nejsou tak malé. Měla by jsi s manželem častěji komunikovat, a najít si taky svoje vyžití. Zajdi si třeba do fitka, nebo s kamarádkou někam. Příště bych do té hospody šla klidně s manželem posedět. Vytahni ho někam za kulturou, nebo na prodloužený víkend třeba do termálů.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.17 00:41
@nostress píše:
Chápu tě. Sice nepíšeš kolik je dětem, ale předpokládám, že už nejsou tak malé. Měla by jsi s manželem častěji komunikovat, a najít si taky svoje vyžití. Zajdi si třeba do fitka, nebo s kamarádkou někam. Příště bych do té hospody šla klidně s manželem posedět. Vytahni ho někam za kulturou, nebo na prodloužený víkend třeba do termálů.

Detem je 9 let a 6let.My občas někam vyrážíme a je to fajn, ale často to nejde a prostě je to pro mě utrpení tady čím dál větší.

Extra třída :D 12945 příspěvků 12.02.17 00:43
@Anonymní píše:
Detem je 9 let a 6let.My občas někam vyrážíme a je to fajn, ale často to nejde a prostě je to pro mě utrpení tady čím dál větší.

Třeba máš jenom nějakou depku. A když by jsi od manžela odešla, a dětem rozbila domov a zázemí, pak ti bude lépe? Nebo jak by jsi to chtěla řešit?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.17 00:49
@nostress píše:
Třeba máš jenom nějakou depku. A když by jsi od manžela odešla, a dětem rozbila domov a zázemí, pak ti bude lépe? Nebo jak by jsi to chtěla řešit?

Já právě nevim. Vubec nevim jak to řešit. Kdyz to vše zas manželovi povím, bude na měsíc pohoda a pak zas bum -vše pri starém.

Extra třída :D 12945 příspěvků 12.02.17 00:52
@Anonymní píše:
Já právě nevim. Vubec nevim jak to řešit. Kdyz to vše zas manželovi povím, bude na měsíc pohoda a pak zas bum -vše pri starém.

Pak bych vám doporučila manželskou poradnu. Třeba by vám to pomohlo. Jestli se manžel jinak chová k dětem a tobě hezky, byla by škoda od něj odcházet.

Příspěvek upraven 12.02.17 v 00:53

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.17 00:53
@nostress píše:
Pak bych vám doporučila manželskou poradnu. Třeba by vám to pomohlo.

On o tom nechce ani slyšet.

Extra třída :D 12945 příspěvků 12.02.17 00:54
@Anonymní píše:
On o tom nechce ani slyšet.

A co ti tolik konkrétně vadí, že chceš od manžela odejít?

Cicita
Kecalka 167 příspěvků 12.02.17 01:17

Ahoj, mozna to bude uz trosku ohrany, ale myslim, ze fakt pomaha, kdyz si najdes svoje konicky a vypnes nekde mimo vztah. Neni to moje vlastni zkusenost, na to jsme s muzem kratce, ale dve takove mam z okoli… jen jedna dopadla dobre - ona zacla vic chodit ven s kamoskama, na cviceni, damsky rekondicni pobyt, manzelovi vzdycky nadsene sdelovala zazitky a on se zacal vic snazit…(cca 10 let vztah tusim, predtim ji vadilo, ze se s muzem dost nudi, ze se ji nevenuje).
Druhy pripad uz byl horsi - ona predtim zena v domacnosti, vdala se velice mlada kvuli diteti, ve 40 ji prestalo bavit byt jen doma, a deti ji prestaly potrebovat. Nasla si praci s volnicasovymi aktivitami pro deti, ale muz se zacal vztekat, aktivity ji zakazovat, a chtel, aby zase byla doma. Zkouseli poradnu, a kdyz jim psycholog rekl, ze opravdu ona potrebuje prostor pro seberealizaci, tak je obvinil z toho, ze si to na nej nachystali…
Asi je to hlavne o te dokola omylane komunikaci.
Ale vazne si myslim, ze kdyz zkusis vypustit paru, treba i mimo to vase malomesto, tak minimalne ziskas trochu odstup

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.17 01:33

Taky myslím že by mohl být spíš problem tvoje depka…já s manželem skoro žádný cas netrávím, dětem se take nevenuje ale já jsem spokojená protože on je tak take spokojený a neprudí mě… taky furt kouká na TV a chodí domu večer… toleruju jeho styl života, já jsem podnikavá a tak podnikám výlety a sporty s dětma a mě to naplnuje… sama take sportuju hodne… domácnost, práce.. no nemám moc casu přemýšlet ale je fakt že já vím že chlap mě miluje a dává mi to dost najevo… neschovává si přede mnou mobil ani PC…vím že je se mnou spokojený protože si ho moc nevšímám a nic po něm nechci :mrgreen:

Caitlyn
Kelišová 5791 příspěvků 12.02.17 01:42

Přesvědči ho, ať se přestěhujete. Že takto šťastná nejsi a že to myslíš vážně.

ivculka
Zasloužilá kecalka 656 příspěvků 12.02.17 01:55

Bije te, pije, má milenku, je mamanek, neuživí vás? Jako promiň, ale prober se! Přijdeš mi jak rozmazlena frfna, kterou pali dobre bydlo.

Petussska
Kecalka 216 příspěvků 12.02.17 05:33

Náhodou, mě by jeho chování teda dost vadilo. Takže Tě chápu.
My třeba s manželem trávíme spolu čas rádi a jsme nejlepší kámoši. Prostě spolu jsme protože oba chceme, a když je na počítači, tak já si dělám taky něco svýho. O dítě se stará rád a ukázkově.
Takže když chlap chce, tak je to prostě vidět. Normálně bych to s ním prostě probrala, řekni mu co cítíš a jaký máš představy ty, přeci nechceš být s někým s kým ti život nevyhovuje???!!

KarlaNim
Kecalka 249 příspěvků 12.02.17 06:58

A co tě deptá na tom maloěstě? Lidi a celé to město? Nebo tě deptá ten byt? Mas v práci apson známé ktere by obcas zasli na kávu?

Baba
Nadpozemská drbna 29697 příspěvků 12.02.17 07:17

Zakladatelko, proc se manzel nechce stehovat?

@ivculka píše:
Bije te, pije, má milenku, je mamanek, neuživí vás? Jako promiň, ale prober se! Přijdeš mi jak rozmazlena frfna, kterou pali dobre bydlo.

Tak tohle by mi fakt nestacilo, asi sem rozmazlena frfna :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

„Bohoušek si občas něco dal!“ Je za smrtí sbormistra Kulínského pervitin?

Pražští kriminalisté stále pracují na objasnění náhlé smrti bývalého... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama