Jsem nešťastný tatínek z přítelkyně a potratu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Amy1996
Nováček 8 příspěvků 01.02.17 02:54
Jsem nešťastný tatínek z přítelkyně a potratu

Ahoj maminky,
Prvně bych se chtěl omluvit, že tu vůbec píši ale nenapadá mne už nic jiného, kde by mi mohl někdo poradit. Fakt se stydím ale beru to jako takové poslední řešení před bouří. Prvně jsem si myslel, že bych tu vystupoval jako žena mezi ženami ale proč se nějak přetvařovat..
Potřebuji poradit/vypovídat se/ promluvit si o vztahu s mou přítelkyní. Neklape nám to vůbec a já nevím jestli to je má chyba nebo jestli se snažím málo a nebo jestli nedělám všechno špatně. Pokusím se zde tedy sepsat náš vztah, který tvrá jeden rok a 3měsíce a to co nejobjektivněji..

Já jsem muž 27let, vysokoškolsky vzdělaný a pracující v rodinné firmě.
Přítelkyně 20let, základní vzdělání, hlášena na úřadu práce od dokončení škloly do nynějška ale vypomáhá v rodinné firmě)

Naše rodiny se znají, jelikož obě podnikáme v podobném prostředí. Odtud se tedy i s prítelkyní známe i když jsme dříve spolu komunikovali minimálně. První měsíc kdy jsme se seznamovali a neoficiálně spolu chodili byl opravdu nádherný. Dráty žhavé, telefony hořely, první úsměvy, polibky atd.. Prostě krása.. Následně přišlo oficiální přiznání rodinám a kamarádům, že spolu chodíme.. Jsem romantik, takže ohromný pugét bílo/modrých růží, (který nemohla ani unést :srdce: ) byl samozřejmostí. Poté bylo opět několik dní pěkných.. Zaplatil jsem nám luxusní dovolenou na Bali.. To byla přítelkyně taky šťastná, protože do té doby byla jenom v Rakousku. Zde, po měsíci a půl ale začínají už nějaké problémy a lži. Ozval se mi její v tu dobu asi už bývalý, kterého také trošku znám a začal mi říkat že jsem mu přebral holku se kterou chodil a že se to nedělá přebírat někomu holku. Tak jsem mu řekl že je praštěný a ať si nevymýšlí. Poté jsem se zeptal přítelkyně a i když mne ujistila na začátku vztahu, že nikoho nemá a ani se o ní nikdo nezajíma a nikomu do zelí nelezu, tak po hlubším zkoumání z ní vypadlo, že kluka měla a to i v době kdy jsme si spolu psali, byly několikrát venku a dokonce se i líbali a ona mu dala kopačky 3 dny před tím, než jsem ji požádal o chození.

To byla pro mne první velká rána.. Jak se ale říká. Láska hory přenáší a já jsem odpustil.. Nechtěl jsem kazit dovolenou, na kterou jsme odletěli v zápětí. Teprve na dovolené jsme spolu trávili společně celé dny ( skorem 30dní dovolené). První dny byly dobré ale zjistil jsem, že je celkem vášnivá kuřačka. Což mi hodně vadí. Mám totiž z děctví psychický blok a s tím se nese i zadrhávání v řeči. Teď už minimální ale nikdy nezapomenu na to trauma.. Zpočátku jsem jí na dovolené zakázal kouřit ale později mě z brekem a hádkou uprosila aby mohla kouřit. Prosil jsem aby tedy aspoň nekouřila předemnou ale ani to nešlo splnit a když mi začala foukat kouř do obličeje, tak jsem se rozhodl jí o svém traumatu říci. Bohužel nepomohlo, ale za to jsme se začali skoro každý den hádat kvůli kravinám.. I když jsme se každý den hádali, tak pořád jsem jí bezmezně miloval.
Vrátili jsme se domů a já usoudil, že po 2a půl měsících by bylo dobré se k sobě nastěhovat a tak také s nadšením udělala. Po dalších pár dnech mi slečna zdělila, že je v jiném stavu a že máme z dovolené pěknou památku. Zpočátku jsem byl strašně šťastnej. Později se to ale zhoršovalo. Zakázal jsem jí úplně kouřit a od té doby jsme se hádali uplně každý den. Po pár dnech jsem polevil a kouření jsem jí dovolil ale musela chodit na balkon. To jí také vadilo, protože chtěla kouřit doma.. Přes to ale nejel vlak, tak denní hádky, řvaní a pláč pokračoval každý den. Už jsem s nervama nemohl dál a po psychickém vyčerpání, jsme se pohádali opravdu dost a slečna odešla zpět k rodičům. Já zareagoval tím způsobem, že jsem jí zabalil vše a dovezl všechny věci. Někde mezi tímto naším rozchodem padla i zmíňka o tom, že by měla jít na přerušení těhotenství.. Oba jsme se hádali a já to viděl jako jediný dobrý nápad. Následoval psychický nátlak, že jsem se je oba dva opustil (Jí a naše miminko). Že na potrat nepůjde atd.. Po třech dnech jsme se opět vrátili k sobě a proběhlo velké usmíření. Netrvalo dlouho a vzal jsem ji s sebou do práce. Chvíli poté jí zavolala kamarádka a ona jí řekla ať přijde za námi. Kamarádka přišla a dohodli se spolu, že si zajdou na kafe. Co mě ale podivilo, má přítelkyně se ke mě otočila a rekla mi ať jí dám nějaké peníze. Podivil jsem se ale nechal jsem to být.. Později vyplynulo, že nemá našetřeno ani korunu a rodiče jí také nic nedali. NEMĚLA ANI NA SVÉ INTIMNÍ POTŘEBY!!! :zed: (Musím ještě zmínit, že jsem celou tu dobu investoval nemalou částku a stále investuji.)

Byla zima čas předvánoční a právě v tomto období je naše podnikání v plném proudu. Nechtělo se mi platit dalšího brigádníka a tak jsem řekl přítelkyni, že by nám mohla vypomoct. Pár dní bylo v pořádku ale pak slečna spadla doma ze schodů. (Naražený bok) a poté nastydla na močák. Nebylo se proč divit. Pracujeme venku v zimě. A i přes mé velké úsilí přítelkyně nechtěla nosit zimní bundu a běhala pouze v obyčejné mikině. Doktorka řekla, že musí do úplného zotavení ležet jinak o to miminko přijde. Tak byla doma a každý den tvrdila, že odpočívá a nehne se z postele. Bohužel jsem měl jiné informace od mých kamarádů. Lítala celé dny po návštěvách. Já byl každý den v práci, takže jsem nemohl kontrolovat jestli opravdu leží. Lhala mi opět.. Zase byly hádky.. Nervy, že o miminko přijdem, jsem měl úplně v kýbli. Nespal jsem, nejedl jsem, mrzutej jsem byl.. Napadla mě jedna možnost. Napíchnul jsem jí mobil. Ne že bych byl stalker nebo žárlivej ale abych ji udržel v posteli.. Takže sms, hovory, poloha, facebook o všem jsem věděl a potvrdilo se mi to, co jsem si myslel.. Mě tvrdila ráno před odjezdem jak bude ležet a přitom si už v tu dobu psala s kámoškou kam vyrazí ten den.. samozřejmě jsem jí ani tak neudržel v posteli. Ani když jsem byl doma, tak v posteli nevydržela, tak nezbývalo nic jiného, než jí vzít opět za mnou do práce, kde měla daleko větší klid než s kamarádkama. Nepracovala tolik ale byla pod dohledem..

Přišel čas na nakupování dárků. Jednoho dne jsem jí dal na stůl 10.000kč a řekl ať nakoupí dárky. Asi hodinu na to jsme se pohádali už ale nevim proč.. Peníze mi nechala na stole a řekla, že žádný milodary nechce. Ten večer spala u rodičů. Telefon byl stále napíchnutý tak jsem si poslechl pár rozhovorů a až jsem se zalekl jak o mě s kámoškama mluvila.. Radši jsem toho nechal. Než jsem to ale vypnul, tak jsem si všiml jednoho rozhovoru s její tetou. V něm si stěžovala, jak jsem se strašně změnil, jak jsem na ni zlý a že jí nedávám žádné peníze.. Což je docela ironie.. celou dobu jsem se snažil být milý, pečovat o ni, být starostlivý a peníze jsem jí dával také. Dokonce měla i moji kreditku pro případ nouze.. Bylo na ni jen cca 6-7tisíc ale vybrala je do poslední koruny.. také jsem jí dal moc peněz na dárky a ještě mě poprosila ať jí 10.000kč pujčím, že mi je vrátí. Ode mne dostala celkem necelých 19000kč+ tu kreditku.. takže cca 25tis. kč. ještě jsem jí dal perlové náušničky ze zlata, další zlaté velké kruhy a mamka moje jí dala náramkové ručně dělané zlaté hodinky.. PŘIPADÁ VÁM TO MÁLO???

Pár dní po štědrým dnu jsem jí z pusy vyrazil Ibalgin rapid (v těhotenství nepřípustné).. byla zase hádka a už jsem jí řekl že je jako malý rozmazlený parchant a že já nejsem její přítel ale spíš jí nahrazuju tátu a musim jí pořád hlídat.. bohužel si asi na bolest hlavy někdy nějaký ten ibalgin vzala..( dříve polikala jako lentilky).. do toho opět nenosila bundu a dostala chřipku a dostala antibiotika… O miminko jsme za par dni přišli.. bohužel potratila.. moje snaha přišla vniveč..

Uběhlo několik měsíců než se z toho dostala. Mezitím bylo dost hádek kvůli všemu možnému. Také kvůli jejím rodičům a hlavně otci, který je obrovský chlubílek… Nejen že se pochlubí vším o sobě ale především o mě.. Má ještě stej ě starého syna skoro jako jsem já. O tom neřekne lidem ani slovo ale o mě řekne všechno.. Od mých rodičů jsem dostal peníze na postavení rodinného domu. Moji rodiče se s tím nikomu nepochlubili ale otec mé přítelkyně všem svým známým řekl že už se svou přítelkyní stavíme dům. Připadá mi to od něj hrozné.. Svojí dceři nedají ani na vložky ale chlubí se jak mohou.. Stydím se za to.. je pravda, že před pár dny nám dali 12let staré auto..(je moc krásné.. sice shnilé skrz na skrz ale přeci jen snaha).. po tom co nám to auto dali, tak jsem si házel písek na hlavu jakej jsem vůl! Opět všem známým řekl, jaké nám dal bomba auto atd.. Už se ale nepochlubí tím, že holce slíbil auto k 18.narozeninám a nedal jí ani trabanta…

Zpět ale k nám dvěma.. Poté co se přítelkyně vzpamatovala z potratu, chtěla okamžite zase miminko ale to už jsem řekl, že NE! Řekl jsem jí, že máme čas ještě nějakou dobu.. a že hlavně se musíme přestat hádat. Že se musí dát fizicky i psychicky pořádně dohromady a jako poslední věc jsem řekl až budeme bydlet v postaveném novém baráčku, tak si uděláme to nejkrásnější mimčo pod sluncem.. Jenže tady je ten největší zakopanej pes.. vysadila antikoncepci, že už jí brát nebude.. Tak jsem se snažil hlídat termín plodných dnů.. Celou dobu to bylo v pořádku až do chvíle kdy jsem zapoměl přesný termín ovulace.. Přítelkyně mi řekla že už má po, tak jsem jí věřil. Jenže pár dní po jsem si potřeboval od ní zavolat a vidím aplikaci na vypočítání nejlepšího dne pro početí. Aplikaci jsem otevřel a koukám, že neměla po ale byla přímo v nejplodnějších dnech.. Samozřejmě, že čekáme opět miminko ale tentokrát mi to připadá jako veliký podraz!! Nemohu jí to odpustit a nemohu zapomenout.. A perlička na závěr.. Její matka mi na to řekla cituji"No když ona to vidí u kamarádek, jak jsou všechny těhotný, tak chtěla taky." Žádné zaražení nebo nějaké udivení.. Prostě normální…

Moje přítelkyně mi teď říká, že jí to pořád předhazuji.. Pořád brečí a pořád se mě ptá proč tak moc nenávidim její rodiče…

Tu holku po tom všem miluji.. Po všech lžích, hádkách atd.. Sice mám zničené nervy ale ta láska tam pořád je.. Jsem teď hodně podrážděnej.. Občas si myslím že by si zasloužila facku ale než abych ji uhodil, tak radši ublížím sobě nebo něco rozbiju.. Potřebuji se z těchto nálad nějak dostat a vy mi třeba pomůžete..

Jestli jste došli až sem, tak Všem děkuji za přečtení a za jakoukoliv odpověď. Kritickou/ nekritickou urážlivou na mě.. Prostě cokoliv…

Opravdu děkuji z celého srdce..

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »
Reakce:

HankaS82
Ukecaná baba ;) 1254 příspěvků 01.02.17 03:52

@Amy1996 Potěš koště hochu. Můj první dojem po přečtení je takový, že jste oba ještě nevyzrálí. Nehledě na to, že ona je zlatokopka, která nikdy makat nebude a dítětem si Tě hezky pojistila. Vztah není o zákazech a příkazech, nýbrž o kompromisech. Jenže to musí chtít oba. Největší problém je ten, že čekáte dítě, protože počítej s tím, že Tě bude přes dítě vydírat, jak finančně tak citově. Radu pro Tebe asi nemám. Jedině počkat, zda přijde k rozumu. Hodně štěstí.

Amy1996
Nováček 8 příspěvků 01.02.17 04:25
@HankaS82 píše:
@Amy1996 Potěš koště hochu. Můj první dojem po přečtení je takový, že jste oba ještě nevyzrálí. Nehledě na to, že ona je zlatokopka, která nikdy makat nebude a dítětem si Tě hezky pojistila. Vztah není o zákazech a příkazech, nýbrž o kompromisech. Jenže to musí chtít oba. Největší problém je ten, že čekáte dítě, protože počítej s tím, že Tě bude přes dítě vydírat, jak finančně tak citově. Radu pro Tebe asi nemám. Jedině počkat, zda přijde k rozumu. Hodně štěstí.
Že jsme nevyzralí máš asi pravdu… I když si myslím, že já na rodinu připraven jsem.. A právě že já jsem ten co stále ustupuje.. Co si řekne nebo cokoliv chtěla udělat, tak to měla.. Vše na očích jsem jí splnil a vše jsem jí dovolil.. Zlatokopka asi není.. Na školu jít nemohla protože jí to rodiče zakázali.. Nemohla prostě musela vypomáhat rodině. Nedostávala moc peněz.. Jenom na svou útratu. Ještě byla na ÚP celou dobu, takže zdravotní jí taky neplatili..

Když už takhle strašně ušetřim na svým dítěti, tak mu snad aspoň něco našetřim.. Oni ale pošlou holku bydlet ke klukovy a nedaji jí doma ani třeba na ženské potřeby…

Musim ale říct, že se špatně doma neměla.. Rodiče jí koupili taky všechno možný.

A citové vydírání? Ano to jsem už od ní také několikrát zažil a není to nic krásného.. Jenže člověk stále doufá, že přijde něco lepšího…

Příspěvek upraven 01.02.17 v 04:42

Amy1996
Nováček 8 příspěvků 01.02.17 04:32

Hlavně mě štve ta rodina.. Na holce ušetří kde můžou. S sebou žít ke klukovy jí nic nedaji ale pochlubí se vším jak mohou.. ale chlubí se cizím peřím..

A pak mě štve ta poslední záležitost s podvodem okolo miminka.. Vždyť to je radost v životě.. Chápu když se to stane neplánovaně ale že to jeden nechce a druhej ho takto podrazí, to není hezké… Vždyť já se ani nemam jak pořádně radovat… ;(

A oni ji v tom všem ještě podporují…

misi11
Neúnavná pisatelka 16645 příspěvků 01.02.17 04:39

Ufff, pak ze baby jsou ukecany.
Maji rodinnou firmu a je nezamestnana?? Par veci me udivuje. Vyfouknout mi nekdo kour do obliceje, tak uz vickrat si ani nezapali. Nastavils to blbe od zacatku. Vzdyt si ju vydrzujes a kupujes. Ona te ma na haku, jen se prisala na blbcovi. Kazdej se k nam chova, jak my mu dovolime ;) je to laska nebo majetnictvi? :think:

adam75
Ukecaná baba ;) 2439 příspěvků 01.02.17 04:40

@Amy1996 chováte se jak malé děti. Ty máš zcela neoprávněně pocit, ze jsi něco víc, protože máš školu a můžeš si dovolit cestu na Bali… a přitom ani neumíš používat antikoncepci a když nastanou první problémy, tak těhotné přítelkyni sbalíš věci? Prober se a přestaň se ráchat ve své sebelitosti?

Přečetla jsem to asi jen do půlky, to se nedalo.

Amy1996
Nováček 8 příspěvků 01.02.17 04:47
@adam75 píše:
@Amy1996 chováte se jak malé děti. Ty máš zcela neoprávněně pocit, ze jsi něco víc, protože máš školu a můžeš si dovolit cestu na Bali… a přitom ani neumíš používat antikoncepci a když nastanou první problémy, tak těhotné přítelkyni sbalíš věci? Prober se a přestaň se ráchat ve své sebelitosti?Pře­četla jsem to asi jen do půlky, to se nedalo.

Nejsem nic víc a ani nic mín nez ona.. jsme vsichni lidi a ja se nemohu nad nikoho povysovat..

Jinak nezabalil jsem jí veci jen tak bez duvodu.. I kdyz jsem si myslel, ze jsem pote udelal chybu, tak se pak chovala jako beranek..

Je velice tezke shrnout cely vztah do tak kratkeho i kdyz extreme dlouheho clanku..

Kazdopadne dekuji za odpověď

Příspěvek upraven 01.02.17 v 04:55

misi11
Neúnavná pisatelka 16645 příspěvků 01.02.17 04:53

Vyrazils ji ten ibalgin z pusy… Jak jsi to dokazal, kdyz bys ji nedokazal ublizit?? Tvuj zivot stoji na penezich, vic jak pulka prispevku je o prachach. Jak muzes vedet, ze ji rodice nedotovali, kdyz pises ze rozhazuje ve velkym. Pises, ze ji davali penize na svou utratu. Pracovala pro rodinnou firmu pri UP?? :think: hmmm, strasne si ve vsem protirecis.
Chovas se jak zazobany frajirek co dava na obdiv ze si muze cokoliv koupit. Nebo kohokoliv. Viz sledovani mobilu. Ona neni tvuj majetek. Hodne rada bych slysela jeji verzi :palec:

Amy1996
Nováček 8 příspěvků 01.02.17 05:03
@misi11 píše:
Vyrazils ji ten ibalgin z pusy… Jak jsi to dokazal, kdyz bys ji nedokazal ublizit?? Tvuj zivot stoji na penezich, vic jak pulka prispevku je o prachach. Jak muzes vedet, ze ji rodice nedotovali, kdyz pises ze rozhazuje ve velkym. Pises, ze ji davali penize na svou utratu. Pracovala pro rodinnou firmu pri UP?? :think: hmmm, strasne si ve vsem protirecis.
Chovas se jak zazobany frajirek co dava na obdiv ze si muze cokoliv koupit. Nebo kohokoliv. Viz sledovani mobilu. Ona neni tvuj majetek. Hodne rada bych slysela jeji verzi :palec:

Ne neublizil a jist ibalginy v tehotenstvi neni normalni.. Nepředstavuj si prosim že jsem ji dal pěstí.. Jinak by nebyla prvni ani posledni kdo by byl na ÚP a pracoval.. I kdyz pro rodinu.. Zadne protireceni nevidim..

A ze by jsi rada slysela jeji verzi?? Ja to sem nepisu abych nejak lhal… Snazil jsem se vykydat maslo na hlavu i sobe.. Nejsem vubec hrdy treba na ten napichnuty mobil.. V te dobe bylo slecne 19let a me pripadlo, ze dela vse co muze aby o to miminko prisla.
Padla zminka o tom, ze by si to mela nachat vzit ale rozhodne jsem ji k tomu netlacil a pote jsme se domluvili, ze si miminko nechame..

ja bych chtel slyset treva nejaky nazor na tu rodinu nebo na to druhe neplanovane tehotenstvi..

ppalea
Extra třída :D 12000 příspěvků 01.02.17 05:29

To si si nevybral moc dobrý web pro radu, tady ti dají všichni akorát sodu a ona bude za chudinku, tady se práva opačného pohlaví moc neberou, tak si to když tak neber moc k srdci co se dozvíš…

Jinak že kouří v těhotenství, to je příšerný, to bych nesnesla, ale svázat jí nemůžeš.. Měl si se s ní rozejít po tom co jste o první mimino přišli, teď už to budeš muset vydržet a doufat že se změní, co jiného poradit.. už nejde jen o tebe a o ni ale jde hlavně o dítě.. Jinak si myslím, že pokud dojde na rozchod, tak se připrav na slušné citové vydírání přes dítě.. Popravdě nechápu, že si s někým s kým se po měsíci a půl neustále hádáte - co od takového vztahu čekáš? :think: No ale jak říkám, teď už jsou všechny rady zbytečné, budeš rodič a musíš se postarat o svoje dítě.. Hodně štěstí!

misi11
Neúnavná pisatelka 16645 příspěvků 01.02.17 05:45
@Amy1996 píše:
Ne neublizil a jist ibalginy v tehotenstvi neni normalni.. Nepředstavuj si prosim že jsem ji dal pěstí.. Jinak by nebyla prvni ani posledni kdo by byl na ÚP a pracoval.. I kdyz pro rodinu.. Zadne protireceni nevidim..

A ze by jsi rada slysela jeji verzi?? Ja to sem nepisu abych nejak lhal… Snazil jsem se vykydat maslo na hlavu i sobe.. Nejsem vubec hrdy treba na ten napichnuty mobil.. V te dobe bylo slecne 19let a me pripadlo, ze dela vse co muze aby o to miminko prisla.
Padla zminka o tom, ze by si to mela nachat vzit ale rozhodne jsem ji k tomu netlacil a pote jsme se domluvili, ze si miminko nechame..

ja bych chtel slyset treva nejaky nazor na tu rodinu nebo na to druhe neplanovane tehotenstvi..

Proc chces vedet nas nazor na tu rodinu? Znate se dlouho, vedels do ceho jdes.. :nevim: tohle nechapu v cem by nas nazor na ne mohl ovlivnit vas vztah. Ze dcerunku nechaji stehovat se k chlapum a pentlovat od jednoho k druhymu :nevim: treba to tak chce ona, nikdo nevi. Mels ju nechat vratit se domu a ne hned si ju nasackovat k sobe. Ve vasem vztahu neni zadna duvera. Ty ji napichnes mobil, ona ti lze. A ze ji bylo 19? To neni omluva. Kdyz ti prisla nevyzrala, mel sis najit jinou. Vek neni omluva pro sledovani. A podraz s otehotnenim? Kdyz vis, ze prestala brat HA, mels pouzivat kondom. Jenze hodit na druhe svou vinu je jednodussi. Preci nechci dite, tak se chranim. A ne vypocitavat plodne a neplodne dny, proboha. Ne vsichni je maj v pulce cyklu. Takze je chyba i na tve strane.
Me fakt prijde, ze cekas reakce jaky jsi chudacek, MUSEL ses o ni postarat, rodina na ni kaslala.. Je to jejich chyba, jeji mlady vek muze za to, zes ji musel sledovat. Ve finale te jeste znasilnila o tvuj geneticky material :roll:
Chyba je jen a jen ve vas dvou. Ve vasem chovani k sobe. Na to nema vliv jeji rodina ani stav auta. To nezmeni vas pristup k sobe. Ani mercedes by nezmenil jeji chovani k tobe. A tve k ni. Bud zapracujte na sobe, vasem vztahu nebo bezte od sebe. Chudak decko. Jste DVA, jen vy DVA muzete ovlivnit vas vztah.
Je ti rovna? Tak prestan resit jeji rodinu a dary. Teprve pak ti bude rovna. A slzy, hadky atd kvuli cigaretam.. mela dospet pred tim vsim. A ty taky.

truelly
Závislačka 2775 příspěvků 01.02.17 05:56

Ale ne, celou dobu jsem čekala, že potrati a Já ti v klidu napíšu ať ji rychle pošleš do pr.dele. mas navíc a nechápu proc jsi nehledal v ránu, co by k tobě seděla. Teď vysokoškolákcku, nekuracku, z normální rodiny. Mohl jsi mít nádherný vztah, kdyby sis osefoval tohle základní. Mel i byste se o čemkoliv bavit, prostě na stejne úrovni. Ver mi, že takových holek znám spoustu a ze by byly stastbe za normální vztah.
Teď už holt budeš mít tu koulí na noze i když spolu nebudete, což se časem stane. Škoda Te hochu. :,(

Ceblma
Stálice 72 příspěvků 01.02.17 06:16

Kdyby jsi mi napíchnul mobil, tak utíkám co mi nohy stačí :lol: ve 27 letech by jsi měl vědet co od života chceš

Verun83
Echt Kelišová 8767 příspěvků 33 inzerátů 01.02.17 06:18

Prestan bejt blb. Za prve, s holkou co nechces dite a lze ti, se mas chranit, za druhe, prestan si nechat srat od 20lety holky, co nema o zivote paru. Rozejdi se s ni. Hned! Znici te, psychicky a fyzicky. Pri svem stylu zivota za par tydnu opet potrati. A kdyz ne, tak holt budes platit alimenty. Ale budes mit aspon svuj zivot. Holka z tebe akorat taha prachy a nic vic. A jeste te pomlouva za zady. Prober se.

pavld
Kecalka 457 příspěvků 01.02.17 06:24

Mě by zajímalo, co chceš poradit? Dovolená bývá první zkouškou vztahu. To jsi nevěděl, že hulí? Osud Ti připravil záchranou brzdu v podobě potratu a Ty do toho skočíš znova? Je to dítě vůbec Tvé? Jak kdo s čím zachází, s tím také schází…
 muž

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Bizár dne: Bývalí reprezentační brankáři Hašek a Čech se mají moc rádi

Oba nastupovali v dresech české reprezentace, oba byli světově uznávanými... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >