Jsem netolerantí hysterka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.05.19 15:09
Jsem netolerantí hysterka?

Prosím anonym, citlivé. Žiju 8 let ve vztahu, dosud jsem si myslela, že skoro ideálním. Věděla jsem, že se přítel občas potká či napíše s nějakou s bývalou přítelkyní, to by bylo ok. Ovšem dnes jsem zjistila, že zhruba v posledních dvou letech se s tou poslední přede mnou stýká každé 2-3 měsíce, často si píšou (co nevím) atd. Co mi na tom hlavně vadí, že to dělá tajně a lže mi kvůli tomu. Vymýšlí si, že byl jinde atd. Už byl viděn více lidmi, jak jsou spolu- obchod, kavárna…Ona nikoho nemá. Nemyslím, že by byl nevěrný fyzicky, ale prostě mi to vadí. On tvrdí, že o nic nejde a jsem blázen…a že není povinen hlásit, kam jde. To je sice pravda, ale on lže, když s ní je…Nikdy jsem mu nic nezakazovala, 100% jsem mu věřila, ale tohle nabouralo mojí důvěru…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
sonik8721
Zasloužilá kecalka 825 příspěvků 09.05.19 15:13

Uf, upřímně?
Nemyslím si, že bych byla nějaká hysterka, ale to aby se můj přítel scházel s byvalkami? Tak to by mi dost vadilo… :think: Možná mne proto, někdo za hysterku považovat bude…Ale jsem přesvědčena, že by to vadilo i příteli, kdybych se scházela já s ex, ani ve snu by mne to teda nenapadlo :)
Ale možná je to tím, že naši ex, byli fakt pripadi sami pro sebe a asi není o co stát, ani z hlediska kamarádství…

divine woman
Extra třída :D 11950 příspěvků 09.05.19 15:13

Ne, nejsi. Vadilo by mi to hlavně z toho důvodu, že ti lže. A protože je sama.

sonik8721
Zasloužilá kecalka 825 příspěvků 09.05.19 15:14

@divine woman přesně :pocitac: :mrgreen:

Janli
Echt Kelišová 8784 příspěvků 09.05.19 15:17

Jsi netolerantní hysterka, když už jsi to tak sama napsala :mrgreen:. Můj manžel se potkává s bývalkama běžně, nemá potřebu mě o každým kafi informovat a já nemám potřebu ho kvůli tomu prudit. A to jsem taky bývala jeho bývalka, se kterou se potkával tak dlouho až jsme se dali zase dohromady ;). Nepruď nebo z tebe bude taky bývalka a budeš to mít bez starostí.

35ja
Zasloužilá kecalka 521 příspěvků 09.05.19 15:17

No tak to by mě tedy vadilo…nemyslím si že tohle je normální..něco jiného je pokud ty dva mají společné děti tak se dá chápat že se po rozchodu ještě vidí

_.Emilyyy
Ukecaná baba ;) 1092 příspěvků 09.05.19 15:18

@sonik8721
Nejsi hysterka, od te mas velmi daleko. :palec:.Takhle kdyby se choval muj partner, tak u me uz konci. Lež do vztahu nepatří!

Serpentini
Ukecaná baba ;) 1645 příspěvků 09.05.19 15:19

Já se nevidím se svými ex, můj chlap se svými taky ne. Když v tom nejsou děti, tak nevidím důvod. Vadilo by mi to hodně. Od baveni má lidi, se kterými nespal a nežil.

sonik8721
Zasloužilá kecalka 825 příspěvků 09.05.19 15:20

@_.Emilyyy ooo děkuji :mrgreen:
Přesně tak, já bych tohle prostě nesnesla, kor když ti chlapi mají pak ještě potřebu zastírat a jak to pak vypadá, ale jako hysterky z toho potom vyjdeme my…Jen kdyby to bylo naopak :nevim:

divine woman
Extra třída :D 11950 příspěvků 09.05.19 15:21
@Janli píše:
Jsi netolerantní hysterka, když už jsi to tak sama napsala :mrgreen:. Můj manžel se potkává s bývalkama běžně, nemá potřebu mě o každým kafi informovat a já nemám potřebu ho kvůli tomu prudit. A to jsem taky bývala jeho bývalka, se kterou se potkával tak dlouho až jsme se dali zase dohromady ;). Nepruď nebo z tebe bude taky bývalka a budeš to mít bez starostí.

Píše exka, která chlapa znovu ulovila :mrgreen: To zakladatelku fakt uklidní.

Marakuja
Kecalka 279 příspěvků 09.05.19 15:22

Lhal ti o tom, protože ví, že bys měla pindy. Kdyby ti to nevadilo a nehudrovala bys, tak by ti nemusel lhát.

Ms.Ragdoll
Závislačka 3145 příspěvků 09.05.19 15:24

To, ze ti nehlasi kazdej krok je pochopitelny, ale proc ti to taji, resp. cilene lze, ze jde jinam a pritom je jinde a s ni? Tohle ti vysvetlil konkretne jak? Takhle to totiz pusobi vselijak, jen ne zrovna nevinne. Jako hysterka mi neprijdes.

Příspěvek upraven 09.05.19 v 15:25

divine woman
Extra třída :D 11950 příspěvků 09.05.19 15:24

@Marakuja Ve vztahu jsou jisté věci, které kvůli psychickému komfortu manžela či manželky obětuji. Když vím, že mu vadí kontakt s ex, tak ho utnu nebo aspoň dobře utajím :mrgreen:

Tarinka
Echt Kelišová 8417 příspěvků 09.05.19 15:27
@divine woman píše:
Píše exka, která chlapa znovu ulovila :mrgreen: To zakladatelku fakt uklidní.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: to mi taky hlava nebere
Marakuja
Kecalka 279 příspěvků 09.05.19 15:27
@divine woman píše:
@Marakuja Ve vztahu jsou jisté věci, které kvůli psychickému komfortu manžela či manželky obětuji. Když vím, že mu vadí kontakt s ex, tak ho utnu nebo aspoň dobře utajím :mrgreen:

Na kontaktu s ex ale nic není. Nechápu, proč je tolik žen majetnických. Lže, aby měl klid.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama