Jsem neustále ve stresu a nemůžu se toho zbavit

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
1.11.21 17:44

Jsem neustále ve stresu a nemůžu se toho zbavit

Zdravím, je mi 16 let a už několik měsíců jsem ve stresu a nevím jak se toho zbavit zkoušela jsem vše možné ale nic mi nepomáhá. Ve stresu jsem většinou když jsem doma. Takže když jsem ve škole, venku s přáteli a tak. Tak je to dobrý ale jakmile přijdu domů tak to na mě všechno dopadne. Nemáte někdo zkušenosti ze stresem.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
713
1.11.21 17:59

A co tě doma tak stresuje, že musíš být ve stresu? Děje se něco? Co si promluvit s rodiči?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
1.11.21 18:12

Ahojky, úplně vím jak se cítíš…
Já měla neustálý stres a to jako pořád, každou minutu, každou vteřinu 24/7 pořád mě z toho bolelo břicho atd.. Nevím čím to bylo, ani jak je to možné.
Už rok se snažíme o mimi, ale tím že to nejde to nebylo. Stresem jsem trpěla už dlouho předtím.
Každopádně kvůli snažení jsem začala brát vitamíny jako je maca, kyselina listová a zinek.. beru už půl roku… A světe div se… Najednou jak když se to všechno vypařilo jsem v klidu a už nevím co to vůbec stres je..
Nevím jestli ti to něčemu pomůže, ale tohle je moje zkušenost.
Každopádně na stres, uklidnění atd.. je dobrá meduňka, kozlík, třezalka…
Můžeš zkusit čaje s temahle bylinami, nebo prodávají i kapky. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1548
1.11.21 18:35

Zkus řízenou meditaci. Možná to zní bláznivě, já si to myslela taky. Než jsem to zkusila a můžu říct, že tak super mi nikdy nebylo jako po ní. Na youtube je toho hodně. Výhodou taky je, že pokud nevíš, proč ten stres a nepříjemné pocity máš, tak během té meditace se hodně často stává, že to najednou vyplave na povrch. A to obvykle stačí k tomu, aby to člověk nějak zpracoval a zbavil se toho :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6209
1.11.21 22:14

Ahoj, zítra večer má Petr Ludwig webinar na tohle téma, koukni na net. Je to mladej sympatickej kluk, co napsal knížku Konec prokrastinace

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat