Jsem neustále vytočená ze syna

Anonymní
6.3.20 20:40

Jsem neustale vytocena ze syna

Holky jsem bezradna
Mam 5leteho syna a 7mesicni holčičku. Malému jsem přestala nějak rozumět mam i pocit ze se mi odcizil… Nevím co se děje… neustale me zlobi… dneska to vyvrcholilo kdyz po male hodil hračku a hodil ji to do kase a byly jsme obě od toho zrovna má i teplotu rostou ji zoubky a tak jsem byla rada ze něco zbasti… to mi už vypěnily nervy hodila po nem tu hracku zpet a dala jsem mu na zadek… mrzí me to a moc na zadek atd nedávám nebo jo ale snad jen jednou když to prezenu za 4 měsíce jak se to ve me nahromadí… jinak je moc hodny ale dela takove ty veci jako treba mu rikam neutirej si tu rymu do rukou zavolej me nebo tady mas na kazdem rohu kapesniky a stejne ale kdyby jednou tak neřeknu ale porad…Manžel rika boli me záda neskakej po me snad 4krat a zase malemu říkám lásko musí se po tobě snad křičet aby si poslouchal? Chci po nem snad moc? Ja nevin ztratila jsem se v tom nechci aby me za to nemel rad… mluvila jsem s nim o tom v klidu je toho strašně moc ale vypisovat to tady snad ani nejde…moc ho miluju a silene me ted trapi ze jsem vyletela :zed: co vy chapou vase 5lete deti co po nich vlastne chcete nebo mam prehnane nároky?… muz nic nerekne ten se mnou souhlasi takze potrebuju poradny nazor ktery me otevre oci :( :cert:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7450
6.3.20 20:45

Zarli. Zapoj ho do pece o malou, davej mu ukoly co muze plnit, at se citi dulezitej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.3.20 20:53
@Tarjei píše:
Zarli. Zapoj ho do pece o malou, davej mu ukoly co muze plnit, at se citi dulezitej.

Achjo ze by? rikal mi ze mu vadi ze si s nim tolik nehraju ale kdyz prijde manzel davam mu chte nechte malou a ja se jsu venovat jemu… je fakt ze jsem strasne unavena podrazdena :pocitac:

• Citovat
  • Nahlásit
2196
6.3.20 20:55

Já si taky myslím, že žárlí a chce vaši pozornost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2765
6.3.20 20:58

Souhlasim s @Tarjei . Kolik casu travis POUZE se synem? Hrajes s nim hry, povidas si, jdes s nim do kina atd? Chvalis ho za neco?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7450
6.3.20 20:58
@Anonymní píše:
Achjo ze by? rikal mi ze mu vadi ze si s nim tolik nehraju ale kdyz prijde manzel davam mu chte nechte malou a ja se jsu venovat jemu… je fakt ze jsem strasne unavena podrazdena :pocitac:

No nejstarsi syn kdyz se narodil prostredni mel tendence aj se synovcem hrat si na miminko. Lehali mu do lehatka, brali si jeho dudliky. Nechala jsem je a rikala ze jsou moje miminka. A davala jim ukoly jako namazat prostredniho po koupani olejem treba, oni byli dvouleti oba takze mladsi no. Hrani si na miminka jim vydrzelo tyden, kdyz se ujistili ze mimino je nevysouplo, nechali toho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7450
6.3.20 21:02

Asi to chce nakej ritual, zdurazni ze ted jste jenom spolu, aby si uvedomil ze ma mamu jen pro sebe. A tatku taky zapojit, at maj neco jen svyho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1085
6.3.20 21:04

Žárlí a dětské období vzdoru.
Potřebuje vědět, že rodiče jsou tu i jen pro něj a že se svět netočí u mimina.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
285
6.3.20 21:17

https://janapetraskova.blog.sme.sk/…ezpecie.html

Strasne moc doporucuju precist tento clanek. Doporucuju ho vsem kdo ma dve a vice deti. Je to pro syna narocne obdobi, mel maminku jen pro sebe a tomu je ted konec. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2972
6.3.20 21:22

To vypadá, že syn žárlí. Tak ho zkus zapojit do péče o malou, bude cítit, že je chtěný a potřebný :kytka: Taky mně to od léta čeká, dceři bylo v říjnu 6 let a začátkem léta bude mít bráchu, tak snad to taky zmákneme v klidu :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7378
6.3.20 21:23

No já nevím, mě nepřijde, že popisujes něco zásadního :nevim: Třeba že řekneš ohledně smrkání a stejně to utře do rukávu…Některý děti takový jsou, že jim říkáš pořád vše dokola. Hlavně kluci, nemůžu si pomoct :oops: Můj nevlastní syn má 12 a říkám mu vše x krát…Včetně nepotahuj, běž se vysmrkat, nic…Myslela jsem si, že je to defacto normální chování :oops: :lol: Prostě vzdory, roztěkanost, nuda…zase bych to nepřeháněla s pocitem viny, že toto vše je kvůli sourozenci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3239
6.3.20 21:32
@Anonymní píše:
Holky jsem bezradna
Mam 5leteho syna a 7mesicni holčičku. Malému jsem přestala nějak rozumět mam i pocit ze se mi odcizil… Nevím co se děje… neustale me zlobi… dneska to vyvrcholilo kdyz po male hodil hračku a hodil ji to do kase a byly jsme obě od toho zrovna má i teplotu rostou ji zoubky a tak jsem byla rada ze něco zbasti… to mi už vypěnily nervy hodila po nem tu hracku zpet a dala jsem mu na zadek… mrzí me to a moc na zadek atd nedávám nebo jo ale snad jen jednou když to prezenu za 4 měsíce jak se to ve me nahromadí… jinak je moc hodny ale dela takove ty veci jako treba mu rikam neutirej si tu rymu do rukou zavolej me nebo tady mas na kazdem rohu kapesniky a stejne ale kdyby jednou tak neřeknu ale porad…Manžel rika boli me záda neskakej po me snad 4krat a zase malemu říkám lásko musí se po tobě snad křičet aby si poslouchal? Chci po nem snad moc? Ja nevin ztratila jsem se v tom nechci aby me za to nemel rad… mluvila jsem s nim o tom v klidu je toho strašně moc ale vypisovat to tady snad ani nejde…moc ho miluju a silene me ted trapi ze jsem vyletela :zed: co vy chapou vase 5lete deti co po nich vlastne chcete nebo mam prehnane nároky?… muz nic nerekne ten se mnou souhlasi takze potrebuju poradny nazor ktery me otevre oci :( :cert:

ahoj…muj 8mi lety syn se chová stejne…proste na sebe upozornuje když se nudí nebo když mapocit že se dceri asi venuji více než jemu…je to tak obden naka scena. řekne mi klidne že jsem zlá a že me nema rad…odešlu ho do pokoje kde hodinu řve a mlátáí vecma a pak je vetsinou klid… až do přísti sceny :-) je třeba ty deti zamestnat… u nas když jsou zdravý tak je furt honim po sportech takže neni cas…ale pak když je nemoc jako ted…tak strašný

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.3.20 22:03
@MichaelkaT píše:
https://janapetraskova.blog.sme.sk/…ezpecie.htmlStrasne moc doporucuju precist tento clanek. Doporucuju ho vsem kdo ma dve a vice deti. Je to pro syna narocne obdobi, mel maminku jen pro sebe a tomu je ted konec. :?

Tim clankem jste me dostala do kolem a mohu tedy. presne rict ze tohle byl clanek z 98% o nas… plakala jsem u toho (snad ze mi mluvila pani z duse) a ani teplou veceri nesnedla (na tu se tesim kdyz deti usnou a ja sr mohu v klidu najist) moc dekuji hned mi je lip a hodne jsem si z toho vzala :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
7450
6.3.20 22:05

@anupati to neni pocit viny preci..to je o tom, jak se postavit k situaci, kterou je dobry vyresit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.3.20 22:06
@anupati píše:
No já nevím, mě nepřijde, že popisujes něco zásadního :nevim: Třeba že řekneš ohledně smrkání a stejně to utře do rukávu…Některý děti takový jsou, že jim říkáš pořád vše dokola. Hlavně kluci, nemůžu si pomoct :oops: Můj nevlastní syn má 12 a říkám mu vše x krát…Včetně nepotahuj, běž se vysmrkat, nic…Myslela jsem si, že je to defacto normální chování :oops: :lol: Prostě vzdory, roztěkanost, nuda…zase bych to nepřeháněla s pocitem viny, že toto vše je kvůli sourozenci.

Jak to ctu tak vazne nepisu nic zasadniho ale psala jsem to zrovna po tom co jsem,,nadavala,, takze jsem hlavu mela nekde buh vi kde :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat