Reklama

Močový měchýř: jsem normální, nebo je to možné?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

smudlinka70
Povídálka 35 příspěvků 03.01.17 00:11
Jsem normální nebo je to možné?

Dobrý den maminky, chtěla bych se zeptat. Už si vážně nepřijdu normální. Prodělala jsem pár zánětů močového měchýře a od posledního mě zůstalo po ránu při močení štípnutí, není to nic tragického štípne a konec a nic nebolí. Rodina mi říká, že to mám z toho sledování se, že se bojim zánětu ( veškeré vyšetření v pořádku), ale dvě kamarádky mi potvrdily, že to taky ráno mívají.. Co si o tom myslíte?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineGosi
Kelišová 5490 příspěvků 03.01.17 01:07

Jak je to dlouho od posledního zánětu a jaký byl rozestup?

weyky
Neúnavná pisatelka 19159 příspěvků 73 inzerátů 03.01.17 07:09

Normální to asi nebude, prodělala jsem už hodně zánětů a nikdy mi po žádném nic nezůstalo, žádné štípnutí :nevim: Asi bych si nechala pro jistotu ještě jednou zkontrolovat moč :think:

saphire
Kelišová 6531 příspěvků 03.01.17 07:56

Taky mi to normalni a bezne neprijde, resila bych to na urologii. (Taky mam za sebou dost tehle zanetu)

Innocence
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 1 inzerát 03.01.17 08:02

Zkusila bych si koupit Uroval, prý je na záněty močáku skvělý. Pokud by to nepomohlo, šla bych na urologii, normální to není.

Nina Filipi
Kelišová 7311 příspěvků 03.01.17 08:06

Já když zase v noci spím a mám plný močový měchýř, tak se ráno budím s křečemi. Po vyprázdnění to po chvíli přestane. Dělá mi to od porodu (2 roky).
Takže si myslím, že je vše možné.
Zřejmě díky opakovaným zánětům, si myslím, že tam mohlo dojít k nějaké změně, zkrátka je to následek.
Samozřejmě by to chtělo zjistit co to je a jestli s tím jde něco dělat.
U mě nikdo na nic nepřišel, přesto to od porodu takhle mám.

smudlinka70
Povídálka 35 příspěvků 03.01.17 10:06

:zed: poslední zánět byl v září

smudlinka70
Povídálka 35 příspěvků 03.01.17 10:07

@weyky moč mi kontrolovali před 14 dny.. zánět poslední byl v září a vše čisté..

smudlinka70
Povídálka 35 příspěvků 03.01.17 10:08

@saphire na urologii sem skončila léčení na začátku prosince kdy prohlásili, že vše je v pořádku, že to je nejspíš psychika

smudlinka70
Povídálka 35 příspěvků 03.01.17 10:13

@Gosi poslední zánět byl v září a předtím v lednu..

saphire
Kelišová 6531 příspěvků 03.01.17 10:14

@smudlinka70 napada me jen nezavisle zkusit jeste jinou urologii :nevim: mozne je vse, ale ja bych chtela mit jistotu…

Kirbisek
Kelišová 5650 příspěvků 03.01.17 10:23

Trpím na časté záněty močového měchýře, je to pořád něco…přitom hodně piju, často beru Urinal, výsledky vždy po ATB na hraně, ale v normě… a za pár týdnů jsem u dr zase, už mě to fakt nebaví. Já ti bohužel neporadím, ale snad někdo tady bude vědět o nějaké přírodní medicíně, už bych asi vyzkoušela cokoli. :(

smudlinka70
Povídálka 35 příspěvků 03.01.17 10:26

@saphire byla sem ve fakultní nemocnici na urologii, u gynekologa, u obvodáka a dokonce i u alternani­tivního léčitele kde jsem za léky nechala 6000 je to přírodní medicína a pán je hodně vyhlášenej, vše zmizelo, ale tohle po ránu zůstalo

smudlinka70
Povídálka 35 příspěvků 03.01.17 17:49

Prostě jsem z toho na nervy

Tate
Zasloužilá kecalka 704 příspěvků 03.01.17 17:56

Nemůže to mít spojitost se sexem? Já jsem trpěla něčím podobným, když jsem se dala dohromady se současným partnerem. Výsledky moči OK, přesto jsem cítila, že je něco v nepořádku. Pomohl mi rozpustný cukr Blokurima a časem si tělo asi zvyklo, nebo nevím, ale problémy vymizely.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama