Nevím si rady, jestli jsem těhotná nebo ne

Anonymní
19.1.20 12:34

Jsem nová a nevím si rady, jestli jsem těhotná nebo ne

Ahoj, jsem tu nová. Nemám moc zkušeností a chtěla bych se vás na něco zeptat. Nedávno jsme s přítelem měli sex. Normálně jsme použili ochranu. Ale jsem teď pořád unavená a pobolívá mě žaludek. Normálně jsem dostala menstruaci. Ale můžu dostat menstruaci i v těhotenství? Celkem se bojím, že jsem vážně těhotná.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Ou
11292
19.1.20 12:37

Dělala sis test? Jak vyšel? Jinak téměř jistě těhotná nejsi. Únava a bolest žaludku může být z milionu dalších důvodů. Třeba od úzkosti.

Příspěvek upraven 19.01.20 v 12:39

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1984
19.1.20 12:37

Teď řádí střevní chripky. Udělej si test, ale s největší pravděpodobností bude negativní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
925
19.1.20 12:38

To budou nervy. Sex byl chráněný, byla MS. Proč si myslíš, že jsi těhotná. Pro klid duše si klidně kup test, ale hlavně nečti o falešně negativních testech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22054
19.1.20 12:42

Na tehotensky test nevadi, ze jsi novacek.Skoc si do lekarny a budes moudrejsi :kytka:.Podle me nejsi, ale vedet to tady nemuzeme nikdo, kdyz to nevis ani ty sama :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23330
19.1.20 12:44
@Anonymní píše:
Ahoj, jsem tu nová. Nemám moc zkušeností a chtěla bych se vás na něco zeptat. Nedávno jsme s přítelem měli sex. Normálně jsme použili ochranu. Ale jsem teď pořád unavená a pobolívá mě žaludek. Normálně jsem dostala menstruaci. Ale můžu dostat menstruaci i v těhotenství? Celkem se bojím, že jsem vážně těhotná.

Příště začni těhotenským testem, v obch. centrech seženeš i dnes.

Máš MS, měli jste ochranu, pokud bude test negativní, jako že ano, tak bych se uklidnila, v případě dalšího strachu z těhotenství pověsila sex na hřebík… :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.2.20 17:09

Ahoj Holky jsem tu nová a jestli jsem přihlášena za manžela tak se omlouvám ale nemohla jsem se sem dostat.. Nevím co si o tom mám myslet, 7let se snažíme o miminko a 4.2 jsme byli na KET. Jsme strašně nedočkavy a dnes z ranní moci mi ukázal slabý duch ale na dalších testu které jsem dělala odpol tak ne ukázalo nic… Vím že je to strašně moc brzo ale jsem na nemocenské a už se doma asi nudím tak na to pořád myslím.. :think: přikládám foto

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
628
6.2.20 17:12

Tak jestli byl KET před 2 dny tak to spíš bude ještě z injekce, která se dává před Ketem. Pregnyl :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.2.20 17:13

@Terinka00 ahoj, vidím tam náznak. Ale tyhle testy neznám.
Zkus mamatest a porovnej

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5889
6.2.20 17:14

@Terinka00 je to z té injekce. Není možné mít 2 dny po ket pozitivní test.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4964
6.2.20 17:16

@Terinka00 tak pokud jsi byla před dvěma dny tak se těžko může ukázat duch z toho že jsi těhotná leda opravdu po hormonech já kdysi brala léky na ovulaci a když dostala injekci s hormony aby proběhla ovulace tak jsem test měla pozitivní a to ještě několik dní od té injekce až tak po 10 dnech to byl duch z těhotenství

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.2.20 17:17

Aha nemám žádné zkušenosti takže vůbec nevím ale před ketem jsem zavadela 1tabl. Utrogestan a 1 ústy jinak nic

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
628
6.2.20 17:18

@Terinka00 když jsi byla na utz před Ketem tak ti žádnou injekci nepíchali?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.2.20 17:19

Děkuji Vám za radu..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4964
6.2.20 17:20

@Terinka00 a injekci jsi nedostala pregnyl? Protože dva dny po tom to ještě těžko můžeš mít pozitivní test tak rychle

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama