Reklama

Jsem opravdu tak náročná, jak je mo vytýkáno?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.07.18 00:07
Jsem opravdu tak náročná, jak je mo vytýkáno?

Ahoj, holky. Jdu si pro náhled nestranných. Jsem delší dobu sama a když se a někým bavím o tom, jakéhk muže bych ráda vedle sebe měla, často slyším, že mi není nikdo dobrý. Je to opravdu tak?
Je mi 26 pryč, jsem dva roky po škole. Ráda bych poznala kluka hodného, který si váží člověla a má respekt vůči názorům a životu ostatních (tj. aby měl aspoň základní sociální inteligenci). Určitě vzdělaného, ideálně s VŠ, ale není to podmínkou, pokud by měl rozhled a moje vyšší vzdělaní by mi nebylo předhazováno (to už jsem zažila). Nejlépe max. o pět starší, bez dětí, v podobné životní situaci jako já (startuje si vlastní život). Nehledám hezouna, ale něco na něm musí být, přitahují mě různé typy (ne zevláci a špindírové), jen ne tlouštíci a kluci menší než já.
Fakt se ženu za manonem a nevím roupama coby?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 Další »

Reklama

Reakce:

Hlaholice
Kecalka 431 příspěvků 14.07.18 00:10
@Anonymní píše:
Ahoj, holky. Jdu si pro náhled nestranných. Jsem delší dobu sama a když se a někým bavím o tom, jakéhk muže bych ráda vedle sebe měla, často slyším, že mi není nikdo dobrý. Je to opravdu tak?
Je mi 26 pryč, jsem dva roky po škole. Ráda bych poznala kluka hodného, který si váží člověla a má respekt vůči názorům a životu ostatních (tj. aby měl aspoň základní sociální inteligenci). Určitě vzdělaného, ideálně s VŠ, ale není to podmínkou, pokud by měl rozhled a moje vyšší vzdělaní by mi nebylo předhazováno (to už jsem zažila). Nejlépe max. o pět starší, bez dětí, v podobné životní situaci jako já (startuje si vlastní život). Nehledám hezouna, ale něco na něm musí být, přitahují mě různé typy (ne zevláci a špindírové), jen ne tlouštíci a kluci menší než já.
Fakt se ženu za manonem a nevím roupama coby?

Tak pokud nemeris dva metry, tak mi náročná nepřijdeš.

Božislava
Ukecaná baba ;) 1157 příspěvků 14.07.18 00:12

No a co popelář by Ti nevadil, tak náročná jsi…Hlavně, že chodí do práce, že není přiživník -to je nejdůležitější. Ne, to že budeš vydělávat víc.

elan
Kecalka 197 příspěvků 14.07.18 00:20

také je mi vyčítáno, že nevím coby.Sháním partnera se kterým by jsme si takzvaně sedli k sobě,ale nechci aby byl zadlužený na x životů dopředu,ale asi hledám špatně.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.07.18 00:23
@elan píše:
také je mi vyčítáno, že nevím coby.Sháním partnera se kterým by jsme si takzvaně sedli k sobě,ale nechci aby byl zadlužený na x životů dopředu,ale asi hledám špatně.

No tak tohle je jasný, zadluženýho, alkoholika, násilníka a podobný extrémy ani nezmiňuju, to asi nechce žádná.

Ještě jsem zapomněla zmínit, že by měl být aspoň trochu tahavej, jsem holka do pohody a ne do nepohody, na to jsou maminky :lol:

Emimin7
Echt Kelišová 8164 příspěvků 14.07.18 00:26

A jak je s tebou pri seznamovani? To se dozvis nevyhovujici kriterium a jdes dal?

Markéta80
Hvězda diskuse 39349 příspěvků 14.07.18 00:28

ne nepřijdeš mne náročná. V čem máš být náročná? Já taky měla určitá kritéria a doma mne říkali abych nepřebrala. No v té době mne bylo 18 tak proč brát cokoliv. A nemyslím že jsem byla náročná. Jediné v čem jsem slevila byl nakonec věk ;) A když jsme našla tak pak zase že přece nezůstanu s prvnim a já říkala a co když je to ten pravej a já se s ním rozejdu jen proto že jsme se setkali moc brzo? Tak jsme spolu zůstali :lol:

Božislava
Ukecaná baba ;) 1157 příspěvků 14.07.18 00:30
@Emimin7 píše:
A jak je s tebou pri seznamovani? To se dozvis nevyhovujici kriterium a jdes dal?

Pokuď je nevyhovujicí kritérium zadlužený alkoholik? :think:

AnnaNuvoletta07
Kecalka 371 příspěvků 14.07.18 00:31

Člověk může mít jakákoliv kritéria ale když přijde někdo vhodný, tak jdou stejně stranou. Já bych méně řešila kritéria, méně se soustředila na to, že někoho chci a zkrátka tomu nechala volný průběh. Tohle zní trošku jako Casting na Hotel Paradise. :) Ani jsem nikdy nepoznala nikoho, kdo by se snažil mít tak ustálená kritéria nebo je řešil. Na to bude myslím vhodná seznamka eDarling; tam si prý člověk nacvaká kde co a ono mu to někoho vyplivne. :think:

Arturus
Zasloužilá kecalka 794 příspěvků 14.07.18 00:33
@Anonymní píše:
No tak tohle je jasný, zadluženýho, alkoholika, násilníka a podobný extrémy ani nezmiňuju, to asi nechce žádná.Ještě jsem zapomněla zmínit, že by měl být aspoň trochu tahavej, jsem holka do pohody a ne do nepohody, na to jsou maminky :lol:

co to znamená „aspoň trochu tahavej“ ?

Emimin7
Echt Kelišová 8164 příspěvků 14.07.18 00:35
@Božislava píše:
Pokuď je nevyhovujicí kritérium zadlužený alkoholik? :think:

Treba.

AnnaNuvoletta07
Kecalka 371 příspěvků 14.07.18 00:38

@Arturus Řekla bych, že pracovitej. :think:

Janli
Kelišová 5424 příspěvků 9 inzerátů 14.07.18 00:42

Nenech si do toho od nikoho kecat, protože nikdo jiný za tebe nebude žít tvůj život. Mě taky předhazovali, že jsem náročná, zlatokopka, že nevím co bych, že mi není nikdo dost dobrej. Pořád jsem poslouchala, že zůstanu sama a ať se proberu. A nejvíc jsem to poslouchala od pipin, co jsou dneska rozvedený a pořád si na partnery stěžujou. Jejich problém, že vzaly prvního, co se namanul. Jo, byla jsem náročná. Chtěla jsem chytrýho, pracovitýho, přitažlivýho, bezdětnýho chlapa, co mě bude umět rozesmát. Chlapa, co umí vydělat peníze a zabezpečit rodinu a zároveň s nimi umí rozumně hospodařit. Jo a to mi bylo třicet. Všichni si klepali na hlavu. Jenže já ho našla. Mám úžasnýho manžela, dvě děti a máme se dobře. Nechápu, co by mělo být špatnýho na tom, abych byla náročná na člověka se kterým strávím život. Vybrat blbě si umí kde kdo.

Božislava
Ukecaná baba ;) 1157 příspěvků 14.07.18 00:43
@Arturus píše:
co to znamená „aspoň trochu tahavej“ ?

No, prostě není lenoch a hákuje

Hlaholice
Kecalka 431 příspěvků 14.07.18 00:48
@AnnaNuvoletta07 píše: Člověk může mít jakákoliv kritéria ale když přijde někdo vhodný, tak jdou stejně stranou. Já bych méně řešila kritéria, méně se soustředila na to, že někoho chci a zkrátka tomu nechala volný průběh. Tohle zní trošku jako Casting na Hotel Paradise. :) Ani jsem nikdy nepoznala nikoho, kdo by se snažil mít tak ustálená kritéria nebo je řešil. Na to bude myslím vhodná seznamka eDarling; tam si prý člověk nacvaká kde co a ono mu to někoho vyplivne. :think:

A já si naopak myslím, že mít nějaká kriteria je naprosto v poradku. Člověk má vedet, co chce a chovat se podle toho. A i u vztahu se řídit rozumem a ne pouze přitažlivosti nebo momentální lehkou dostupnosti. Když do toho ten člověk nezapojí ten rozum a ta kritéria, tak ty vztahy obvykle dopadají tak, že se po čase rozpadnou, protože teprve po čase zjistí, že se k sobě nehodí kvůli zásadním věcem, které si mohli vyjasnit na začátku vztahu. Jo, možná takový přístup nekteri muzi nezvladaji a možná to seznameni bude trvat trochu dyl, ale zase se to podle mne vyplatí. Já měla taky jasně daná kritéria a nejdřív jsem si každého chlapa probrala dle těch kritérií (měla jsem jich mnohem víc). A několik jsem jich hned ze začátku poslala k vodě, protože jima neprošli. A jsem za to ráda.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Vztahová pomstička Nely Slovákové: Koupila jsem si nové auto a už mi ho nevezmeš!

Podnikatelka a blogerka si pořídila nový vůz, který pro naprostou většinu... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama