Jsem opravdu tak špatná?

Anonymní
30.11.20 15:04

Jsem opravdu tak špatná?

Ahoj holky, ráda bych si od vás výslechla nezaujatý názor. S manželem jsme spolu byli 8 let a máme spolu 3letého syna, vztah jsme měli hezký, občas jsme se pohádali, ale to je normální. Pak jsem potkala, teď už svého přítele, do kterého jsem se úplně bláznivé zamilovala. Navázali jsme spolu vztah, (nešlo jen o sex),to jsem ještě byla normálně s manželem. S tím že počkáme, jak se to vyvine, vztah nám klapal, skvěle si rozumí i se synem. Tak jsem se rozhodla že manžela opustim, nejdřív byl hodně naštvaný, což jsem i chápala. Jeho rodina na mě nadává, sice mě to mrzí, ale chápu to. Ale co mě překvapilo. Že i moje rodina se postavila na manželovu stranu, jejich názory jím neberu, ale chovají se ke mě hrozně. Vlastní matka mi řekla že jsem s prominutím dev.. a že se za mě stydí.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11969
30.11.20 15:07

No a co by si čekala, když dokážeš někomu lhát a podvádět ho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23583
30.11.20 15:09

Rozbila jsi rodinu. A to dost zbabělým způsobem (táhnout to s milencem a být pořád v manželství). :nevim:
Mamika by možná mohl avolit umírněnejší slovník, ale co jsi čekala? Že ti bude gratulovat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.11.20 15:11

@iiiv Od manžela a jeho rodiny to chování chápu, mojí rodiny taky nechci brát jejich názory na mě, ale mohli by si to nechat pro sebe.

• Citovat
  • Nahlásit
69
30.11.20 15:11

Lžeš, podvádíš a ještě se chlubíš, že syna seznamuješ s milencem dřív, než to oznámíš manželovi? Tobě by se líbilo, kdyby ti manžel nasazoval parohy a seznamoval milenku s vaším společným děckem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25434
30.11.20 15:12

No rozbila jsi rodinu, co jsi čekala? Vztah jste měli ok a i tak sis našla jinýho :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25434
30.11.20 15:14
@Anonymní píše:
@iiiv Od manžela a jeho rodiny to chování chápu, mojí rodiny taky nechci brát jejich názory na mě, ale mohli by si to nechat pro sebe.

A co tě měli poplácat po zádech, že se to stává? :roll: hlavně že už jsi dítěti ukázala nového tatínka…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
478

Ja bych řekla ze se s rodinou budu stykat az si rozmysli sve chovani a reci. Je to tvuj zivot

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23583
@Anonymní píše:
@iiiv Od manžela a jeho rodiny to chování chápu, mojí rodiny taky nechci brát jejich názory na mě, ale mohli by si to nechat pro sebe.

A proč by si to měli nechávat pro sebe? Ty jsi staky moc empatická nebyla, co se týče citů manžela a vlastního dítěte. Ono jak se do lesa volá, tak se z něj často také ozývá. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Jo, jseš to, co o tobě říká tvoje matka :nevim: Podvádíš, kde můžeš, z manžela děláš blbce, syna seznamuješ s novým tatínkem, ještě ses ani nerozešla s tím původním… Jako že jsem fakt tolerantní, mít takovou dceru, tak se k ní radši nehlásím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4178
30.11.20 15:16
@Anonymní píše:
Ahoj holky, ráda bych si od vás výslechla nezaujatý názor. S manželem jsme spolu byli 8 let a máme spolu 3letého syna, vztah jsme měli hezký, občas jsme se pohádali, ale to je normální. Pak jsem potkala, teď už svého přítele, do kterého jsem se úplně bláznivé zamilovala. Navázali jsme spolu vztah, (nešlo jen o sex),to jsem ještě byla normálně s manželem. S tím že počkáme, jak se to vyvine, vztah nám klapal, skvěle si rozumí i se synem. Tak jsem se rozhodla že manžela opustim, nejdřív byl hodně naštvaný, což jsem i chápala. Jeho rodina na mě nadává, sice mě to mrzí, ale chápu to. Ale co mě překvapilo. Že i moje rodina se postavila na manželovu stranu, jejich názory jím neberu, ale chovají se ke mě hrozně. Vlastní matka mi řekla že jsem s prominutím dev.. a že se za mě stydí.

Jo jsi. A rodičům se nedivím a souhlasím s nimi. Ve všem. Rozbít sobecky rodinu kvůli roztřeseným kolenům. :zed: Chudák manžel a chudák dítě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.11.20 15:16

Chudák manžel i syn…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1244
30.11.20 15:18

Máš co si chtěla, ještě profackovat bys potřebovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8387
@Anonymní píše:
Ahoj holky, ráda bych si od vás výslechla nezaujatý názor. S manželem jsme spolu byli 8 let a máme spolu 3letého syna, vztah jsme měli hezký, občas jsme se pohádali, ale to je normální. Pak jsem potkala, teď už svého přítele, do kterého jsem se úplně bláznivé zamilovala. Navázali jsme spolu vztah, (nešlo jen o sex),to jsem ještě byla normálně s manželem. S tím že počkáme, jak se to vyvine, vztah nám klapal, skvěle si rozumí i se synem. Tak jsem se rozhodla že manžela opustim, nejdřív byl hodně naštvaný, což jsem i chápala. Jeho rodina na mě nadává, sice mě to mrzí, ale chápu to. Ale co mě překvapilo. Že i moje rodina se postavila na manželovu stranu, jejich názory jím neberu, ale chovají se ke mě hrozně. Vlastní matka mi řekla že jsem s prominutím dev.. a že se za mě stydí.

Tvoje matka má pravdu. :think:
Jsi přesně to, za co tě označila :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

@pikola Vztah s měli ok, dokud se neobjevil můj přítel, od té doby jsme s manželem měli nefunkční vztah a proč bych v takovém vztahu měla zůstávat? Trápila bych tím nejen sebe, ale i manžela.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat