Jsem opravdu tak špatná partie?

Anonymní
17.8.20 10:56

Jsem opravdu tak špatná partie?

Ahoj, otázka je mířená asi spíše na muže. Ale zajímal by mě váš názor.
Je mi třiadvacet a mám pár let vztah, partner mě nedávno podvedl, pak jsme se teda k sobě vrátili, a ač se ted snaží, občas mi dá najevo a řekne, že by se mnou stejně nikdo jiný nevydržel, že jsem složitá. Obecně moje úzkosti trochu zlehčuje.
No, abych to shrnula, má v něčem pravdu, od 17 let se léčím s úzkostmi, ale nic hrozného, jen se občas přehnaně něčeho bojím, jsem celkově takový ustrašený štěně, co prostě potřebuje k sobě silný protějšek. K tomu se mi před rokem přidala celiakie a alergie na ryby, ořechy, soju, což dost limituje v běžném životě. Takže se i partner musel přizpůsobit a chodíme jen do restaurací, kde mám jistotu, že stopro nedostanu nic s lepkem, jinak mám týdenní zažívací problémy = další zdroj našich hádek, často mi to vyčítá.
Jinak jsem asi až moc hodná, v domácnosti funguji na stopro, to samé v posteli, kde myslím, dost experimentujeme. Cvičím, starám se o sebe, chlapi mě nahání v podstatě neustále - od práce po školu. Nikdy jsem nepodvedla, pro protějšek bych udělala maximum, ale vím, že už to, co jsem popsala výše, není pro každýho chlapa.

Jak to vidíte vy?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
484
17.8.20 11:00

Mně říct partner, že by se mnou nikdo jiný nevydržel, tak ho zrovna pošlu do háje. To je manipulativní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5267
17.8.20 11:01

Kazdy ma nejaky mouchy. Ale toto neni nic, co by bylo nejak extremne „narocne“. Staci se prizpusobit. Navic v jidle si on muze jist co chce, jen musi davat pozor na vas. A to se casem nauci kazdy, kdo ten zajem bude mit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5794
17.8.20 11:02

Ze Tvuj muz za moc nestoji, a mela by sis najit jinyho.
Vycitat nekomu zdravotni problemy, v jejichz dusledku se panicek musi omezit, je dost prizemni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
371
17.8.20 11:04

Myslím si, že chlap co tě má milovat a tohle ti řekne, je looser. Se mnou to taky není lehké, občas se mi vrátí deprese a mám OCD, ale doma takový kecy neposlouchám a podváděná taky nejsem :nevim: Pokud to nezvládá tak se k tobě neměl vracet, předhazovat ti to takhle a probouzet v tobě vinu je nesmysl. Nikdo se nemůže rozhodnout jestli psychickou poruchu nebo alergie chce nebo ne, není to tvoje chyba.

Příspěvek upraven 17.08.20 v 11:05

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1052

Mám to s alergii na lepek podobné. Ty problémy kolem jsou otravné. Váš partner je zřejmě nevyzraly egoista. Poohlednete se jinde, jste ještě mladičká, takových ještě bude!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15088

Dneska má alergii kde kdo. Pokud nemáš alergii na sperma, tak jsi v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5634
17.8.20 11:07

Zni mi jako manipulátor, na to bych si dávala pozor. Vyčítáni restauraci mi prijde ubohé, v manzelove rodine má hodně členů podobné alergie jako ty a da se najít hodně míst, kde se najime. :nevim: Je tedy pravda, že mluvím hlavně o Brne, v nějakém menším městečku to může být o něco větší problém, ale nic neřešitelného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
86
17.8.20 11:09

Mohla bys mi prosím více vysvětlit, jak ti vyčítá, že máš zažívací problémy?? To ti jako nadává za to, že lítáš na záchod?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
484
17.8.20 11:13

Moje rada - rozejít se, vyčistit si hlavu a zapracovat na sobě, abyste předešlá tomu, že si opět vyberete partnera s těmito manipulativními sklony. Protože když budu upřímná, už jen to, že se ptáte na takovou věc, jestli opravdu tak špatná partie a vidíte problémy hlavně u sebe (a to ještě tam, kde vůbec nejsou), svědčí o tom, že máte pravděpodobně nižší sebevědomí a sklon si takové partnery vybírat. Vždyť to tam koneckonců píšete. Ustrašený štěně, co potřebuje silný protějšek. Tenhle váš pohled na sebe je úplně špatný a potřebujete ho změnit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5287
17.8.20 11:14

Věta nikdo jiný by tě nechtěl je naprosto ukázková známka manipulace stejně jako vyčítání alergie atd. Píšeš potřebuju vedle sebe někoho silného takže budeš manipulátory pritahovat a asi i tebe budou takové typy pritahovat. Tohle ani tak není o něm jako o tobe. Ano tohle není pro každého chlapa ale ne kvůli té alergií ale kvůli tomu že hodně můžu raději bude mít vedle sebe partnerku než někoho kdo se dobrovolně staví do podrizene pozice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27684
17.8.20 11:15

Tvůj chlap je zaručeně špatná partie. Posiluj své sebevědomí a nekoukej na sebe jako na něco porouchaného. Alergie není konec světa a úzkosti taky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9741
17.8.20 11:17
@Anonymní píše:
Ahoj, otázka je mířená asi spíše na muže. Ale zajímal by mě váš názor.
Je mi třiadvacet a mám pár let vztah, partner mě nedávno podvedl, pak jsme se teda k sobě vrátili, a ač se ted snaží, občas mi dá najevo a řekne, že by se mnou stejně nikdo jiný nevydržel, že jsem složitá. Obecně moje úzkosti trochu zlehčuje.
No, abych to shrnula, má v něčem pravdu, od 17 let se léčím s úzkostmi, ale nic hrozného, jen se občas přehnaně něčeho bojím, jsem celkově takový ustrašený štěně, co prostě potřebuje k sobě silný protějšek. K tomu se mi před rokem přidala celiakie a alergie na ryby, ořechy, soju, což dost limituje v běžném životě. Takže se i partner musel přizpůsobit a chodíme jen do restaurací, kde mám jistotu, že stopro nedostanu nic s lepkem, jinak mám týdenní zažívací problémy = další zdroj našich hádek, často mi to vyčítá.
Jinak jsem asi až moc hodná, v domácnosti funguji na stopro, to samé v posteli, kde myslím, dost experimentujeme. Cvičím, starám se o sebe, chlapi mě nahání v podstatě neustále - od práce po školu. Nikdy jsem nepodvedla, pro protějšek bych udělala maximum, ale vím, že už to, co jsem popsala výše, není pro každýho chlapa.Jak to vidíte vy?

No, vidím to tak, že máš doma vola. Copak můžeš za to, že máš alergii?? Jak ti tohle může vyčítat? Milující partner tohle snad pochopí, a není třeba cokoliv vysvětlovat. Říct mi chlap, že by se mnou stejně nikdo jiný nevydržel, protože jsem složitá, tak by fakt letěl. On tě podvede, a pak má tyhle řeči?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51979
17.8.20 11:18

Takže ty jsi špatná a on super partner 8o Proč vyčítá že jsi nemocná? Sama si na to odpověz jestli s takovým chceš být. Tu nevěru vysvětlil jak nebo jsi to přešla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1705
17.8.20 11:18

Dnesni zeny se chovaji jak nejake putky, slepice. Za vse se omlouvaji, ve vsem funguji na sto procent. Je to tak nudne a predvidatelne a to i pro muže. Jsem si myslela, ze uz jsme nekde jinde…Takhle utaple a nudně se nechovaly zeny ani v minulem stoleti. Tak si tak rikam, kde se stala chyba. Proc se dnesni generace zen chova jak klubicko nestesti, uzlicek nervu- jejich jedinym stredem vesmiru jsou muzi a to klidne i muzi idioti. Ja to opravdu nechapu. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama