Jsem opravdu vděčná za to, že mám střechu nad hlavou

264
15.2.21 21:38

Jsem opravdu vděčná za to, že mám střechu nad hlavou

Hezký večer všem.
Před chvílí jsem šla vyprovodit přítele který šel na noční směnu.. Šla jsem jen na chodbu a úplně jsem se klepala zimou.. Dneska je taková kosa že by jsme nedali ven ani pejsky..
Když nad tím tak přemýšlím, tak nechápu jak v takových mrazech mohou lidé bez domova vůbec přežít.. :think:
Vůbec si tu jejich situaci nedokážu představit.. A je mi jich líto..
Já vím že asi většina z nich si za to může sama.. Ale i tak :?
O to víc jsem vděčná za to že máme s přítelem kde bydlet a že jsme v teple :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7567
15.2.21 21:41

Hele mne je lito kazdyho kosa :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
264
15.2.21 21:42

@Tarjei máme to podobně :lol:
Ale zajímalo by mě jak to třeba v takových mrazech chodí v útulkách :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3014
15.2.21 21:43

Oni to taky někteří nepřežijou. Můžeš koupit pár Nocleženek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
264
15.2.21 21:45

@Lily Evans zrovna dneska ráno jsem se dívala na zprávy a tam o tom vedli diskuzi… Myslím že je tohle o hodně lepší nápad než kdybych nějakému bezdomovci dala nějaké peníze a on by to propil :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7567
15.2.21 21:46

@Lily Evans u nas se ofiko nedaj koupit v centru pro bezdomovce, tak jsem se zeptala, jestli by slo, ze bych jim poslala penize na deset noclehu. No a slo :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7567
15.2.21 21:47

@Majka6802 no holt matrace a deky do kotcu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2720
15.2.21 21:47

Holky a ta noclezenka, ti je nějaké místo, azyl na jednu noc? Ti je zajímavý nápad…jako teď v těch mrazech, musí být šílené být venku…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7567
15.2.21 21:48

@marra2 no jako poukazka na jedno prespani v nejakym zarizeni takovym..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2720
15.2.21 21:49
@Majka6802 píše:
@Tarjei máme to podobně :lol:
Ale zajímalo by mě jak to třeba v takových mrazech chodí v útulkách :think:

Znám i útulky, jde jsou vyhřívané kotce, vevnitř budovy…tak tam asi dobrý. Ty venkovní matrace, deky, ideálně sláma…já jsem na vesnici a bohužel stále je hodně psů venku v mrazech…a tedy přežijí no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3014
15.2.21 21:49

Nocleženky jsou projekt Armády spásy, jedna je za stovku, je to poukaz na jednu noc + teplé jídlo. Kupujou se online :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
264
15.2.21 21:50
@marra2 píše:
Holky a ta noclezenka, ti je nějaké místo, azyl na jednu noc? Ti je zajímavý nápad…jako teď v těch mrazech, musí být šílené být venku…
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2720
15.2.21 21:50
@Tarjei píše:
@marra2 no jako poukazka na jedno prespani v nejakym zarizeni takovym..

Fakt dobrý nápad, mrknu na to. Ale osobně žádného bezdomovce neznám… Myslis, že to jde zakoupit přes nějakou organizací? I když tam nevím, zrovna nedávno se je mně donesli, kam jdou potraviny z potravinové banky (také jsem kupovala) a mě jako idealistů o dobrých lidech, to šílené rozčílilo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2720
15.2.21 21:52
@Lily Evans píše:
Nocleženky jsou projekt Armády spásy, jedna je za stovku, je to poukaz na jednu noc + teplé jídlo. Kupujou se online :)

Je super holky, mrknu na to :palec: to mě nikdy nenapadlo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3014
15.2.21 21:52
@Majka6802 píše:
@Lily Evans zrovna dneska ráno jsem se dívala na zprávy a tam o tom vedli diskuzi… Myslím že je tohle o hodně lepší nápad než kdybych nějakému bezdomovci dala nějaké peníze a on by to propil :think:

Já běžně dávám bezdomovcům peníze i cigarety, nestavím se do pozice moci, že jako budu rozhodovat o tom, co budou dělat se svym životem :nevim: já peníze mám a je mi fakt fuk, co s mojí padesátikačkou udělá. Ale já k nim mám trochu jinej přístup než většina lidí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat