Jsem ošklivá - chci se odstěhovat, ale nemohu

Anonymní
25.4.20 22:28

Jsem ošklivá - chci se odstěhovat, ale nemohu.

Ahoj.
Od základky přes střední trpím tím, že se mi spolužáci vysmívali že jsem ošklivá. Že mám velký zadek, velký nos, vypadám jak přejetá buldozerem, mám pusu jak čárku. Doteď, když je potkám, tak se nestydí se mi vysmívat. A teď mi je 26.
Manžel mi sice říká že jsem krásná, ale jednou mi při hádce řekl že jsem dost hnusná a hnusně vařím. Pak se omluvil.

Nemam ani žádné kamarády, tak nějak jsem asi slabý čaj. Nikdo se semnou nechce kamarádit.
Odstěhovat se nemohu protože zde má manžel firmu.
Co mám dělat?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3835
25.4.20 22:32

Pokud se nemůžeš odstěhovat tak pošli všechny do háje. Sice mají někteří lidi krásu navenek ale v hlavě mají :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28811
25.4.20 22:34

Tak jestli ses uz vdala, zas tak oskliva nebudes.
A moc neverim tomu, ze se nekdo ve 26 letech nekomu posmiva kvuli vzhledu. Jestli ty to trochu nezvelicujes. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14020

V 26 je běžné dospělé ženě názor spolužáků někde u zadní části těla,
a proč si tě teda manžel vzal? dobrovolně z lásky nebo pod nátlakem?
pokud s tebou chodil dobrovolně a dobrovolně si tě vzal, tak ses mu asi líbila, ne?
velký zadek je teď moderní a spousta hvězd a hvězdiček si ho nechává dělat dobrovolně, velký nos se dá zamaskovat šikovným líčením a pusa jako čárka, to nebudu ani komentovat, tak se hezky namaluj, kup si hezké oblečení a kašli na jakési spolužáky - a ještě mě napadlo, jsou třeba ty spolužačky vdané, co se ti posmívají? ne? tak se posmívej ty jim

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6273

? Potkas na ulici byv. spoluzaky a oni nemaji nic lepsiho, nez se projevovat jak uplni curaci? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.4.20 22:37

@PaníBovaryová bohužel se mi to stalo zrovna dnes. Neměla jsem štěstí na třídu, chodila jsem na učňák

• Nahlásit
  • Citovat
28811
25.4.20 22:39
@Anonymní píše:
@PaníBovaryová bohužel se mi to stalo zrovna dnes. Neměla jsem štěstí na třídu, chodila jsem na učňák

Takze ty nikoho potkas, nakyho 26 letyho byvalyho spoluzaka a on rekne co? Rekne ti do oci ze jsi hnusna?? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16393
25.4.20 22:46

Vzhled je tvůj nejmenší problém. Ty se jdi nejdřív léčit s hlavou a pak se nauč namalovat si nějaký obličej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.4.20 22:47

Kašli na ně. Zvys si sebevědomí, pak se na nějaké vysmivani nezmohou, protože zjistí, že nenarazí na úrodnou půdu.
Na zakladce jsem si prošla šikanou. Kolikrát jsem se dozvěděla, že jsem hnusná a blbá. Ještě pár let po zakladce to tak bylo. Nezvali mě na srazy, když jsme se viděli, tak ignorace…
Pro mě je jisté zadostiučinění, že jsem učitelka a už jsem jim učila děti.
Kamarádky mám od chvíle, kdy jsem se srovnala sama se sebou.

• Nahlásit
  • Citovat
6273
25.4.20 22:48
@Anonymní píše:
@PaníBovaryová bohužel se mi to stalo zrovna dnes. Neměla jsem štěstí na třídu, chodila jsem na učňák

Tak mu vpal do oci neco na oplatku. Vsichni maji komplexy a chlapi mivaji ty nejvetsi :mrgreen: :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.4.20 22:56
@PaníBovaryová píše: ? Potkas na ulici byv. spoluzaky a oni nemaji nic lepsiho, nez se projevovat jak uplni curaci? 8o

mě se ještě do nedávna posmívala šefová že jsem hnusná a jak se mám oblékat. Takže někdo fakt nemá nic lepšího na práci než se posmívat. Sice za sebou mám školní šikanu, sebevědomí na nule, ale teď už mám o sobě mínění lepší.

• Nahlásit
  • Citovat
3888
25.4.20 22:57

A co je to vlastně krása? :nevim:

Vždyť krása je hodně relativní pojem. Tisíc lidí, tisíc chutí. Každej je nějakej. :nevim: Dokonalost opravdu neexistuje.

Jestli se někdo druhým vysmívá pro jejich zevnějšek či handycap, tak je to jen omezený chudák a jediné, co bys pro něj měla mít, je tvoje hluboké politování ;). Zevnějšek vždycky nějak doladíš, kdežto chybějící mozek těžko. ;)

Příspěvek upraven 25.04.20 v 22:58

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
64
25.4.20 22:58
@terien píše:
Vzhled je tvůj nejmenší problém. Ty se jdi nejdřív léčit s hlavou a pak se nauč namalovat si nějaký obličej.

Ty vole, to je krutý… Proč?! :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16393
25.4.20 23:00
@Lucpucka píše:
Ty vole, to je krutý… Proč?! :roll:

Co proč? Přece aby neplkala takový kraviny. Nebo ty jí to snad žereš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.4.20 23:00

To vypadáte pořád stejně od základky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie