Jsem ošklivá - chci se odstěhovat, ale nemohu

Napsat příspěvek
Velikost písma:
35355
25.4.20 23:04

Ja tomu i verim, u nas na ZS to taky stalo za to a ty lidi z toho dodnes nevyrostli, hulvati. Na stredni byli lidi uplne normalni. Takze bych i verila, ze byla zakladatelka ve tride dementu, kteri neumi nic jineho nez se posmivat. A z iq tykve proste nevyrostes :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22191
25.4.20 23:06
@vodolejka píše:
Ja tomu i verim, u nas na ZS to taky stalo za to a ty lidi z toho dodnes nevyrostli, hulvati. Na stredni byli lidi uplne normalni. Takze bych i verila, ze byla zakladatelka ve tride dementu, kteri neumi nic jineho nez se posmivat. A z iq tykve proste nevyrostes :lol:

Jasně no a pak se jí směje šéfová a manžel,… :roll: nikdo nemá nic jinýho na práci než se jí posmívat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9942
25.4.20 23:06
@Anonymní píše:
mě se ještě do nedávna posmívala šefová že jsem hnusná a jak se mám oblékat. Takže někdo fakt nemá nic lepšího na práci než se posmívat. Sice za sebou mám školní šikanu, sebevědomí na nule, ale teď už mám o sobě mínění lepší.

No tak ocekavam ve vyplate osatne. :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35355
25.4.20 23:10
@terien píše:
Jasně no a pak se jí směje šéfová a manžel,… :roll: nikdo nemá nic jinýho na práci než se jí posmívat.

Jj, to jsem nemyslela, celkove. S tim manzelem a sefovou uz je to divne. Ale banda dementu ve skole, tomu verim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22191
25.4.20 23:12
@vodolejka píše:
Jj, to jsem nemyslela, celkove. S tim manzelem a sefovou uz je to divne. Ale banda dementu ve skole, tomu verim.

Jo, to může být, ale že by někoho zajímala dalších 12 let potom, to pochybuju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.4.20 23:12

Díky moc za podporu holky. Líčim se, oblékám hezky ale prostě nos mám velký, rty malé, predkus., a bohužel jsem potkala zrovna sikanatory které to nepřešlo ani po letech. I když jsem jim nic neudělala. Jsem z toho smutná.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
25.4.20 23:14

O šéfové jsem nic napsala. A s manželem je to pravda, bylo to jednou při hádce. Mohu odprisahnout :think:

• Citovat
  • Nahlásit
PaníKadrnožková
25.4.20 23:15
@terien píše:
Co proč? Přece aby neplkala takový kraviny. Nebo ty jí to snad žereš?

Kozkam, ze nemas na praci nic jineho, nez anonymne urazet anonymy na internetu. Co takhle, ze bys zabehla k dr ty? Ambulance lakaj pacienty :jazyk:

• Citovat
  • Nahlásit
22191
25.4.20 23:17
@PaníKadrnožková píše:
Kozkam, ze nemas na praci nic jineho, nez anonymne urazet anonymy na internetu. Co takhle, ze bys zabehla k dr ty? Ambulance lakaj pacienty :jazyk:

Já někoho anonymně urážím? A kde?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
PaníKadrnožková
25.4.20 23:19
@Anonymní píše:
Díky moc za podporu holky. Líčim se, oblékám hezky ale prostě nos mám velký, rty malé, predkus., a bohužel jsem potkala zrovna sikanatory které to nepřešlo ani po letech. I když jsem jim nic neudělala. Jsem z toho smutná.

Jsi z toho neprimerene smutna, protoze ve ctvrtek byl nov a pulku lidi boli hlava a ta druha je na pres pysk… kasli na to, nelituj se, uz jsi velka holka. Ja mam taky fakt velky zadek a kamaradim s nejhezcima klukama v praci a jezibaby zarlej a rikaj, ze jsem tlusta :P :P :P

• Citovat
  • Nahlásit
PaníKadrnožková
25.4.20 23:21
@terien píše:
Co proč? Přece aby neplkala takový kraviny. Nebo ty jí to snad žereš?

Tady..a jeste ji posilas lecit se s hlavou. Nebo si uz neprectes, co jsi psala?

• Citovat
  • Nahlásit
22191
25.4.20 23:22
@PaníKadrnožková píše:
Tady..a jeste ji posilas lecit se s hlavou. Nebo si uz neprectes, co jsi psala?

Já vím, co jsem psala, ale nic nebylo anonymně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9942
25.4.20 23:24
@Anonymní píše:

Tak nebud a neco mu priste rekni od srdce, uvidis, jak se ti ulevi :mavam: a jaky mas nos neco zadek je uplne jedno, takovy vymaz si vzdycky neco vycuca z prstu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35355
25.4.20 23:30
@PaníKadrnožková píše:
Jsi z toho neprimerene smutna, protoze ve ctvrtek byl nov a pulku lidi boli hlava a ta druha je na pres pysk… kasli na to, nelituj se, uz jsi velka holka. Ja mam taky fakt velky zadek a kamaradim s nejhezcima klukama v praci a jezibaby zarlej a rikaj, ze jsem tlusta :P :P :P

Jo a ja si rikala, proc me dneska tal tresti hlava. Normalne na to netrpim, ale dneska masakr!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35355
25.4.20 23:32

Jo a ja mam taky velkej zadek a miluju ho. Je to prednost ;) jinak jsem hubena, za to prdelata :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat