Jsem panic ve 29, co byste se mnou ženy udělaly?

105
22.1.21 20:33

Jsem panic ve 29 co by jste semnou ženy udělali ?

Že je dnes někdo milej a říká se že je hodnej?? :jazyk: :potlesk:
Pohádky ženy milují ale né na takových adeptech jako já. Mám počítač a jsem IT. Ženy přímo odrazují chytří muži a budu říkat že jsme kluci protože jsme panici ;)
Tak jedna říkala že je to ve 29 už trapné a jesly se tak necítím. Ne už ne. Víte proč? :nevim:
Jsou i tací co vybočují. Ženám už říkám jen pravdu i když by se jeden zastyděl.
Pochopil jsem že pravda osvobozuje. I přes to jsem vyděl výsledky toho jak jedna věta o tom že je kluk panic ve 29 dokáže rychlostí blesku obletět celou firmu. :dance:
No tet už se semnou nebaví nikdo.Ale to je jedno. Aspon mě.
Pak byli i takové co řekli že je sex s někým takým neláké
Panictví je možná roztomilé v pubertě, když máte nulové zkušenosti a oba experimentujete, ale potom už je to spíš smutné" :nevim:
Chlap, kterému je nad dvacet a ještě s nikým nic neměl, je jednoduše řečeno divnej.
Ve svém věku si chci sex užít a ne někoho zaučovat.
Toto je odpověd ženy kolem 30 :zed:
Takže kluci jako mi prostě se napálí do zdi u žen a to tak že věčina to i ořes vzdělání nestihne.Na nás se kladou zátěže. Vše je nějak popletené a zmatené mě přijde.
Odpověd na to co jsem zkoušel řeknu všechno :potlesk:
Od internetu po ulici a v práci to dopadlo to už víš.
Tet je otázka kam se mnou co by jste semnou provedly.
Medituju tet chci řádit na hudební nástroj a k tomu se duševně posunout na toho jentlmena. Takže pořídím hadry asi o level víš. Stejně si myslím že vy ženy by mě dali do nějkého ustavu. Prostě dnes se to nenosí a oni to nepřeknousnou smůla :zed:
A tak ten život začíná erou singles :mavam: :mavam: :potlesk:

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
3887
22.1.21 20:35

Ty budeš troll? 8o Co ty hrubky?

• Nahlásit
3065
22.1.21 20:37

Ty nebudeš panic kvůli tomu, že jsi chytrej…

• Nahlásit
363
22.1.21 20:38

Ženy mají rády chytré, ale ty k nim nepatříš. :lol:

• Nahlásit
462
22.1.21 20:41

Chytrý ajťák co neumí mateřský jazyk???
To že jsi panic má asi jiný důvod :lol:

• Nahlásit
Anonymní
22.1.21 20:43

Jentlmena :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
2972
22.1.21 20:43

Hodila bych po Tobě učebnici ČJ :mavam:

• Nahlásit
12513
22.1.21 20:46
@Aron7 píše: Že je dnes někdo milej a říká se že je hodnej?? :jazyk: :potlesk:
Pohádky ženy milují ale né na takových adeptech jako já. Mám počítač a jsem IT. Ženy přímo odrazují chytří muži a budu říkat že jsme kluci protože jsme panici ;)
Tak jedna říkala že je to ve 29 už trapné a jesly se tak necítím. Ne už ne. Víte proč? :nevim:
Jsou i tací co vybočují. Ženám už říkám jen pravdu i když by se jeden zastyděl.
Pochopil jsem že pravda osvobozuje. I přes to jsem vyděl výsledky toho jak jedna věta o tom že je kluk panic ve 29 dokáže rychlostí blesku obletět celou firmu. :dance:
No tet už se semnou nebaví nikdo.Ale to je jedno. Aspon mě.
Pak byli i takové co řekli že je sex s někým takým neláké
Panictví je možná roztomilé v pubertě, když máte nulové zkušenosti a oba experimentujete, ale potom už je to spíš smutné" :nevim:
Chlap, kterému je nad dvacet a ještě s nikým nic neměl, je jednoduše řečeno divnej.
Ve svém věku si chci sex užít a ne někoho zaučovat.
Toto je odpověd ženy kolem 30 :zed:
Takže kluci jako mi prostě se napálí do zdi u žen a to tak že věčina to i ořes vzdělání nestihne.Na nás se kladou zátěže. Vše je nějak popletené a zmatené mě přijde.
Odpověd na to co jsem zkoušel řeknu všechno :potlesk:
Od internetu po ulici a v práci to dopadlo to už víš.
Tet je otázka kam se mnou co by jste semnou provedly.
Medituju tet chci řádit na hudební nástroj a k tomu se duševně posunout na toho jentlmena. Takže pořídím hadry asi o level víš. Stejně si myslím že vy ženy by mě dali do nějkého ustavu. Prostě dnes se to nenosí a oni to nepřeknousnou smůla :zed:
A tak ten život začíná erou singles :mavam: :mavam: :potlesk:

Naučily češtinu?

• Nahlásit
2267
22.1.21 20:47

Počkat, cooo? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
105
22.1.21 20:48

@shadowbabe
No jo záminka se hledat musí. To znám s práce už. Přesně stejný reakce :zed:

• Nahlásit
105
22.1.21 20:50

@Prof. Farnsworth
Jsem napůl Čech. Jo vázne to ale už je to lepší :palec: Futuráma je super :palec:

• Nahlásit
1865
22.1.21 20:50

8o Jakou červí dírou jsi přicestoval? Kosmír vygeneroval chybu :nevim:

• Nahlásit
3056
22.1.21 20:51

Co by jsme s tebou provedly… Je to tvůj život. Mě je to upřímně šumák. A příště si to po sobě aspoň přečti.

• Nahlásit
Ou
15536
22.1.21 20:55

Promiń ale to je snůška frází, kde z vlastní sociální nešikovnosti obviňuješ všechny okolo.

Kdyby skutečný problém bylo to že sis neštrejchnul a opravdu bys to chtěl řešit tak si prostě zaplatíš profesionálku. Jenže na to máš milion důvodů proč tohle neděláš.

Základem je nějaká kombinace osobnostních rysů, úzkosti a studu. Pokud to chceš řešit tak vstup do psychoterapie a nauč se komunikovat s lidma tak, aby se ti dařilo navázat smysluplné spojení. Naživo.

A nebo se holt staň zahořklým incelem, který nadává na všechny, nepřebírá zodpovědnost za svůj život a pak jde někam vystřílet školní třídu.

• Nahlásit
462
22.1.21 20:56

Jsi na půl Čech… česky ses ještě nenaučil, ale nářečí máš teda sakra dobrý :potlesk:

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat