Jsem panna a menstruační kalíšek

Anonymní
9.11.20 19:10

Jsem panna a menstruační kalíšek

Dobrý den je mi 14 let mám teď 5 menzes.. rozhodla jsem se ze už vložky používat nechci tak jsem si koupila mini tampony a úplně v pohodě o dost lepší :srdce: :*.. A chtěla bych zkusit menstruacni kalisek ackoliv jsem panna vadí to? Je lepší levnější/dražší? Myslíte si že je to pro mě vhodné?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1197
9.11.20 19:16

Ja bych rekla, ze je vhodny pro vsechny, urcite nevadi, ze jsi panna, jen jeho zavadeni vyzaduje trochu cvik, kdyz se da spatne, tak krev nezadrzi, takze vlozky si nech v zaloze..jestli drazsi nebo levny.., zkus mrknout, co ma jaky hodnoceni, ale vyber si urcite nejaky mensi..,ale tak snad ti tyhle potreby plati rodice, tak treba zaplati nejaky drazsi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.11.20 19:17
@Melodie91 píše:
Ja bych rekla, ze je vhodny pro vsechny, urcite nevadi, ze jsi panna, jen jeho zavadeni vyzaduje trochu cvik, kdyz se da spatne, tak krev nezadrzi, takze vlozky si nech v zaloze..jestli drazsi nebo levny.., zkus mrknout, co ma jaky hodnoceni, ale vyber si urcite nejaky mensi..,ale tak snad ti tyhle potreby plati rodice, tak treba zaplati nejaky drazsi

Mamka by mi určitě dala peníze, ale chci so vybrat sama

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.11.20 19:18

@Melodie91 je těžké ho zavést?

• Citovat
  • Nahlásit
8229
9.11.20 19:18

Sice sem kalíšek ještě neviděla, ale myslím, že jako panna ho používat nejde. Snad mi to tady někdo osvětlí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.11.20 19:20
@karkarka píše:
Sice sem kalíšek ještě neviděla, ale myslím, že jako panna ho používat nejde. Snad mi to tady někdo osvětlí.

Na internetu píšou, že když jde panne zavest tampon půjde pravděpodobně i kalisek..

• Citovat
  • Nahlásit
19727
9.11.20 19:22

Ono hlavne musis vychytat velikost, nacvicit spravne zavedeni, kdyz ho das spatne, tak nezadrzi nic, ale mam pocit, ze jako panna ho tam nedostanes :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
110
9.11.20 19:23

T. o. c. menstruační kalíšek,, nedávno jsem si koupila v Dm a není špatny, jinak mám vyzkoušenou značku Lunette -ten je za mne TOP. Budeš potřebovat nejmenší velikost.
jinak na FB je skupina kališnice.

Příspěvek upraven 09.11.20 v 19:28

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.11.20 19:26

@Kriss Tina ani nejmenší velikost? Vyzkouším, buď nebo..

• Citovat
  • Nahlásit
19727
9.11.20 19:27
@Anonymní píše:
@Kriss Tina ani nejmenší velikost? Vyzkouším, buď nebo..

Uvidis no, kazdy je jiny, ale pocitej stejne, nez dostanes cvik, tak budes muset tu vlozku nosit k tomu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24284
9.11.20 19:27

Kalíšek používám, ale v době, kdy jsem byla panna bych ho asi nezvládla zavést. A to jsem tampony občas používala.
Pokud se rozhodneš ho zkusit, tak bych asi šla do nějakého levného, aby mě nemrzelo, že leží nepoužitý v šuplíku. Nebo si pak počkáš na dobu až nebudeš panna a pak už se s ním naučíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K82
1323
9.11.20 19:28

Mam ho doma a rekla bych, ze 1)to chce o dost vicwcviku pri zavadeni, nez tampon,2) pri vymuti muzes porusit panenskou blanu, vytahuje se rozvinuty, tedy o dost sirsi, nez u zavedeni, prip. Se tam musi jakoby pristrcit prst, aby sel vyndat.tedy urco ho muzes pouzivat, ale nevim, jak to bude prijemne a nezarucila bych neporuseni blany. Kazdop toto je asi lepe se optat gynekologa.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K82
1323
9.11.20 19:29
@Anonymní píše:
@Kriss Tina ani nejmenší velikost? Vyzkouším, buď nebo..

Nechces zkusit spis menstruacni kalhotky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.11.20 19:29

@Aspera koupím si nějaký za 300-400 nějaký malý a uvidím maximálně budu zatím u tamponů..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.11.20 19:30

@K82 mě to přijde nehygienicke..

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama