Jsem panna, můžu být těhotná?

Anonymní
24.5.20 10:12

Jsem panna, můžu být těhotná?

Dobrý den. Minulou neděli jsme se s přítelem jen tak mazlili. Neproniknul do mě, jen mi Asi půl minuty nebo minutu třel penis o pochvu a o klitoris. Vždy si před tím utřel preejakulát do kapesníku. neudělali jsme se ani já, ani on. Mám strach, že můžu být těhotná i přes to, že nepociťuji žádné změny ani příznaky

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18532
24.5.20 10:14

Klid. Těhotná nebudeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2875
24.5.20 10:43

Z tohoto fakt ne ani kdyby si nic neutrel

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7666
24.5.20 10:45

Těhotná nejsi a příště kondom. Kdyby náhodou to tření proniklo i jinam. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18507
24.5.20 10:58
@Anonymní píše:
Dobrý den. Minulou neděli jsme se s přítelem jen tak mazlili. Neproniknul do mě, jen mi Asi půl minuty nebo minutu třel penis o pochvu a o klitoris. Vždy si před tím utřel preejakulát do kapesníku. neudělali jsme se ani já, ani on. Mám strach, že můžu být těhotná i přes to, že nepociťuji žádné změny ani příznaky

Ses nikdy neucila jak se dělaj děti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1799
24.5.20 11:07

Těhotná ne, ale breberky klidně chytit můžeš. Kondom není jen ochrana proti otěhotnění.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12306
24.5.20 11:23

Doporucuji nastudovat jak se delaji deti 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
816
24.5.20 11:25

Pokud nejsi židovka a nejmenuješ se Marie, těhotná nejsi. V opačném případě očekávej příchod mudrců a sháněj osla do jesliček.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24395
24.5.20 11:28

Asi jsem divna, ale kdyz si divka necha trit penisem posevni vchod, klitoris a preejakulat si tam roztirat, mam to na stejne urovni jako o par centimetru dal, zasun ne? Nebo jako toto je praktika, ktera ze me jeste dela svetici :mrgreen:?To je jako nedotahnuti do konce, nebo hra na odpirani toto?…To je chvile,,nenenenee jeste ne, vis ze jsem stydliva?,, :lol:…Jen by me to zajimalo, no :mrgreen:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3825
24.5.20 11:36
@wildcherry píše:
Asi jsem divna, ale kdyz si divka necha trit penisem posevni vchod, klitoris a preejakulat si tam roztirat, mam to na stejne urovni jako o par centimetru dal, zasun ne? Nebo jako toto je praktika, ktera ze me jeste dela svetici :mrgreen:?To je jako nedotahnuti do konce, nebo hra na odpirani toto?…To je chvile,,nenenenee jeste ne, vis ze jsem stydliva?,, :lol:…Jen by me to zajimalo, no :mrgreen:.

To už by ale nemohla tvrdit, že je panna, jasné přeci :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24395
24.5.20 12:00
@Kolarkaa píše:
To už by ale nemohla tvrdit, že je panna, jasné přeci :mrgreen:

Tak jasne, to chapu, ale porad mi unika ten smysl :mrgreen:…Pokud ji teda rodice nekontroluji, nebo neni pod zakonem.ALE porad mi to prijde uhozeny, preci jenom se nevinnost neslucuje s chlapeckym poterem mezi stehnama :jazyk:.To mi evokuje,,ja ti nebyl neverny, vzdyt jsem v ni nemel penis,, :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
24.5.20 12:49

Nestresuj se. Není tu možnost že bys otěhotněla ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3096
24.5.20 15:16

Jo, presne takhle se plodi trojcata. Panna-nepanna :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu