Jsem paranoidní nebo jsem natrefila na blázna?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
15.11.21 20:25

Jsem paranoidní nebo jsem natrefila na blázna?

Ahoj, ráda bych se vypsala a utvrdila se v tom, že jsem jen blázen. 2 roky zpátky jsem šla na rande přes seznamku. Byli jsme s manželem na čas od sebe a jen jsem si chtěla nejspíš dokázat, že ještě za něco stojím. Tehdy jsem se sešla s chlapem, v restauraci. Dala jsem si kávu, kterou jsem za sebe zaplatila a pak mu napsala, že už nic. Měla jsem z něj samé nepříjemné pocity. Moc to nechápal, následně jsem smazala svůj účet na seznamce, ale byl neodbytný a musela jsem si zablokovat i jeho číslo, protože nechápal, že se s ním už sejít nechci. Následně mi zkoušel psát z cizích čísel a ty jsem vyblokovala taky. Nevěděl jak se jmenuji celým jménem ani kde bydlím, ale narazila jsem na něj pak i pracovně, naštěstí to bylo na konci mé výpovědní doby a navštívil tak me zaměstnání jen párkrát. Pak byl klid, dokud jsem nejela do práce autobusem. Normálně jezdím autem, ale jelikož teď vypomáhám někde, kde není možnost parkovat, je pro mě autobus a MHD lepší. Jednoho dne koukám a mám na messengeru zprávu: Ahoj, jak to že jezdíš autobusem? Jelikož mi přišla v 6 ráno, musela jsem s ním jet stejným spojem. Nikdy jsem mu neřekla jak se jmenuji a nechápu jak ten můj FB našel. Dneska jsem tím busem jela taky a bylo mi nechutně. Pozoroval mě a když jsem vystoupila, kvůli přestupu, stoupl si záměrně kousíček za mě. V MHD jsem si sedla schválně na místo pro jednoho a on si sedl hned na proti a zase mě celou dobu pozoroval. Měla jsem sluchátka v uších, koukala ven z okýnka a bylo mi tak zle, že jsem vystoupila o dvě zastávky dřív. Jsem blázen já nebo on? Od té doby jsem koukala, že mám v ostatních zprávách xy zpráv a fakt mi nahání hrůzu.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22523
15.11.21 20:33

To se ti nedivím, to bych měla nahnáno taky. Co aby s tebou jel partner nebo nějaký kamarád a vysvětlil mu to?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7205
15.11.21 20:35

Je to blázen.
Myslím si, že to budeš muset řešit přes policii. On ti asi nedá pokoj, už toho o tobě asi ví víc, než si myslíš.
Zkusila bych si ho odchylnout a říct mu natvrdo, ať ti dá pokoj, jinak že to budeš řešit jinak. Manželovi to říct nemůžeš, že by ti s tím pomohl? Že by na něho někde počkal a vyříkal si to s ním jako s chlapem? Pokud jste spolu byli jen na kafe, tak o nic nejde, ne? To by tvůj chlap pochopil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2194
15.11.21 20:37

Jak přišel na fb… buď se zeptal někoho ve staré práci nebo tě naprasil telefon. On totiz fb/telefon zvládá „sledovat“ s kým se potkáš. Osobní zkušenost. Jednou jsem jela busem a odpoledne se mi v nabídce „koho možná znáte“ objevila paní, co seděla vedle mě v tom buse.
Ale na fb jde ten člověk úplně zablokovat. Autobus, nešlo by jezdit dřívějším spojem? Jak dlouho tam ještě musíš jezdit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.11.21 20:38
@bigl píše:
Je to blázen.
Myslím si, že to budeš muset řešit přes policii. On ti asi nedá pokoj, už toho o tobě asi ví víc, než si myslíš.
Zkusila bych si ho odchylnout a říct mu natvrdo, ať ti dá pokoj, jinak že to budeš řešit jinak. Manželovi to říct nemůžeš, že by ti s tím pomohl? Že by na něho někde počkal a vyříkal si to s ním jako s chlapem? Pokud jste spolu byli jen na kafe, tak o nic nejde, ne? To by tvůj chlap pochopil.

Nestraš. Nechápu ani jak mě poznal. Nosila jsem tehdy hnědé vlasy, dneska mám blond meliry. Respirátor přes půl obličeje, úplně jinou bundu, boty. Manželovi to asi budu muset říct, ale jak, to ještě nevím.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.11.21 20:39
@terien píše:
To se ti nedivím, to bych měla nahnáno taky. Co aby s tebou jel partner nebo nějaký kamarád a vysvětlil mu to?

Manžel semnou nepojede, to pracovně dohromady nedáme. Asi budu jezdit dřívějším spojem, tím jezdí často soused policista…

• Citovat
  • Nahlásit
10876
15.11.21 20:41

Na jméno a spousty dalších informací se mohl zeptat v té tvojí bývalé práci. Ale šel bych na policii a řešil to tam, jelikož tohle je stalking jak vyšitej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.11.21 20:41
@Kamkam píše:
Jak přišel na fb… buď se zeptal někoho ve staré práci nebo tě naprasil telefon. On totiz fb/telefon zvládá „sledovat“ s kým se potkáš. Osobní zkušenost. Jednou jsem jela busem a odpoledne se mi v nabídce „koho možná znáte“ objevila paní, co seděla vedle mě v tom buse.
Ale na fb jde ten člověk úplně zablokovat. Autobus, nešlo by jezdit dřívějším spojem? Jak dlouho tam ještě musíš jezdit?

Dřív určitě jezdit budu, ale jak dlouho to nevím. Pracuju normálně z 90% na HO, ale teď je blázinec…

• Citovat
  • Nahlásit
22523
15.11.21 20:43
@Anonymní píše:
Manžel semnou nepojede, to pracovně dohromady nedáme. Asi budu jezdit dřívějším spojem, tím jezdí často soused policista…

No hele, čas by si udělat měl, tohle není perdel. Zkus tedy jezdit dřív nebo tím autem a hlavně to řekni manželovi. Všechno si schovavej, dělej si snímky obrazovky se zablokovanými hovory, kdyby se to stupňovalo, nahlaš ho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2194
15.11.21 20:45
@Anonymní píše:
Dřív určitě jezdit budu, ale jak dlouho to nevím. Pracuju normálně z 90% na HO, ale teď je blázinec…

Tak aspoň že jde jezdit dřív. Nevím, co by na to v téhle fázi policie :nevim: a na tom FB si ho zablokuj, úplně. Nemělo by to pak padat ani do ostatních zpráv. Nebo jsi to už udělala a stejně to tam padá? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7205
15.11.21 20:46
@Anonymní píše:
Nestraš. Nechápu ani jak mě poznal. Nosila jsem tehdy hnědé vlasy, dneska mám blond meliry. Respirátor přes půl obličeje, úplně jinou bundu, boty. Manželovi to asi budu muset říct, ale jak, to ještě nevím.
Řekni mu to normálně. „Měli jsme krizi, na někoho jsem narazila, zašli jsme na kávu, ale zjistila jsem, že tohoto nejsem schopná, tak už se to neopakovalo. Bohužel jsem narazila na blázna, co mě stalkuje, potřebuju pomoct.“
Osobně si fakt myslím, že tento magor už o tobě ví všecko. Ani ty ranní cesty stejným busem nemusí být náhoda.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.11.21 20:49
@Kamkam píše:
Tak aspoň že jde jezdit dřív. Nevím, co by na to v téhle fázi policie :nevim: a na tom FB si ho zablokuj, úplně. Nemělo by to pak padat ani do ostatních zpráv. Nebo jsi to už udělala a stejně to tam padá? :think:

Já to nepřijmula ani nezablokovala. Říkala jsem si, že bych se mohla tvářit, že si mě s někým spletl. Když něco udělám, bude jasné, že jsem ty zprávy četla. Já už mu tehdy psala stokrát, že je blázen a ať už mě nekontaktuje a stejně si našel způsoby, jak mě kontaktovat jinak, z xy jiných čísel.

• Citovat
  • Nahlásit
30
15.11.21 20:51

Facebook / Messenger se dá zjistit snadno. Ale hrozné je, že tě sleduje. Už je to přes míru. Moje sestra kdysi zažila něco podobného. Dotyčný pak stalkoval celou naši rodinu. Vyhrozila mu policií, pak se až zklidnil. Hodně sil!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.11.21 20:55
@KarolOV píše:
Facebook / Messenger se dá zjistit snadno. Ale hrozné je, že tě sleduje. Už je to přes míru. Moje sestra kdysi zažila něco podobného. Dotyčný pak stalkoval celou naši rodinu. Vyhrozila mu policií, pak se až zklidnil. Hodně sil!

Já mám na FB fotky se synem i manželem a některé, takové ty úvodní fotky, jsou viditelné všem. Nevím proč to dělá, když už si mě tam našel, musí vidět, že mám rodinu.

• Citovat
  • Nahlásit
4411
15.11.21 21:00

Ohledně fb. Stačí když mas v profilu telefonní číslo. Jednou jsem na diskotéce dostala číslo s tím když se budu chtít ozvat. Svoje jsem dat nechtěla. Pak mi ten kluk vyskakoval v nabídce na fb

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat