Jsem paranoidní, nevěra, hrabe mi z toho

Anonymní
8.11.19 22:28

Jsem paranoidní, nevěra, hrabe mi z toho

Ahoj. Asi se chci spis sverit. Nemam komu, rodina mi je blizka ale nemusi vedet vse a kamaradek moc nemam. Pred 3/4 rokem me pritel podvedl. Ja si rekla, ze to zkusim znovu, vim, ze chlast neomlouva a bohuzel ty nany nekdy opilyho chlapa vyuzijou a on je blb ze se podal. Proste ulet, ne ze by s ni chodil a byl zamilovanej, to nastesti ne. Ale snazim se. Pritele miluju nadevse, cekam s nim dite. Ano, i pres to vse jsem dokazala odpustit asi i prave proto, ze to nebyl dlouhy romanek. Byla to jedna noc. Sliboval, ze uz nikdy by to neudelal. Ted mi odesel na nocni a ja mam blbej pocit a myslenky, co kdyz treba za nekym sel. Doma se chova normalne, mobil si sebou nikam netaha. Vetsinu casu jsme spolu, kdyz jsme doma. On take zna jen praci a domov ci spolecny cas. Jenze kdyz necha tel lezet, lezu mu do nej. Ja vim, ze se to nedela. Muze si treba i plno veci smazat. Neumim si predstavit dalsi zklamani. Jsem na nem trochu i zavisla financne, sama bych byt neutahla a nemam v planu ho opustit jen kvuli tomu, ze ho podeziram. Jen nevím, jak s tim zit a nemyslet na to. Rikam si, ze treba ted nekde je a uziva si, tak ze pujdu taky. Jenze to ja neudelam samozrejme. Zazila jste to taky nektera? Furt ta neduvera, nekdy ji potlacim, nekdy vyleze az moc na povrch. S nim, o tom nemluvim, nerad to posloucha kdyz to udajne nedela. Kolikrat me to i vzbudi ze spani. Asi jsem to kdysi nemela odpustit, jenze to neslo. Jak se tech myslenek zbavit? Kdyz neni doma, mam podezreni, ze treba u nekoho je. Doma se chova normalne. Nechci bejt za stihacku, takze mu nic nerikam a kdyz, tak si rejpnu ze srandy i kdyz to myslim vazne. Jak s timhle zit uz nevim :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4872
8.11.19 22:31

A proč sis s ním dělala dítě? 8o Radu nemám, sama nevím jestli bych dokázala nevěru byť jen jednorázovou odpustit. Prostě nevím. Ale co jako budeš dělat? Sama bez peněz, s dítětem? To radši zůstaň s ním a nedělej stíhačku nebo to bude ještě horší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.11.19 22:34
@vertunka píše:
A proč sis s ním dělala dítě? 8o Radu nemám, sama nevím jestli bych dokázala nevěru byť jen jednorázovou odpustit. Prostě nevím. Ale co jako budeš dělat? Sama bez peněz, s dítětem? To radši zůstaň s ním a nedělej stíhačku nebo to bude ještě horší.

Jak rikam, odpustila jsem, dlouho trvalo zacit zase verit, vubec jsem to neresila pak uz, meli jsme krasny obdobi, pak prislo tehotenstvi. A me zase leze napovrch, nekde co jsem mela v hloubi duse ta potlacena neduvera. Proste se dere najednou zase ven. Myslela jsem, ze to mam uz za sebou ale ocividne ne. :( neplanuju odejit jen proto, ze jsem podezirava. Snazim se nanto nemyslet, myslela jse, ze uz se to neobjevi. A najednou :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
108
8.11.19 22:40

Dlouho trvalo nez duverovala proboha vzdyt je to jen 3/4 a jeste si stihla otehotnet. Evidentne to dlouho nebylo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4872
8.11.19 22:40
@Anonymní píše:
Jak rikam, odpustila jsem, dlouho trvalo zacit zase verit, vubec jsem to neresila pak uz, meli jsme krasny obdobi, pak prislo tehotenstvi. A me zase leze napovrch, nekde co jsem mela v hloubi duse ta potlacena neduvera. Proste se dere najednou zase ven. Myslela jsem, ze to mam uz za sebou ale ocividne ne. :( neplanuju odejit jen proto, ze jsem podezirava. Snazim se nanto nemyslet, myslela jse, ze uz se to neobjevi. A najednou :nevim:

Trvalo dlouho mu odpustit. Vždyť píšeš, že tě podvedl na začátku roku…To mi nepřijde dlouho. Na nějaké odpuštění, zkusit to znovu ano. Ale rovnou na dítě?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.11.19 22:44
@vertunka píše:
Trvalo dlouho mu odpustit. Vždyť píšeš, že tě podvedl na začátku roku…To mi nepřijde dlouho. Na nějaké odpuštění, zkusit to znovu ano. Ale rovnou na dítě?

Dite bylo neplanovany, nebo spise tomu rikame neplanovany umysl, ze kdyby se to stalo tak se stane a necham si ho. Oba jsme za to radi. Tak nekomu to neprijde dlouho, me asi jo. Jinak bych s tim clovekem nemohla dal bejt. Je fakt, ze jsem se pres to asi rychle prenesla kdyz mad tim tak premyslim a mozna se to odrazi ted takhle, celkove jsem asi vic precitlivela, nebudu to hazet na hormony, nemyslim ze na to maj vliv

• Nahlásit
  • Citovat
4872
8.11.19 22:47
@Anonymní píše:
Dite bylo neplanovany, nebo spise tomu rikame neplanovany umysl, ze kdyby se to stalo tak se stane a necham si ho. Oba jsme za to radi. Tak nekomu to neprijde dlouho, me asi jo. Jinak bych s tim clovekem nemohla dal bejt. Je fakt, ze jsem se pres to asi rychle prenesla kdyz mad tim tak premyslim a mozna se to odrazi ted takhle, celkove jsem asi vic precitlivela, nebudu to hazet na hormony, nemyslim ze na to maj vliv

A nečekej, že až porodíš, budeš mít hormony jak na horský draze, dítě bude řvát, ty se nevyspiš, že to bude lepší. S tou důvěrou a s vaší vztahem obecně. To se teprve zblazniš. Ale kdo chce kam…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1729
8.11.19 22:48

Zase se dela z vernosti svatost. Tak si srejchnul jinde no. Snad se toho zase tolik nestalo. A jak jsi se dovedela, ze si strejchnul pod vlivem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1729
8.11.19 22:50
@Anonymní píše:
Dite bylo neplanovany, nebo spise tomu rikame neplanovany umysl, ze kdyby se to stalo tak se stane a necham si ho. Oba jsme za to radi. Tak nekomu to neprijde dlouho, me asi jo. Jinak bych s tim clovekem nemohla dal bejt. Je fakt, ze jsem se pres to asi rychle prenesla kdyz mad tim tak premyslim a mozna se to odrazi ted takhle, celkove jsem asi vic precitlivela, nebudu to hazet na hormony, nemyslim ze na to maj vliv

Ja myslim, ze jsi tehotna doma a nemas co delat, tak premejslis nad nesmrtelnosti chrousta. Co bylo to bylo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.11.19 22:58
@Komsomol píše:
Ja myslim, ze jsi tehotna doma a nemas co delat, tak premejslis nad nesmrtelnosti chrousta. Co bylo to bylo

Vim to, ze byl pod vlivem. Kdysi jsme byli v baru, kde se pilo, ja sla domu, on zustal. A pak se tam objevila ona. Asi jsem ho tam nemela nechavat samotnyho, jenze bohuzel jsem verila. Ano, jsem na rizikovem i kdyz nechtene. A vim, ze asi moc premejslim, jenze ta blba hlava nemuze vypnout.

• Nahlásit
  • Citovat
8.11.19 23:00

No tohle si budeš muset zakázat nebo od něj odejdi rovnou. Už čekáte prcka, takže bohužel. Podle mě jste se měli rozejít. Takhle na začátku je to blbý. Nevěru chápu jen z důvodu dlouhodobého partnerství a z důvodu nějakého nedostatku na jedné straně. Takže se rozhodni jakej život chceš žít a buď pánem toho svého života. Jestli chceš bejt za žárlivou nesebevědomou zakomplexovavanou,, k. rávu,,, nebo jestli chceš bejt ženská, co si věří a i to ze sebe vyzařuje. A klidně buď za sebevědomou mrchu, takové se maj nejlíp!! Uťáplou žárlivku tvůj partner asi neocení. Takže od teď zapomeň na jeho blbej mobil a pokud by se objevila zase nevěra, tsk mu vyber konto a vykopni ho na ulici 8)

Příspěvek upraven 08.11.19 v 23:01

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.11.19 23:00
@vertunka píše:
A nečekej, že až porodíš, budeš mít hormony jak na horský draze, dítě bude řvát, ty se nevyspiš, že to bude lepší. S tou důvěrou a s vaší vztahem obecně. To se teprve zblazniš. Ale kdo chce kam…

My jinak mame vztah krasnej, na to ulitnuti jsem zapomela, ja nevím proc mi to ted zas leze napovrch ven. Nevim jak v tomhle a celkove hrajou hormony, nepoznam jejich vliv jsem tehotna poprve a myslela jsem si ze jsem v pohodě

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
8.11.19 23:05
@růžový achát píše:
No tohle si budeš muset zakázat nebo od něj odejdi rovnou. Už čekáte prcka, takže bohužel. Podle mě jste se měli rozejít. Takhle na začátku je to blbý. Nevěru chápu jen z důvodu dlouhodobého partnerství a z důvodu nějakého nedostatku na jedné straně. Takže se rozhodni jakej život chceš žít a buď pánem toho svého života. Jestli chceš bejt za žárlivou nesebevědomou zakomplexovavanou,, k. rávu,,, nebo jestli chceš bejt ženská, co si věří a i to ze sebe vyzařuje. A klidně buď za sebevědomou mrchu, takové se maj nejlíp!! Uťáplou žárlivku tvůj partner asi neocení. Takže od teď zapomeň na jeho blbej mobil a pokud by se objevila zase nevěra, tsk mu vyber konto a vykopni ho na ulici 8)Příspěvek upraven 08.11.19 v 23:01

Jsme spolu 1,5 roku. Udelal to nejak v lednu. Ja otehotnela cca cervenec, meli jsme zajistenou dovcu a tam to totiz nejspis vzniklo. Rychle jsem se pres to asi prenesla a ted se mi to vraci. Rozejit jsme se mozna meli, nemeli jsme se spatne nic, zadny hadky, nic nam nechybelo, nevim ze podlehl. Uznal to a priznal mi to i kdyz zezacatku samozrejme zapiral. Od ty doby zase harmonie, az do dneska. Kdy odesel a ja se v tom zas nechtene vrtam. Nezarlim pred nim, prave proto aby me nemel za stihacku, obcas mi neco ujede ae to je spis vyjimka. Asi jo, dobrej napad, kdybych na neco prisla, leti bez vahani :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
1729
8.11.19 23:07
@růžový achát píše:
vyber kontoPříspěvek upraven 08.11.19 v 23:01

A to konto ma se zasunem jinde spolecneho co? To je jako nejaka kompenzace toho ze se mu libi i jine zeny nez jen jedna jedina?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1729
8.11.19 23:08
@Anonymní píše:
Vim to, ze byl pod vlivem. Kdysi jsme byli v baru, kde se pilo, ja sla domu, on zustal. A pak se tam objevila ona. Asi jsem ho tam nemela nechavat samotnyho, jenze bohuzel jsem verila. Ano, jsem na rizikovem i kdyz nechtene. A vim, ze asi moc premejslim, jenze ta blba hlava nemuze vypnout.

A jak jsi na to teda prisla?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama