Reklama

Jsem perverzní, nebo co?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.16 15:44
Jsem perverzní nebo co?

Vzrušuje mě jedna věc. Chtěla bych vidět ( odněkud tajně sledovat) jak mého chlapa svádí nějaká nádherná žena, jak se ho dotýká a lepí se na něho a co by dělal on. Jestli by se mu postavil :oops: a vůbec co by dělal. Jsem blázen?

Reklama

Reakce:

dalimil
Ukecaná baba ;) 2019 příspěvků 29.12.16 15:48
@Anonymní píše:
Vzrušuje mě jedna věc. Chtěla bych vidět ( odněkud tajně sledovat) jak mého chlapa svádí nějaká nádherná žena, jak se ho dotýká a lepí se na něho a co by dělal on. Jestli by se mu postavil :oops: a vůbec co by dělal. Jsem blázen?

Já myslím, že by se mu postavil…

Ou
Závislačka 4984 příspěvků 29.12.16 15:49

Ne - psychická nemoc s tím nemá nic společného. Holt je vaše sexualita pestřejší, než „zavířt oči a myslet na Anglii“.

Je 21. století - cokoliv co si předem a za střízliva odsouhlasí dospělí, svéprávní lidé a nebude to ubližovat nikomu dalšími je „normální“, ve smyslu nepřítomnosti patologie.

Soudím, že s partnerem zrovna něco takového půjde domluvit vcelku dobře - to je jen taková hra s dominancí a „majetnictvím“ toho druhého.

Jen by bylo blbé, že pokud byste to domluvila a on pochopitelně zaregoval vůči dotyčné cizí ženě sexuálně vstřícně, tak mu nesmíte vystřihnout žárlivou scénu, která by byla myšlená vážně, ne jakou součást scénáře po kterém následuje usmiřovací sex.

Příspěvek upraven 29.12.16 v 15:52

smutny klaun2
Kecalka 409 příspěvků 29.12.16 15:51
@Anonymní píše:

Si piš. A pokud jde o muže, tak jestli je normální, věděl by si rady.

martina.se
Hvězda diskuse 56894 příspěvků 29.12.16 15:53
@Anonymní píše:

postavil… mmchdm, co je na tom perverzního? nic :nevim:

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16304 příspěvků 29.12.16 15:56
@Anonymní píše:

Nechala bys ho, aby si užil?

Ice79
Závislačka 2570 příspěvků 29.12.16 16:46
@Kobliha51 píše:
Nechala bys ho, aby si užil?

Ne. Skočila by tam a vyliskala ho za to, že čumí. :mrgreen: :mrgreen:

zvědavejmoc
Zasloužilá kecalka 934 příspěvků 30.12.16 08:17

@Ice79 Taky dobrý nasadíš na něj krásnou ženu a pak mu za to vynadáš ;)

Ice79
Závislačka 2570 příspěvků 30.12.16 09:35
@zvědavejmoc píše:
@Ice79 Taky dobrý nasadíš na něj krásnou ženu a pak mu za to vynadáš ;)
:palec: :mrgreen:

Pettcherry
Kecalka 251 příspěvků 30.12.16 09:37

Nevidím na tom až tak moc divného… občas mívám podobný představy, ale v těch to muž dotáhne do konce :-) ale jsou to jen představy…

zvědavejmoc
Zasloužilá kecalka 934 příspěvků 30.12.16 10:01

@Pettcherry Tomu se dá rozumět… tohle asi bude mít hodně lidí s tím dotažením… ale určite ne za to pak vynadat ;)

Sněžení
Zasloužilá kecalka 606 příspěvků 30.12.16 10:07

V době, kdy většina má zkušenost s trojkou nebo sousedkou čtyřkou, je tato tvoje představa fakt hodně perverzní :D :D :D

zvědavejmoc
Zasloužilá kecalka 934 příspěvků 30.12.16 10:09

@Sněžení A nebo o ním min sní…

Uživatel je onlinenostress
Extra třída :D 12884 příspěvků 30.12.16 10:11
@dalimil píše:
:mrgreen:

Ginuš
Hvězda diskuse 37736 příspěvků 30.12.16 10:20
@dalimil píše:
:lol: a pokud ne, tak by to bylo divné :think:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama