Jsem plánovaně těhotná a přítel najednou miminko nechce

2
8.7.20 19:33

Jsem plánovaně těhotná a přítel najednou miminko nechce

Ahoj maminky i vy budoucí, jsem tu nová. Snad zoufalství jak dál mě přimělo se s někým podělit o mé trápení.
S přítelem jsem asi 2,5 roku. Je mi 41 let, mám dvě děti 20 a 16. On má také dvě 16 a 12.
Zhruba před 3 měsíci přišel s tím, že by si moc přál mít se mnou dítě, ať jsme kompletní rodina atd… Já se toho bála a měla v hlavě spoustu argumentů proč v mém věku už ne, ale nakonec jsem se začala těšit na nový společný život a nebudu lhát, chtěla jsem mu udělat radost a splnit mu přání. Nikdo z nás asi nečekal, že se to povede tak brzy. Před 14 dny jsem zjistila, že jsem těhotná a když jsem mu to, samozřejmě s radostí, řekla, přišel šok!!!
Jeho reakce byla: No dopr…, Promiň, já jsem si to rozmyslel. Zrovna jsem Ti to chtěl říct.
Krve by se ve mně nikdo v tu chvíli nedořezal.
Pořád tomu nemůžu uvěřit. Kde je ten chlap co mi psal zprávy typu: Když to do tebe stříkám, beru na sebe plnou odpovědnost. Miluju Te. Těším se až budeme tři. Budu vás oba moc milovat. Budu mít nový smysl života.
Kam to mohlo zmizet?
Jenže co teď? Neumím si představit, že půjdu na potrat. Já se na to miminko těším.
Jenže je tu ještě jeden problém. Zatím spolu nebydlíme. Měli bysme spolu začít bydlet na podzim (konečně). A také jsem na něm bohužel plně fin. závislá.
Zatím stále trvá na tom, že bych měla jít na potrat. Prý mi to vynahradí. Budeme cestovat, postavíme si dům, koupí mi co chci (peněz má na vše dost).
Mám strach co bude, když řeknu, že si ho chci nechat.
Opustí mě? Možná ano. Asi by to byla i “výhra”, co s takovým chlapem vedle sebe.
Ale jsem švorc. Inkaso 18tis/měs., dcera v září nastupuje na placenou školu a do toho mám 2 psy a kočku. A můj mmt příjem je 12 tis celkem.
Vše doplácí on.
Je mi strašně, pořád jen brečím, ale to on nevidí, protože spolu doma nejsme.
Co teď?

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

3707
8.7.20 19:36

Jak jsi stara, tak jsi blba :zed:

• Nahlásit
4285
8.7.20 19:37

Jsi s ním 2,5 roku. Z čeho jsi žila předtím, když se bez něj neuživíš?

• Nahlásit
4405
8.7.20 19:38

No, to je teda blbá situace. Chlapa bych kopla do zadku ať uz se rozhodnes jakkoliv. A proč bydlíš v něčem na co nemáš peníze?

• Nahlásit
7440
8.7.20 19:40

Takže na něm sockujes a abys ho udržela, pořídila sis na stary kolena dítě. No co ti asi zbývá, bez na potrat a příště počítej a přemýšlej, než uděláš takovou blbost.

• Nahlásit
8.7.20 19:43

Mas 1 dospěli a 1 dospívající dítě. Na na “stará kolena” další? Klobouk dolu. Rozhodni se jak sama uznáš za vhodné. Ale srry po 2,5 leté známosti si pořizovat prcka. :nevim: :nevim:

• Nahlásit
35273
8.7.20 19:44

Z ceho jsi platila inkaso driv?

• Nahlásit
4285
8.7.20 19:46
@Ája1979 píše: … nakonec jsem se začala těšit na nový společný život a nebudu lhát, chtěla jsem mu udělat radost a splnit mu přání.

…trvá na tom, že bych měla jít na potrat.

Chtěla jsi mu splnit přání, tak teď má zase jiné no.

Příspěvek upraven 08.07.20 v 19:49

• Nahlásit
9312
8.7.20 19:46

Proč v tvém věku nemáš žádné finanční rezervy? Co bydlení? Máš? Svoje?
Jsi v sakra nelehké situaci, nicméně asi by bylo na místě poslechnout rozum…

• Nahlásit
3067
8.7.20 19:47

No te pic. V tvem pripade bych si prilis nepremyslela

• Nahlásit
2631
8.7.20 19:49

Já teda pořád nechápu tu potřebu mít dítě s každým „příchozím“, když už mají dohromady 4 děti :nevim:

• Nahlásit
13101
8.7.20 19:50

Jak říkala naše učitelka - Čím jste starší, tím jste blbější. No, u tebe to platí.
Jak můžeš mít náklady vyšší než příjmy?

• Nahlásit
106
8.7.20 19:52

Kdybys nenapsala ten tvůj věk tipla bych ti tak 15. Tady je každá rada drahá.

• Nahlásit
12889
8.7.20 19:54
@Ája1979 píše:
Ahoj maminky i vy budoucí, jsem tu nová. Snad zoufalství jak dál mě přimělo se s někým podělit o mé trápení.
S přítelem jsem asi 2,5 roku. Je mi 41 let, mám dvě děti 20 a 16. On má také dvě 16 a 12.
Zhruba před 3 měsíci přišel s tím, že by si moc přál mít se mnou dítě, ať jsme kompletní rodina atd… Já se toho bála a měla v hlavě spoustu argumentů proč v mém věku už ne, ale nakonec jsem se začala těšit na nový společný život a nebudu lhát, chtěla jsem mu udělat radost a splnit mu přání. Nikdo z nás asi nečekal, že se to povede tak brzy. Před 14 dny jsem zjistila, že jsem těhotná a když jsem mu to, samozřejmě s radostí, řekla, přišel šok!!!
Jeho reakce byla: No dopr…, Promiň, já jsem si to rozmyslel. Zrovna jsem Ti to chtěl říct.
Krve by se ve mně nikdo v tu chvíli nedořezal.
Pořád tomu nemůžu uvěřit. Kde je ten chlap co mi psal zprávy typu: Když to do tebe stříkám, beru na sebe plnou odpovědnost. Miluju Te. Těším se až budeme tři. Budu vás oba moc milovat. Budu mít nový smysl života.
Kam to mohlo zmizet?
Jenže co teď? Neumím si představit, že půjdu na potrat. Já se na to miminko těším.
Jenže je tu ještě jeden problém. Zatím spolu nebydlíme. Měli bysme spolu začít bydlet na podzim (konečně). A také jsem na něm bohužel plně fin. závislá.
Zatím stále trvá na tom, že bych měla jít na potrat. Prý mi to vynahradí. Budeme cestovat, postavíme si dům, koupí mi co chci (peněz má na vše dost).
Mám strach co bude, když řeknu, že si ho chci nechat.
Opustí mě? Možná ano. Asi by to byla i “výhra”, co s takovým chlapem vedle sebe.
Ale jsem švorc. Inkaso 18tis/měs., dcera v září nastupuje na placenou školu a do toho mám 2 psy a kočku. A můj mmt příjem je 12 tis celkem.
Vše doplácí on.
Je mi strašně, pořád jen brečím, ale to on nevidí, protože spolu doma nejsme.
Co teď?

Jakto ze mas příjem jen 12tis? Z čeho si všechno platila dřív?
Jinak, chtela si mu udělat radost a splnit přání, no a on má jiné.
Kolik mu je?

• Nahlásit
2422
8.7.20 19:55

Inkaso 18 tisíc a příjem 12?
No nazdar.

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama