Jsem po císaři a bolí mě sex..?!

Anonymní
28.4.21 08:37

Jsem po císaři a bolí mě sex..?!

Ahoj,

měly jste některá z vás po císaři problém se sexem?
Já po prvním císaři neměla problém vůbec žádný nebo si to nepamatuju… teď končím šestinedělí po druhém císaři a partner se do mě dostane tak to 1/3, dál ne 8o

myslela jsem, že s císařem se tohle přece fyziologicky nemůže stát… zábrany také nemám, lubrikovaná jsem byla až až, dokonce mě nejprve udělal partner, až poté zkusil průnik. A nešlo to. Bolest typu pálení, píchání… jako kdybych byla panna.
Traumatický porod jsem neměla, chuť na sex mám, sebeuspokojení není problém, partnerovo orální také ne, jen si přijdu hrozně úzká, neprůchodná a bolí to a nechápu proč… vždyť se mě v těchto místech nikdo ani nedotkl.

Měly jste to některá po císaři také? Co pomáhá? Trénink? Čas?

anonym, děkuju za pochopení :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6070
28.4.21 09:02

Čas

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.4.21 09:42

Měla jsem 2 císaře a po obou to byl problém. Není to způsobené samotným porodem, ale hormony a podle mě i psychikou. Chce to čas a trpělivost. Jinak, já tedy nevím, jak to mají jiné ženy, ale já jsem nejvíce uvolněná ještě před orgasmem, po něm je taky všechno stažené a je to těžší. Za normálních okolností je to ale super

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.4.21 10:07

Ja to dokonce řešila i na gynde. Je to prrj normální, každá to ma jinak. Me opravdu bolest přešla až 18 měsíců po porodu.

• Citovat
  • Nahlásit
229
29.4.21 21:02

Dva císaře a pokaždé tenhle problém. Nevim čím to je, ale já mám třeba problém i pár dní po menstruaci. :nevim: Přejde to🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
596
29.4.21 21:51

Po císaři jsem měla větší problém jak po vaginálním porodu, ale jen poprvé, pak už dobrý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.4.21 23:26

A bolí to i s lubrikačnám gelem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie