Reklama

Jsem pořád hrozně unavená

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lajla
Zasloužilá kecalka 531 příspěvků 06.01.18 09:16
Jsem pořád hrozně unavená

Prosím poradte co už na únavu..nevím si rady. U lékaře jsem byla..krev prý ok, včera na mamo vše ok. Jen se již 2 něsíce potýkám střídavě s kašlem a bolením v krku už 2× atb. Ale už i před tím jsem cítila hroznou únavu pořád, už ráno jak se probudím. Koupila jsem si geriavit a nevím ještě jak se na den vůbec nastartovat, pořád bych jen ležela…poradte pro­sím

Reklama

Reakce:

a.n.o.n.y.m.n.í 2
Zasloužilá kecalka 545 příspěvků 06.01.18 09:23

@Lajla mam to podobne, ale ja si proste myslik ze je to pocasim. Pres jaro leto, sem v pohode, nic mi neni, mam energie na rozdavani.. pak prijde podzim a zima a to je konecna, neustale nejakej kasel, ryma, silena unava, nekdu je to fakt mazec. Zima odezni a me je zase fajn…

Jahudka82
Ukecaná baba ;) 2119 příspěvků 06.01.18 09:24

Magnesium?

Veru1987
Zasloužilá kecalka 668 příspěvků 06.01.18 09:32
@Jahudka82 píše:
Magnesium?

Ano mě taky pomohl hořčík.

Lenca27
Ukecaná baba ;) 1312 příspěvků 06.01.18 09:42

Mononukleoza?

free333
Neúnavná pisatelka 19159 příspěvků 06.01.18 09:46
@Lajla píše:
Prosím poradte co už na únavu..nevím si rady. U lékaře jsem byla..krev prý ok, včera na mamo vše ok. Jen se již 2 něsíce potýkám střídavě s kašlem a bolením v krku už 2× atb. Ale už i před tím jsem cítila hroznou únavu pořád, už ráno jak se probudím. Koupila jsem si geriavit a nevím ještě jak se na den vůbec nastartovat, pořád bych jen ležela…poradte prosím

Dělali Ti i výtěry z krku?

edika85
Zasloužilá kecalka 882 příspěvků 06.01.18 09:48

Ahoj, já to měla podobné, z únavy jsem nemohla normálně fungovat, byla jsem jak pod vlivem prášku na spaní. Mě zjistil doktor z krve anémií a málo vitamínu E a D. Asi po týdnu užívání železa, vitamínu B12 a Éčka a déčka únava zmizela.

Minki
Zasloužilá kecalka 748 příspěvků 06.01.18 09:51

Pockam co holky poradi. ja uz to tahnu druhy rok a vzdala jsem vse. usinam za pochodu. nic nenasli. prosla jsem vsim moznym. nakonec u rehabilitace a tam mi rekli, ze dlouhodoby stres, ktery se projevil po letech :roll:
vsichni mi chteji davat antidepresiva a to nechci. vyzkousela jsem co se dalo a uvidim :nevim:

Jahudka82
Ukecaná baba ;) 2119 příspěvků 06.01.18 10:11

Znama byla taky porad unavena a ospala i po 10,12h. spanku a mela snizenou funkci stitne zlazy, ta to taky muze delat, tak jeste tu bych doporucila si nechat zkontrolovat u prakticke.

reny14
Ukecaná baba ;) 2401 příspěvků 06.01.18 10:13

Borelióza? Sestřenka měla, doktoři na to nepřišli až doktor přes čínskou medicínu. Nasadil tinktury a za chvíli byla vporadku.

Jitulinka.1
Zasloužilá kecalka 549 příspěvků 06.01.18 10:16

Jéééé to jsem ráda že v tom nejsem sama ;) já jsem taky ted furt unavená a jakoby na mne leze nachlazení ale furt nic, už to trvá asi cca 3 tydny co bych furt spala i po kvalitním 9 hodinovým spánku a to jsem mladá ženská…Bude to bud ze stresu a nebo počasím, bohužel počasí je ted hodně divný :roll: prostě táhne lidi ke spánku a unavě

Borůvka1990
Kelišová 5435 příspěvků 06.01.18 10:21

Vzhledek k atb jsi měla brát laktobacily, brala jsi je? Jinak si sáhni do svědomí, zda jíš denně dostatek ovoce (né jižní!), zeleniny, piješ dostatek čisté vody, chodíš denně ven na vzduch a dostatečně spíš.
Z nemocí budeš mít pravděpodobně oslabená střeba a celé trávení, měla by jsi investovat do laktobacilů…

Mylka
Povídálka 50 příspěvků 08.01.18 16:03

Souhlasim s @Borůvka1990, asi ti chybí vitamíny

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Michal David o nehodě Kočky: Zamyslet by se měli ti, co dělají dopravní značení!

Michal David (58) se vyjádřil k autonehodě svého synovce Jana Kočky mladšího... číst dále >

Stodůlková ve StarDance: Zažila výhru, rodinnou tragédii i zázračnou proměnu

Tanečnice Alice Stodůlková (31) se od doby, kdy se s Pavlem Křížem protančila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >