Jsem pořád hrozně unavená

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lajla
Zasloužilá kecalka 515 příspěvků 06.01.18 09:16
Jsem pořád hrozně unavená

Prosím poradte co už na únavu..nevím si rady. U lékaře jsem byla..krev prý ok, včera na mamo vše ok. Jen se již 2 něsíce potýkám střídavě s kašlem a bolením v krku už 2× atb. Ale už i před tím jsem cítila hroznou únavu pořád, už ráno jak se probudím. Koupila jsem si geriavit a nevím ještě jak se na den vůbec nastartovat, pořád bych jen ležela…poradte pro­sím

Reklama

Reakce:

a.n.o.n.y.m.n.í 2
Zasloužilá kecalka 545 příspěvků 06.01.18 09:23

@Lajla mam to podobne, ale ja si proste myslik ze je to pocasim. Pres jaro leto, sem v pohode, nic mi neni, mam energie na rozdavani.. pak prijde podzim a zima a to je konecna, neustale nejakej kasel, ryma, silena unava, nekdu je to fakt mazec. Zima odezni a me je zase fajn…

Jahudka82
Ukecaná baba ;) 1936 příspěvků 1 inzerát 06.01.18 09:24

Magnesium?

Veru1987
Zasloužilá kecalka 525 příspěvků 06.01.18 09:32
@Jahudka82 píše:
Magnesium?

Ano mě taky pomohl hořčík.

Lenca27
Ukecaná baba ;) 1286 příspěvků 06.01.18 09:42

Mononukleoza?

free333
Neúnavná pisatelka 18079 příspěvků 06.01.18 09:46
@Lajla píše:
Prosím poradte co už na únavu..nevím si rady. U lékaře jsem byla..krev prý ok, včera na mamo vše ok. Jen se již 2 něsíce potýkám střídavě s kašlem a bolením v krku už 2× atb. Ale už i před tím jsem cítila hroznou únavu pořád, už ráno jak se probudím. Koupila jsem si geriavit a nevím ještě jak se na den vůbec nastartovat, pořád bych jen ležela…poradte prosím

Dělali Ti i výtěry z krku?

edika85
Zasloužilá kecalka 851 příspěvků 06.01.18 09:48

Ahoj, já to měla podobné, z únavy jsem nemohla normálně fungovat, byla jsem jak pod vlivem prášku na spaní. Mě zjistil doktor z krve anémií a málo vitamínu E a D. Asi po týdnu užívání železa, vitamínu B12 a Éčka a déčka únava zmizela.

Minki
Zasloužilá kecalka 747 příspěvků 06.01.18 09:51

Pockam co holky poradi. ja uz to tahnu druhy rok a vzdala jsem vse. usinam za pochodu. nic nenasli. prosla jsem vsim moznym. nakonec u rehabilitace a tam mi rekli, ze dlouhodoby stres, ktery se projevil po letech :roll:
vsichni mi chteji davat antidepresiva a to nechci. vyzkousela jsem co se dalo a uvidim :nevim:

Jahudka82
Ukecaná baba ;) 1936 příspěvků 1 inzerát 06.01.18 10:11

Znama byla taky porad unavena a ospala i po 10,12h. spanku a mela snizenou funkci stitne zlazy, ta to taky muze delat, tak jeste tu bych doporucila si nechat zkontrolovat u prakticke.

reny14
Ukecaná baba ;) 2372 příspěvků 06.01.18 10:13

Borelióza? Sestřenka měla, doktoři na to nepřišli až doktor přes čínskou medicínu. Nasadil tinktury a za chvíli byla vporadku.

Jitulinka.1
Zasloužilá kecalka 549 příspěvků 06.01.18 10:16

Jéééé to jsem ráda že v tom nejsem sama ;) já jsem taky ted furt unavená a jakoby na mne leze nachlazení ale furt nic, už to trvá asi cca 3 tydny co bych furt spala i po kvalitním 9 hodinovým spánku a to jsem mladá ženská…Bude to bud ze stresu a nebo počasím, bohužel počasí je ted hodně divný :roll: prostě táhne lidi ke spánku a unavě

Borůvka1990
Kelišová 5367 příspěvků 06.01.18 10:21

Vzhledek k atb jsi měla brát laktobacily, brala jsi je? Jinak si sáhni do svědomí, zda jíš denně dostatek ovoce (né jižní!), zeleniny, piješ dostatek čisté vody, chodíš denně ven na vzduch a dostatečně spíš.
Z nemocí budeš mít pravděpodobně oslabená střeba a celé trávení, měla by jsi investovat do laktobacilů…

Mylka
Povídálka 50 příspěvků 08.01.18 16:03

Souhlasim s @Borůvka1990, asi ti chybí vitamíny

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Organizovaný teror ve Švédsku: Mají hořící auta na svědomí migranti?

Několik švédských měst během noci na dnešek zachvátila vlna nepokojů.... číst dále >

Vondráčková promluvila o rozchodu s Plekancem: Bylo to překvapení!

Když Tomáš Plekanec před týdnem prostřednictvím sociálních sítí informoval,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Reklama