Jsem pořád nadržený

10
22.1.20 13:49

Jsem pořád nadržený

Ahojte holky ženy dámy, mám takový problém je mi 28 roků jsem úplně normální chlap ve všech směrech akoráááát, mám partnerku (potencionální manželku máme i dítě)…jsme spolu cca 3 roky všechno ok. A teď to příjde, jsem prostě pořád nadrženej normálně nevím jestli to není nemoc, ale v práci si ho vyhoním tak 4× za den s tím že kouknu do mobilu kde mám přítelkyně nahý fotky a hned mi začne cukat v kalhotech a prostě musím jít, když se spolu milujeme tak mě prostě tak přitahuje že při prvním styku do ní ani pořádně neproniku a už se jí vystříkám na břicho, pak je chviku gumák cca 2-3 minuty tak ji třeba lížu nebo jen tak hubičkuju a pak do ní konečně vydržím bušit cca 7-8 minut až se neudělá aspoň třikrát. Pak hrozně mám rád polohu na koníčka ale jakmile mě osedlá a začne se vrtit tak jsem prostě úplně bez šance cítím jak se do něho nalívá krev jak pne a prostě se udělám je to nezastavitelný a přitom bych to chtěl vydržet dýl abych si to taky užil víc, no tak sex skončí jenže prostě já za třicet minut mám zase přeplej mozek když se podívám na svojí přítelkyni třeba jak stojí u linky a něco tam dělá že za ní přiskočím stáhnu ji kalhutky dám ji ho ze zadu a vystříkám se do ní nepotřebuji aby mi na něho sahala aby mi ho postavila prostě jak si vsunu myšlenku že ji ho dávám ze zadu tak je prostě hned jak stožár, je to až nepřjemný prtože to různě i zakrývám když tam jsou děti. A taky aby to bylo férový tak máme spolu sex tím způsobem že se udělají oba a tohle bych potřeboval změnti já jí rád udělám ale ona si potřebuje lehnout potřebuje předehru někdy si vezme i vibrační vajíčko a trvá celý proces cca 20 minut, no a já úplně nevím jak jí mám říct že bych potřeboval aby mi z ničeho nic nastavila třeba jen na pul minutky nebo aby šla za mnou do garáže a vyhonila mi ho když mi na něj sáhne tak mi ho ani nemusí honit stačí když ho jen drží a udělám se prostě nechápu jak mě může takhle přitahovat je teda starší je jí 34 ale je to taková kočka že je to neskutečný, nebo třeba v létě koupání to je za trest vidím ji v lavkách jak jde do vody a prostě okamžitě mám stan tak čekám na dece, ona se tomu směje a říká mi že jsem mladej pošuk ale prostě já potřebuju aby mi nastavovala když já chci abych ukojil jen svoji potřebu v ten čas. Jak jí to mám říct nebo mám ji prostě odtáhnout a vrazit jí ho tam nebo co s tím mám dělat??? :zed: Je to opravdu nepříjemný

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2129
22.1.20 13:55

Ty jo, jak jsem to přečetla, tak se asi taky půjdu vyhonit :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1286
22.1.20 13:55

Promiň, ale tak jak to tady popisujes, to není normální :think: Nemyslím si, že to je věkem. A být tvou přítelkyni, tak ti teda desetkrát denně jen tak nenastavim na 10s, aby ty ses udelal :nevim: Asi bych s tím zašla k lékaři, protože honit si ho v práci 4*, sry ale to neee, není to ok :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
193
22.1.20 13:56
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23416
22.1.20 13:56

Máš štěstí, že s udělá za 7 minut ona třikrát, nebo je dost herečka…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8754
22.1.20 13:57
@pikola píše:
Máš štěstí, že s udělá za 7 minut ona třikrát, nebo je dost herečka…
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3399
22.1.20 13:59

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: no pokud máš takový problém zajdi k lékaři normální to není já osobně bych se ti teda nenastavovala co bych z toho měla krom semene na těle

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8754
22.1.20 13:59

@misttig tak zcela jistě nejsi normální chlap, trpíš předčasnou ejakulací a máš dost problém. Měl bys to začít řešit. A chtít po partnerce, aby ti několikrát denně nastavila, aby ses za pár vteřin mohl vystříkat nebo za tebou x-denně chodila a honila ti ho, to je úplně hardcore. Nejsi normální a máš dost problém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22100
22.1.20 14:00

@misttig
Amputace!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.1.20 14:01

Navštiv sexuologa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12626
22.1.20 14:01

Jak nevíš jak jí to říct. Nám jsi to tady vypsal, tak si to natrenuj před zrcadlem a normálně jí řekni, ať ti ji nastaví a nebo v garáži vyhoní.

Základem vztahu je komunikace, si pamatuj.

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.1.20 14:20

Tak dokud to pritelkyne bude vnimat pozitivne a bude spolupracovat, tak budes stastny muz. Ja bych te mela za mesic plne zuby :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10
22.1.20 14:23

Herečka určitě není, přesně vím jak na ni vibrační vajíčko zvolit největší vibrace trošku ji promasírovat dát jí ho úplně nejhlouběji co to jen jde pak ho pamaličku vytáhovat a zastavit ho v první třetině pipky tam je nejcitlivější chytnout ho do ruky a prostě dělat různý pohyby nahoru dolů nebo s ním kroužit s tím že ona si na poštěváčku drží to vajíčko a až začne sténat a křičet tak ji co nejrychleji začít š**at a vždycky se udělá minimálně 3× ale to je jedno…řešíme můj problém ufiknout si ho určitě nenechám a zároven nevím jestli to je k vada k psychoušovi nebo k sexulogovi protože než jsem jí potkal tak jsem vedl celkem normální i sexuální život, ale ted už mi tři roky tahem v podstatě,,stojí,,…není možný že mi prostě tady z těch 4 miliard žen sedí tak sexuálně až je to nezdraví. Nemáte doma holky ženy taky takovýho chlapa, nebo jak to sakra řešit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10
22.1.20 14:24

Ještě mě napadlo že třeba kyby nato přistoupila a praktikovali to kdy budu potřebovat tak by to třeba eventuelně se mohlo i zlepšit :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10
22.1.20 14:28

Ještě mě napadlo že třeba kyby nato přistoupila a praktikovali to kdy budu potřebovat tak by to třeba eventuelně se mohlo i zlepšit :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama