Jsem pořád sama doma. Ty taky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LucBed
Kecalka 111 příspěvků 1 inzerát 19.04.18 17:31
Jsem pořád sama doma. Ty taky?

Ahoj holky, zajímalo by mě, jak zvládáte čas sama doma, když přítel/manžel pracuje přes týden někde v zahraničí nebo daleko od domova. Ten můj pracuje už rok v zahraničí, domů jezdí jen na víkendy. Někdy se snaží i přes týden alespoň na noc. Mi je strašně smutno, cítím se pořád sama a někdy si už říkám, jestli takhle neztrácím čas. Momentálně čekáme miminko. On se moc těší, ale třeba o svatbě nechce ani slyšet :D Někdy jsem za to jak to je i ráda, protože tak mám spoustu času na sebe, ale večery jsou hrozné.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 18562 příspěvků 19.04.18 17:45

Já jsem jela s ním :nevim:

katy001
Kelišová 5833 příspěvků 19.04.18 17:49

@LucBed neboj to prejde az se prcek narodi :mrgreen: najednou uz toho casu tolik nebude. Me chlap jezdi mezinarodku kamionem, doma taky jen vikendy, mame dve deti a treti čekáme-mesic do porodu..a za sebe teda muzu rict ze si za ten den ani nesednu a vecer kdyz je ulozim padnu vyzdimana na chvili k telce nebo jdu do dílny a šiju a ten tyden je tak rychle pryc ze ani nestihnu udelat vse co jsem chtela za tu dobu co je pryc :P

klenott
Kecalka 254 příspěvků 19.04.18 17:50

@pikola Taky tak.

@LucBed Nevydrzela bych to timhle zpusobem. Proc se neprestehujete do zahranici nastalo a oba? Nebo at on zmeni praci. Az se vam narodi to male, bude to jeste horsi.

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 15888 příspěvků 19.04.18 17:56
@LucBed píše:
Ahoj holky, zajímalo by mě, jak zvládáte čas sama doma, když přítel/manžel pracuje přes týden někde v zahraničí nebo daleko od domova. Ten můj pracuje už rok v zahraničí, domů jezdí jen na víkendy. Někdy se snaží i přes týden alespoň na noc. Mi je strašně smutno, cítím se pořád sama a někdy si už říkám, jestli takhle neztrácím čas. Momentálně čekáme miminko. On se moc těší, ale třeba o svatbě nechce ani slyšet :D Někdy jsem za to jak to je i ráda, protože tak mám spoustu času na sebe, ale večery jsou hrozné.

Přemýšlet teď a těhotná o ztraceném čase je trochu pozdě. Jak jsi na tom finančně? Příjmení bude po otci?

Dojcanis
Závislačka 3198 příspěvků 19.04.18 18:07

@LucBed jen uzivej jeste klidu :-)

LucBed
Kecalka 111 příspěvků 1 inzerát 19.04.18 18:08

@klenott No u mě je to těžší. Zjistili mi nevyléčitelnou nemoc a v zahraničí by to s tím bylo problematické, co se týče kontrol, případně zhoršení zdravotního stavu. Navíc díky té nemoci budu potřebovat alespoň v začátcích po porodu každodenní pomoc někoho z rodiny. Takže by to teď ani nebylo reálné. On práci nechce změnit, především díky platu. V Česku ho bohužel tak nezaplatí. Samozřejmě do budoucna by se chtěl vypracovat, aby mohl pracovat na sídle firmy v ČR.

LucBed
Kecalka 111 příspěvků 1 inzerát 19.04.18 18:10

@Kobliha51 Samozřejmě se jedná jen o takové černé myšlenky, když už přemýšlím hodně. Jinak bych partnera neměnila. Je pozorný a hezky se o mě stará. Jen jsem někdy trochu sobecká v tom, že se cítím jak domácí puťka co na něj čeká. Finance neřešíme, přítel má slušný plat a na příjmy „půl na půl“ nehrajeme. Příjmení samozřejmě po otci, to by mi neodpustil :D

LucBed
Kecalka 111 příspěvků 1 inzerát 19.04.18 18:12

@Dojcanis na jednu stranu si užívám :D ale jsem doma už od září. Takže byt mám několikrát uklizený jak před Vánocemi, staré věci přetříděné :D teď se sice snažím malovat, ale taky se u toho nedá sedět celé dny. Díky vycházek to mám i horší se scházením se s přáteli. Mám je jen do 6 a většině mých přátel se už po práci nic podniknout nechce :/

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 15888 příspěvků 19.04.18 18:13
@LucBed píše:
@Kobliha51 Samozřejmě se jedná jen o takové černé myšlenky, když už přemýšlím hodně. Jinak bych partnera neměnila. Je pozorný a hezky se o mě stará. Jen jsem někdy trochu sobecká v tom, že se cítím jak domácí puťka co na něj čeká. Finance neřešíme, přítel má slušný plat a na příjmy „půl na půl“ nehrajeme. Příjmení samozřejmě po otci, to by mi neodpustil :D

Vítej v realitě. Tak už to bude prostě pořád, dokud nepůjdeš sama do práce.

Karleon
Kelišová 5157 příspěvků 19.04.18 18:34

A ty mu dokážeš odpustit, že si tě nechce vzít? To jako chap se smí cítit dotčeně, když se jeho dítě bude jmenovat po své matce, ale žena se může se svatbou rozloučit, protože milostivý se ženit nebude?

LucBed
Kecalka 111 příspěvků 1 inzerát 19.04.18 18:37

@Karleon Já si myslím, že až uvidí toho našeho malého uzlíčka, tak se rozhoupe. Mi netvrdí vyloženě, že by si mě nechtěl vzít. Ale staví se do takovéto role před přáteli a rodinou. že se prostě ženit nechce. Jinak je na něj ve všech věcech spoleh, takže si až tolik stěžovat nemůžu. A chlapi se většinou do svatby nehrnou a trvá než se rozhoupou. Takže jsem to ještě neodpískala :)

pikola
Neúnavná pisatelka 18562 příspěvků 19.04.18 18:44
@LucBed píše:
@klenott No u mě je to těžší. Zjistili mi nevyléčitelnou nemoc a v zahraničí by to s tím bylo problematické, co se týče kontrol, případně zhoršení zdravotního stavu. Navíc díky té nemoci budu potřebovat alespoň v začátcích po porodu každodenní pomoc někoho z rodiny. Takže by to teď ani nebylo reálné. On práci nechce změnit, především díky platu. V Česku ho bohužel tak nezaplatí. Samozřejmě do budoucna by se chtěl vypracovat, aby mohl pracovat na sídle firmy v ČR.

A to prosímtě dělá v jaké zemi, že jezdí na víkend domů a někdy i v týdnu? To asi nebude zas tak daleko.

Heivka
Závislačka 2874 příspěvků 19.04.18 18:46

@LucBed Tak vzhledem k tomu, že kolem prcka budete všechno zařizovat tady vy, chodit k doktorovi, časem školka, škola, tak je jednodušší mít s dítětem stejné příjmení.

klenott
Kecalka 254 příspěvků 19.04.18 18:47

@LucBed nechci vyzvidat, ale to by me zajimalo jakou nevylecitelnou nemoc mas? Jestli pritel jezdi pracovat do Nemecka nebo Rakouska, tak tam je ta lekarska pece na super urovni.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Dostal radu nad zlato? Pattinson změnil své chování a věnoval se fanouškům

Když dorazil, zdálo se, že z něj bude druhá Uma Thurman, která si tady loni... číst dále >

Neupravená Hanka a příjezd sanitky! Krampol podruhé slavil narozeniny

V řadě druhou oslavu svých osmdesátých narozenin uspořádal v úterý večer... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak tělo varuje před rakovinou? Krvácením, závratí i chronickým kašlem

Tělo nám vysílá spoustu varovných signálů. Většinou poukazují jen na drobné... číst dále >

Zůstali v Plzni. Je tam všechno lidštější, tvrdí moderátorský pár

Ačkoli Zorka a Míra Hejdovi pracují hlavně v Praze, bydlí v rodné Plzni.... číst dále >

Reklama