Jsem pořád smutná

Anonymní
12.5.20 11:06

Jsem pořád smutná

Ahoj holky jdu se spíš vypsat než se na něco ptát…
Už to trvá tak týden kdy se každé ráno probudím se špatnou náladou…vždy jsem byla vysmata veselá a teď? Žádný úsměv…bavilo mě vaření a teď? Vše co uvařím tak se nedá jíst..nespím nemám chutě k jídlu..mám 10ti. mesicni holčičku a přítele 5 let..ten se na mě dívá z pohledu jen co mi furt je a místo opory objetí ještě do mě hučí že jsem furt jen naštvaná… Právě od něj bych nejvíc potřebovala tu podporu ať jsem v pohodě a nemám to..místo toho mávne rukou a nebaví se semnou..jsem na dně jen čekám kdy se úplně zhroutim a nevím čím to je.. :,( nějaké rady? Přemýšlela jsem o psychologovi fakt protože to už není normální :( jsem na vše sama…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

17217
12.5.20 11:09

Jasně no, týden máš špatnou náladu, přítel tě nemazli a neběhá za tebou co ti je, tak honem utíkej k psychologovi, už máš zmeškáno :roll: twl to už není možný tady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24408
12.5.20 11:16

Po tydnu hrouceni 8o? Nemas nahodou PMS, to by sedelo nejvic popravde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28604
12.5.20 11:23
@Anonymní píše:
Už to trvá tak týden kdy se každé ráno probudím se špatnou náladou…vždy jsem byla vysmata veselá a teď? Žádný úsměv…bavilo mě vaření a teď? Vše co uvařím tak se nedá jíst..nespím nemám chutě k jídlu..mám 10ti. mesicni holčičku a přítele 5 let..ten se na mě dívá z pohledu jen co mi furt je a místo opory objetí ještě do mě hučí že jsem furt jen naštvaná… Právě od něj bych nejvíc potřebovala tu podporu ať jsem v pohodě a nemám to..místo toho mávne rukou a nebaví se semnou..jsem na dně jen čekám kdy se úplně zhroutim a nevím čím to je.. :,( nějaké rady? Přemýšlela jsem o psychologovi fakt protože to už není normální :( jsem na vše sama…

Není to dlouhodobější záležitost? Spíš pořádně…může to být lehčí poporodní deprese, která se objevuje až do dvou let dítěte. Máš nějaký čas jen sama pro sebe nebo jsi s malou 24 hodin denně, nemůžeš dát holčičku povozit příteli a trochu si odfrknout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5559
12.5.20 11:35
@Anonymní píše:
Už to trvá tak týden kdy se každé ráno probudím se špatnou náladou…vždy jsem byla vysmata veselá a teď? Žádný úsměv…bavilo mě vaření a teď? Vše co uvařím tak se nedá jíst..nespím nemám chutě k jídlu..mám 10ti. mesicni holčičku a přítele 5 let..ten se na mě dívá z pohledu jen co mi furt je a místo opory objetí ještě do mě hučí že jsem furt jen naštvaná… Právě od něj bych nejvíc potřebovala tu podporu ať jsem v pohodě a nemám to..místo toho mávne rukou a nebaví se semnou..jsem na dně jen čekám kdy se úplně zhroutim a nevím čím to je.. :,( nějaké rady? Přemýšlela jsem o psychologovi fakt protože to už není normální :( jsem na vše sama…

Pokud týden nespíš, tak to na odborníka je, jelikož akutní nedostatek spánku může spustit velké psychické problémy, pokud máš týden špatnou náladu, tak to na odborníka není. Možná to souvisí, jak tu bylo zmíněno, s MS.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15491
12.5.20 11:53
@terien píše:
Jasně no, týden máš špatnou náladu, přítel tě nemazli a neběhá za tebou co ti je, tak honem utíkej k psychologovi, už máš zmeškáno :roll: twl to už není možný tady.

Radši po týdnu k psychologovi než si to hodit, nebo nechat rozjet depresi, chytračko :nevim: To už není možný tady. :palec:

@wildcherry píše:
Po tydnu hrouceni 8o? Nemas nahodou PMS, to by sedelo nejvic popravde.

Tak každej se hroutí po jinak dlouhý době a jiný zátěži, že. Myslím, že mít mimino a nemít oporu v chlapovi je dobrej záhul.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24408
12.5.20 12:03
@Lana25 píše:
Tak každej se hroutí po jinak dlouhý době a jiný zátěži, že. Myslím, že mít mimino a nemít oporu v chlapovi je dobrej záhul.

To nepopiram, dokonce mam i zkusenosti z obou stran.Ale zase, vse co pise vypada opravdu jako klasicky PMS. Nepise, ze ma doma chlapa co ji neni oporou, pise ze ji neni oporou v tomto stavu a nechape jeji chovani. Jestli se nepokusi sama trochu sebrat, tak to na odbornou pomoc opravdu dopracuje.Zase,ne vsechno by se melo hazet do vaznych psycho nenoci a poruch, jak je zde na emiminu zvykem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
474
12.5.20 12:05

Těžko soudit na základě týdne, před tím týdnem to doma klapalo? S dcerkou je to prima? Nemůže to skutečně být třeba první PMS od porodu? Hormony dokážou divy, já jsem kolikrát týden na facku, do všeho se dokopavam, furt bych jen ležela… Případně nemůžeš být podruhé těhotná? I tam může nastat změna nálady, nechutenství i únava by odpovídaly. S přítelem si každopádně zkus o svých pocitech promluvit. Chlapi jsou občas takoví nekňubové, přijdou z práce a jsou protivní, že manželka je nevita s úsměvem, ale když mu prostě rekneš, jak ti je a co bys od něj chtěla, tak to snad pochopí. A pokud to bude trvat, odbornou pomoc určitě vyhledej, mohla by to být i ta poporodní deprese, jak už někdo zmínil výše. Radši to řešit včas, než to ovlivní i malou a rodinný život.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17217
12.5.20 12:09
@Lana25 píše:
Tak každej se hroutí po jinak dlouhý době a jiný zátěži, že. Myslím, že mít mimino a nemít oporu v chlapovi je dobrej záhul.

Druhá zhroucená, ty aby ses jí nezastala :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15491
12.5.20 12:15
@terien píše:
Druhá zhroucená, ty aby ses jí nezastala :lol:

jojo jsem :kytka:

@wildcherry píše:
To nepopiram, dokonce mam i zkusenosti z obou stran.Ale zase, vse co pise vypada opravdu jako klasicky PMS. Nepise, ze ma doma chlapa co ji neni oporou, pise ze ji neni oporou v tomto stavu a nechape jeji chovani. Jestli se nepokusi sama trochu sebrat, tak to na odbornou pomoc opravdu dopracuje.Zase,ne vsechno by se melo hazet do vaznych psycho nenoci a poruch, jak je zde na emiminu zvykem.

Nehažu to do važných psycho nemocí, psycholog neřeší jen cvoky. Pokud se ona tak cítí, asi bych na jejím místě někam zašla :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
245
12.5.20 12:19

No, popravde zazivam neco podobyho, ja mam dvoumesicni mimi a taky jsem casto bez nalady u me to ale asi dela pritel co jsem tak vypozorovala a taky to, ze jak je ted tato situace, nemela jsem poradne cas na sebe, schvalne jsem se se znamyma neschazela, kdezto pritel si za kamosem zajde na pivo a tak, ted to teda uz mam v planu taky pac kontakt s ostatníma mi chybi. Ale pritel ma zvlastni styl humoru kterej ja asi nepobiram, pak se divi, ze ja se urazim a nemam naladu, pak se furt pta co mi je, kdyz to reknu stejne to otoci proti me ze nechápu srandu a ze jsem jak 15ti leta vztahovacna.. Nwm kde se to v nem vzalo kdyz takovej nebyl, ty to mas tyden, ja uz to mam pekne dlouho a taky me to nebavi a kazdej den jsem smutna/nastvana. Oporu v nem nehledej, oni to proste ty nase stavy nechapou.. Hodne lidi radi at o tom mluvime, jenze jak pises, bud mavnou rukou nebo se s nama nebavej, s takovejma je tezky pak neco resit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27169
12.5.20 12:21
@Anonymní píše:

Není to důsledek horšícího se vztahu s přítelem plus stereotyp a únava?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24408
12.5.20 13:12
@Lana25 píše:
Nehažu to do važných psycho nemocí, psycholog neřeší jen cvoky. Pokud se ona tak cítí, asi bych na jejím místě někam zašla :think:

Mame proste opacny nazor.Mam pocit, ze se na to ja divam s vetsin nadhledem.Lidi obcas maji blbou naladu, my zeny jsme na to expertky. Hlavne zavreny doma s deckama malyma a kdyz se k tomu pridaji hormony, manzel myslenkama v praci co nas dostatecne netulinkuje a plny odpadkovy kos, ktery on ma na starost, je zadelano na pohromu kolikrat asi.Je fajn se v tom i klidne vyrochnit, pustit slzu, sezrat nutelu, je to osvobozujici nez to dusit v sobe.Ale, takove stavy nejsou ostudny, ale zaroven by se jim nenela pridelovat abnormalne velka vaznost a tahnout to pomalu na manzelskou krizi. Nejlepsi je zacit hledat unik z takove hlavy, rozptyl, vyvrtrat se.Na odbornika neni nikdy pozde, ale s navstevou bych pockala.Je spousta odborne literatury, do ktere muze i nakouknout a zkusit na sobe pracovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15491
12.5.20 13:42
@wildcherry píše:
Mame proste opacny nazor.Mam pocit, ze se na to ja divam s vetsin nadhledem.Lidi obcas maji blbou naladu, my zeny jsme na to expertky. Hlavne zavreny doma s deckama malyma a kdyz se k tomu pridaji hormony, manzel myslenkama v praci co nas dostatecne netulinkuje a plny odpadkovy kos, ktery on ma na starost, je zadelano na pohromu kolikrat asi.Je fajn se v tom i klidne vyrochnit, pustit slzu, sezrat nutelu, je to osvobozujici nez to dusit v sobe.Ale, takove stavy nejsou ostudny, ale zaroven by se jim nenela pridelovat abnormalne velka vaznost a tahnout to pomalu na manzelskou krizi. Nejlepsi je zacit hledat unik z takove hlavy, rozptyl, vyvrtrat se.Na odbornika neni nikdy pozde, ale s navstevou bych pockala.Je spousta odborne literatury, do ktere muze i nakouknout a zkusit na sobe pracovat.

Ok :kytka: stejně si myslím svoje :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
321
12.5.20 13:46
@Lana25 píše:

Souhlasím :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama