Jsem povinna odevzdat doklad z PPP v ZŠ?

Anonymní
18.3.20 22:24

Jsem povinna odevzdat doklad z PPP v ZŠ?

Chci se zeptat jestli jsem povinna odevzdat na zakladni skole pri zapisu doporuceni z PPP?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26825
18.3.20 22:33
@Anonymní píše:
Chci se zeptat jestli jsem povinna odevzdat na zakladni skole pri zapisu doporuceni z PPP?

Už jsem se tu ptala a zatím nikdo nic neví. Zatím platilo, že se papiry dodávaly do konce května. Uvidíme, jak se k tomu postaví letos.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.3.20 22:39

@Billi
Na netu je, ze se musi odevzdat vcetne ppp 🙂
Jde mi o to kdyz s tim vysledkem nesouhlasim jestli ho musim odevzdat v zs :)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.3.20 22:41

Takhle den pred vysetrenim nam zemrela babicka a syn na tom byl hodne spatne a take se to odrazilo na vysetreni.

• Citovat
  • Nahlásit
24666
18.3.20 22:47

Nemusíš. Byla jsem se synem v PPP kvůli řeči s tím, že jestli by měl mít odklad, jen kvůli řeči, že mu ho nedám. Učitelka to ve škole věděla (je to kamarádka) a dohodly jsme se, že je to zbytečné a do školy nastoupil. Papír od odkladu jsem neodevzdala a bylo. Nyní ve druhé třídě jsme se shodly, že to bylo dobré řešení. Správně nemluví doteď a ty děcka ho znají ze školy a berou to líp než ty co by neznaly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26825
18.3.20 22:57

Nemusíš. Pokud chceš dát dítě do školy, dáš dítě do školy. To je tvé právo a nemusíš dávat, že jste byli v PPP.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23450
18.3.20 23:16
@Anonymní píše:
@Billi
Jde mi o to kdyz s tim vysledkem nesouhlasim jestli ho musim odevzdat v zs :)

Je to docela masakr, ale děti se bránit nemohou, rodiče můžou všechno. Předpokládám, že se problémy objeví i ve škole, stejně se do té poradny dítě dostane a pravda vyjde najevo. Bude to akorát trapas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74392
19.3.20 06:09
@Anonymní píše:
@Billi

Pokud nechces odklad, tak nemusis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2946
19.3.20 06:52

Nemusis.
Znam i rodinu, která odevzdala papiry, kde bylo snad xynapsano že PPP doporučuje odklad a nic, konečně rozhodnutí je na rodiči…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51782
19.3.20 07:32

Letos si myslim, ze daji cas, at se dodaji papiry. My jsme museli do posledniho kvetna.
Resila jsem to driv, takze my jsme uz loni meli formalni zapis, ze jsem pouze den pred zapisem donesla to vyjadreni PPP.
Každopádně letos je zapis formalita. Nebudou se ucastnit ani deti a ani rodice osobne.
Ma byt pres net.
http://www.msmt.cz/…ok-2020-2021

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51782
19.3.20 07:41
@Anonymní píše:
@Billi

Je to doporuceni poradny k odkladu. Jestli je rodic jisty, ze dite odklad nepotrebuje, tak nic neodevzdavej :nevim:. Deti jsou rukojmi rodicu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.3.20 07:43

@hanka.br.
Syn se do skoly tesi a vi co to obnasi. Jedine co z toho vysetreni vydlo negativne bylo, ze neumi R, Ř a to ze se nechtel bavito rodine. A kdyz jsme vysli, rekl mi, ze nechtel o tom mluvit, ze je smutny a že kdyby zminil babicku brecel by a dodal to jsem nechtel byt trapny a uplakany.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.3.20 07:45

@Kelsey To ja vim, na netu je, ze se ma donest vsechna dokumentace (vcetne ppp) :)

• Citovat
  • Nahlásit
1302
19.3.20 08:02
Nemusíš, ty si zákonný zástupce a ty rozhodujes.
Nicméně, já to vnímám jako chybu. Ta zjištění jsou udělaná na základě velmi podrobných testu.
A to, ze má rodina o svém dítěti jinou představu by mu nemělo zatemnit mozek a měl by jednat v zájmu dítěte. @Anonymní píše:
@Billi
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19059
19.3.20 08:07
@Anonymní píše:
@Kelsey To ja vim, na netu je, ze se ma donest vsechna dokumentace (vcetne ppp) :)

Má, ale nemusí. Nemusíš to do školy dát, když nechceš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat