Jsem přecitlivělá nebo by se vás to také dotklo?

Anonymní
20.4.20 16:59

Jsem precitlivela nebo by se vas to take dotklo?

Nejsem zadna osklivka. Stihla, modre oci, zdrave zrzave vlasy, vysoka. Podle mnohych jako modelka. Presto me muj muz neustale schazuje. Trpim na sussi plet a kdyz si dam make up jde to videt samozrejme vic. Pokazde mi rekne - uz ti to zas vylezlo, zas tam mas supiny nebo jednou dokonce ty mas osklivou plet (pritom mel predemnou byvalou co byla samy vred a pupinek) a o te mluvil jako o nejvetsi krasavici nez jsme spolu zacali chodit. Ze muj make up smrdi jak škvorový brouci. Byla blond a vim, ze ma bloncky rad. Za kazdou se venku otoci a mne kdyz lidi pochvali vlasy tak nerekne nic. Jeste tvrdi, jak je zrzel hodne a vidi je na kazdem rohu :nevim: Pak zas nejake narazky na jinou jee ta je malicka atd. Z cehoz mi doslo, ze ma radeji i mensi zeny. Narazky na vysku vuci mensim zenam jak je to rpztomile atd uz mel vickrat. (Rekne to i prestoze vi, ze ja jsem vysoka). Nespal s semnou i 3 mesice, ze to pry neni ale mnou a pritom jine zeny sleduje na socialnich sitich porad. Jsem absolutne bez sebevedomi.. dnes jsem to rikala sve sestee, ze me umi jen kritizovat a ona ze si to moc beru. Nemalovala jsem se tak mesic, protoze mam pocit, ze je to stejne k nicemu. Tak jsem si rikala udelam ze sebe dnes krasku nalicim se alespon pro sebe. No nerekne hned ve dverich, ze mam zas ten škvorovej make up a ze “mi to vylezlo”? Rozbrecelo me to uz…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1574
20.4.20 17:01

A proč sním jsi? Já si jednou namatlala xicht tak šíleně pudrem, že mi manžel řekl jestli jsem neproletela omítkou :mrgreen: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3116
20.4.20 17:04

Porid si kvalitnější makepu a nového přítele.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.4.20 17:04

@mackA159 protoze kdyz jsem byla napr nemocna staral se o mne atd. Vim, ze me jinak miluje. Nebo alespon v to doufam.. muze se to stat nerikam nic, ale aby mi to rikalmpokazdy co se namaluju je na me moc. To uz fakt jako zenska ztracim motivaci o sebe jakkoliv pecovat, protoze mu nebude nikdy nic dost dobre z meho vzhledu

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.4.20 17:05

Uz i uvazuju, ze pujdu na blond abych se mu sspon necim libila. Ale rikam si, ze pak bude mit ironicky zas jiny typy nebo rekne, ze mi to nejde

• Nahlásit
  • Citovat
7214
20.4.20 17:06

Nedocetla jsem, po asi pěti větách čtení ti můžu říct, že s takovým volem bych nežila. Jsi pěkná, najdi si někoho, kdo to ocení ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
464

Neváží si tě, s takovým bych nebyla. Proč? tyto kecy by mě mrzely a nemám zapotřebí trápit někoho, komu se nelíbím. Proč s tebou tedy je? A ani sex není, k čemu toho chlapa tedy máš? Působí ti bolest, není ti oporou.
Toto jsem já nikdy neslyšela od partnera a to zdaleka nejsem žádná krasavice. (jsem tlustá, teď se ani nemaluju, ksicht nic moc), ale od chlapa pořád cítím, že mě chce. Tulíme se k sobě, flirtujeme spolu a laškujeme apod. i po 18 letech…
Najdi si jiného, který tě bude milovat takovou jaká jsi a ne furt poukazovat jak vypadají jiné… :kytka: Určitě jsi mladá, máš život před sebou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18864

Jen pro zajímavost kolik měříš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2329
20.4.20 17:08

Myslím, že potřebuješ víc testosteronu…
Kdyby jsi ho měla dost tak se po podobné hlášce nerozbrečíš, ale něčím pěkně těžkým ho majzneš po kebuli. (Ale jen jednou, policajtům nevysvětlíš, že na to kladivo upadl patnáctkrát).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.4.20 17:08

Je mi 27. Merim 173 a vazim 50 kg

• Nahlásit
  • Citovat
905
20.4.20 17:09

Kašli na make-up nebo si kdyžtak porid BB krém (krásné voní) doporučuji v růžovo světlem balení. Ten sedne suché pleti.

Já si myslím, že tohle dělají chlapi, zoufalci, manipulanti, co mají vedle sebe hezkou babu, ale radši jim srazí sebevědomí, aby neutekla, aby ji nenarostl nos nahoru, ale těžko říct, to je jen můj názor/pocit.

Pokud o něj pořád stojíš, tak to nezbyde nic jiného než si zvyknout. Teď je to make-up, zítra to můžou být vlasy, postava, oblečení…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2058
20.4.20 17:11

Nebyla bych s muzem, ktery me shazuje ve fazi, kdyz by mel byt zamilovany. Co bude delat az bude horsi obdobi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13736
20.4.20 17:16

Ať se snažím, jak se snažím, nedokážu si představit jakéhokoliv chlapa, jak mi říká, jakou mám pleť.. 8o No možná tak kožního..
Tvůj chlap je vůl.. A asi se bojí, abys mu nezdrhla - srazit sebedůvěru a je to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
464
20.4.20 17:17

A on je ideál krásy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2879
20.4.20 17:19

Ahoj, také mám suchou pleť a doporučuji pod make-up nějaký mastný krém (já používám niveu) pokud ti make-up jinak vyhovuje. Viděla jsem i make-up na suchou pleť.

Určitě jsi krásná a viděla bych to jak na změnu make-upu tak i přítele. Je to jen hulvát, manipulant a blbec. :zed: Ať si jde za tím jeho zástupu žen - když on je dokonalý.
Pokud nemá nějaký zdravotní problém nebo teď nějaké problémy v práci tak bez sexu 3.měsice je opravdu hodně divné.

Příspěvek upraven 20.04.20 v 17:21

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama