Jsem převoznice, nebo mám ještě vydržet?

Anonymní
9.5.20 15:49

Jsem převoznice nebo mám ještě vydržet?

Scházím se asi 2 měsíce s mužem. Je mu 45 let, děti už dospělé. Před asi 4 měsící se rozešel s dlouholetou přítelkyní. Rozešel se s ní on, před tím než jsme se poznali. Důvodem byla absence sexu a špatná komunikace. Ona by ho chtěla zpět, to vím. Problém je ten, že ona stále bydlí v jeho bytě a dále bude. Nemá kam jít, starají se spolu o zvířata (pes + kočka), splácejí auto, chatu…
Má tohle cenu? Cítím, že mě miluje, nejde jen o sex…ale nějak cítím, že se nedokáže odpoutat…Jeho přítelkyně měla léčené psychické obtíže, byla i hospitalizována v minulosti, je na lécích a cítím, že on se bojí, že se jí rozjede deprese?
Ona už ví, že někoho má a prý doma pořád brečí…

je mi s ním dobře, ale mám strach, že mi nakonec řekne, že odejít nemůže…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

20665
9.5.20 15:53

A oni spolu bydli? Tak tam bych se pasovala max do nejlepsi roztouzene pritelkyne- cekatelky, asi bych mu sexualne neulevovala. Aby se nestalo, ze si zvykne a bude to pokladat za celkem vhodne reseni - s jednou bydlet, splacet a nic nemenit, a druhou mit pro radost. To vse v pripade, ze hledas nekoho pro spolecnou budoucnost ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1947
9.5.20 15:54

Nezačínala bych si s někým, kdo nemá vyřešenou minulost, nemůže to klapat. A začátek vztahu má vůbec být o radosti, zamilovanosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
724
9.5.20 15:59
@Anonymní píše:
Scházím se asi 2 měsíce s mužem. Je mu 45 let, děti už dospělé. Před asi 4 měsící se rozešel s dlouholetou přítelkyní. Rozešel se s ní on, před tím než jsme se poznali. Důvodem byla absence sexu a špatná komunikace. Ona by ho chtěla zpět, to vím. Problém je ten, že ona stále bydlí v jeho bytě a dále bude. Nemá kam jít, starají se spolu o zvířata (pes + kočka), splácejí auto, chatu…
Má tohle cenu? Cítím, že mě miluje, nejde jen o sex…ale nějak cítím, že se nedokáže odpoutat…Jeho přítelkyně měla léčené psychické obtíže, byla i hospitalizována v minulosti, je na lécích a cítím, že on se bojí, že se jí rozjede deprese?
Ona už ví, že někoho má a prý doma pořád brečí…je mi s ním dobře, ale mám strach, že mi nakonec řekne, že odejít nemůže…

Já myslím, že převoznice teprve budeš, jestli se opravdu rozejdou.

Teď jsi spíš možná eventualita.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24408
9.5.20 16:06

Absolutne nevyresena minulost. Rekla bych, ze i do prevoznice mas jeste daleko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50433
9.5.20 16:07

Jestli tam bydlí spolu tak jsi taky možná jen milenka :? nebo mu navrhni at jde bydlet k tobě :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9806
9.5.20 16:14
@Anonymní píše:
Ona už ví, že někoho má a prý doma pořád brečí…je mi s ním dobře, ale mám strach, že mi nakonec řekne, že odejít nemůže…

Vždyť on ani převážet nepotřebuje :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9986
9.5.20 16:15

@ivašot. Stačí mu se vozit :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.5.20 16:16
@wildcherry píše:
Absolutne nevyresena minulost. Rekla bych, ze i do prevoznice mas jeste daleko.

takže jsem na tom ještě hůř než jsem si myslela…bydlí spolu, on bude čekat než se postaví na vlastní nohy…bojí se, že si něco udělá…
rozešli se ještě přede mnou, to vím od známých, ale ona doufala, že se vrátí…

• Nahlásit
  • Citovat
9986
9.5.20 16:21
@Anonymní píše:
takže jsem na tom ještě hůř než jsem si myslela…bydlí spolu, on bude čekat než se postaví na vlastní nohy…bojí se, že si něco udělá…
rozešli se ještě přede mnou, to vím od známých, ale ona doufala, že se vrátí…

To bych mu rovnou řekla, at přijde až to vyřeší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3786
9.5.20 16:23
@Anonymní píše:

Jí bude pořád špatně a pořád ho bude potřebovat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24408
9.5.20 16:25
@Anonymní píše:

No, jako nevim devce.Az teda nekdy nebudou bydlet spolu, tak budou resit teprve porozchodovy věci, jako treba zvirata a tak…tam nekde asi ty teda, jako super holka pro nelehky chvile.Tak tam uz bych to nekde na zacatek vztahu treba klidne videla.Ale co je to ted teda nevim :think:.Nema vlastne vyreseny nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13282
9.5.20 16:31

Obávám se, že to vnímáš dobře - z toho pro tebe happyend nekouká.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4045
9.5.20 16:43

Vykašlala bych se na to. Tohle je až moc komplikovaný, řekla bych téměř neřešitelný.

Pro tebe je úplně zbytečný se do toho motat, pokud teda nejsi zoufalka s masochistickými sklony.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2533
9.5.20 16:46

Ty ale vůbec nejsi Převoznice
on nikam neodešel… není fakticky rozejítý, nemá absolutně vyřešenou minulost
to není dobrý
pokud s ní bude dál bydlet, tak bych s ním neztrácela čas..
pokud se s ním budeš vídat a spát, tak tím tuplem nebude mít důvod svou nevyřešenou situaci řešit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama