Jsem přijatý na SŠ můžu v 9 propadnout?

7.6.21 23:01

Můžu propadnout v deváté třídě i když jsem přijatý na střední školu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
515
7.6.21 23:04

...

@David Mrázek píše:
Můžu propadnout v deváté třídě i když jsem přijatý na střední školu?

Myslím, že ne.

Teda jako můžeš, ale pak nemůžeš jít na SŠ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16872
7.6.21 23:13

Ano a jestli má škola podmínku, že musíš mít dokončená základní vzdělání, tak máš problém a vřele doporučuju se na aktuální zkoušení nevykašlat a na případné reparáty naučit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
515
7.6.21 23:17

...

@Ou píše:
Ano a jestli má škola podmínku, že musíš mít dokončená základní vzdělání, tak máš problém a vřele doporučuju se na aktuální zkoušení nevykašlat a na případné reparáty naučit.

Ona existuje nějaká SŠ, kterou lze studovat bez dokončeného ZŠ vzdělání?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10643
7.6.21 23:23

Samozrejme ze muzes. Pokud nedokoncis zakladni vzdelani, na SS se nedostanes, i kdyz ses prijaty

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1099
7.6.21 23:24

Máš vystudovaných 9 let, propadnout nemůžeš. Můžeš jen nedokončit základní vzdělání a v tom případě na SŠ nastoupit nemůžeš.
Takže doporučuji nemít žádnou 5 :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1422
7.6.21 23:35

Tedy nedokážu si představit, že bychom ve '93 takto uvažovali. Drtivá většina z nás měla jasno, na jakou chce jít školu, co chce dělat a věděli jsme, že se o to musíme zasloužit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2298
8.6.21 00:05
@Aquarius79 píše:
Tedy nedokážu si představit, že bychom ve '93 takto uvažovali. Drtivá většina z nás měla jasno, na jakou chce jít školu, co chce dělat a věděli jsme, že se o to musíme zasloužit.

Tak ono se už nějakou dobu pracuje na tom, aby bylo vzdělávání totálně v háji. Maturita se rýsuje úřední a pro každého, učňovské obory degradované tak, aby o ně nikdo nestál..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.6.21 00:14

@Ou dobře díky za odpověď, chci se ještě zeptat učitelka nam říkala ze když někdo napíše závěrečnou písemku (budeme ji teprve psát)za 5 tak mu dá známku nehodnocen. Myslíš ze to muze udělat i když průměr znamek bude lepší nez 5? (Průměr známek mam spíše 3-4 ale jelikož moc dobře znam učitelku která mě učí tak me zajimalo jestli muzu propadnout)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8436
8.6.21 04:46

@David Mrázek pokud tam máš za celý pololetí dvě známky a zbytku testu ses vyhnul, tak pro by ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6548
8.6.21 05:59

Jestli jsi v deváté třídě na propadnutí, tak nemáš co dělat na střední. Ani tam nelez a neztracej čas. A když propadnes, tak tě samozřejmě nepříjmou na SŠ. Uvolnis tak místo dalšímu uchazeči, který o to místo stojí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64236
8.6.21 06:16

@David Mrázek ne.. Třeba ve škole, kam se kluk dostal, ke podmínkou řádně ukončení 9.tridy, jinak ave..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3445
8.6.21 06:20

Vzhledem k nefunkčnímu školství, předpokládám, že je i toto možné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3445
8.6.21 06:26
@Aquarius79 píše:

Nezáleži v jakém roce člověk uvažuje. Dnešní děti to nemají moc lehké, rok v izolaci, schopnou učitelku aby si člověk nakreslil, degradace učňovských oborů, rodiče bez času a práce. Svázanost bez morálky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
485
8.6.21 06:52
@David Mrázek píše:
Můžu propadnout v deváté třídě i když jsem přijatý na střední školu?

A co se raději začít učit, než si psát na emimi, pokud už tedy není pozdě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat