Jsem příliš krásná, muži se mě bojí

Anonymní
16.6.15 22:13

Jsem příliš krásná, muži se mě bojí

Anonym, některé uživatelky jsou zlé, děkuji.
Začalo to už ve školce, žárlení na mě, měla jsem nejdelší vlasy, nejkrásnější oči, vypadala jsem jako princezna.
Rok s rokem se sešel, já nastoupila do školy a tam to teprve začalo. Kluci se předháněli, kdo se mnou bude sedět v lavici, který se se mnou bude více bavit, holky záviděly, už tenkrát jsem vnímala krásu jako obtíž.
Dnes je mi 26 roků, muži se za mnou pořád ohlíží, nadbíhají, ale když má přijít na vztah, tak couvají.
Krása je na obtíž, velmi závidím obyčejným nebo nehezkým holkám, které mají normální životy, normální vztahy, tam, kde přijdou nejsou středem pozornosti.
Není dne, kdy bych se neprošla po městě a lidi se za mnou neotočili, ženy se kolikrát jen ušklíbnou.
Několikrát mi byla předhozeno, že se mám zúčastnit soutěže krásy, ale to není nic pro mě. Připadala bych si jako nějaká kráva na výstavě.
I moje postava je O. K., nevím, co je to mít problémy s postavou. Žádné speciální diety nedržím a jsem štíhlá.
Krása je na obtíž, tak moc mě zajímají normální věci v životě.
Kamarádky se mnou většinou nechtěly chodit na diskotéky, protože kluci tam vždy nadbíhali mně, vždy v nějaké partě, kamkoliv jsme přišly si mě hned všimly jako první.
Teď už je to lepší, kamarádky mám, ale jen dvě opravdu dobré.
Taky se tak špatně díváte na krásu?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

20872
16.6.15 22:18

Krása je velmi subjektivní. Sama sobě můžeš připadat krásná, ale realita může být jiná. Jedna moje kolegyně tohle o sobě tvrdila, myslela to vážně, ale vypadala jako vlastní karikatura a nelíbila se obecně moc nikomu. Problém nemáš s krásou, ale s tím, že jí přikládáš větší význam, než má. Krása jde ze člověka, zevnitř a takovou krásu lidé vyhledávají. Jestli jsi hezká, ale namyšlená a prázdná slupka, to bude možná ten důvod, že nemáš přátele.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17277
16.6.15 22:19

Já se špatně dívám například na vytahování se chlubení

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6190
16.6.15 22:19

To mi připomnělo, jak se tu jedna slečna ptala, že když o ní kluci řekli, že „ta bude drahá“, jestli mysleli že je hezká :D

@Anonymní píše:
Taky se tak špatně díváte na krásu?

Já se nedívám na oblečení, tělo nebo hlavu, ale na to, co člověk v té hlavě nosí ;)

Příspěvek upraven 16.06.15 v 22:20

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5483
16.6.15 22:20

Ne, nedívám se špatně na krásu, já se svojí krásou žiju celkem spokojeně :jazyk:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26152
16.6.15 22:21

Nesouhlasím s tebou. Tobě není na obtíž tvá krása, ale to jak ji a sebe vnímáš.
Má zkušenost je ta, že pohlední lidé to mají v životě o něco jednodušší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32800
16.6.15 22:21

Ale jdi ty.
Krása je vždycky výhoda, ale s kamarádkami to zřejmě budeš mít slabší, vydrží jen silné kusy. ;)
Co už. :nevim:
Pokud máš ale problém se vztahy s chlapy, není to o tvé nadpozemské kráse, ale spíš o
nějaké chybce v chování, ne?
A upřesni: chlubíš se, nebo si stěžuješ? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.6.15 22:22
@Anonymní píše:
Začalo to už ve školce, žárlení na mě, měla jsem nejdelší vlasy, nejkrásnější oči, vypadala jsem jako princezna.
Rok s rokem se sešel, já nastoupila do školy a tam to teprve začalo. Kluci se předháněli, kdo se mnou bude sedět v lavici, který se se mnou bude více bavit, holky záviděly, už tenkrát jsem vnímala krásu jako obtíž.
Dnes je mi 26 roků, muži se za mnou pořád ohlíží, nadbíhají, ale když má přijít na vztah, tak couvají.
Krása je na obtíž, velmi závidím obyčejným nebo nehezkým holkám, které mají normální životy, normální vztahy, tam, kde přijdou nejsou středem pozornosti.
Není dne, kdy bych se neprošla po městě a lidi se za mnou neotočili, ženy se kolikrát jen ušklíbnou.
Několikrát mi byla předhozeno, že se mám zúčastnit soutěže krásy, ale to není nic pro mě. Připadala bych si jako nějaká kráva na výstavě.
I moje postava je O. K., nevím, co je to mít problémy s postavou. Žádné speciální diety nedržím a jsem štíhlá.
Kamarádky se mnou většinou nechtěly chodit na diskotéky, protože kluci tam vždy nadbíhali mně, vždy v nějaké partě, kamkoliv jsme přišly si mě hned všimly jako první.

Krása je konstrukt zásadní pro naši společnost. Často lidi hodnotíme hned jak je poznáme, problém je ale závist. Ženy si závidí, pomlouvají se, neunesou konkurenci když je někdo hezčí, štíhlejší, oblíbenější, bohatější :nevim: Ošklivá chce být krásná a naopak krásná si často uvědomuje, jak obtížné je najít např partnera, co ji nechce jen proto že vypadá dobře a reprezentativně, aby se mohl vytahovat před ostatními chlapy. Doba selfies tomuhle zrovna nepomáhá :nevim:
Mám jednu kamarádku, fakt krásná, každý se za ní otočí. S ní někam jít znamená, že se jí každý věnuje, chce s ní mluvit apod, mně si většinou nikdo nevšimne. Jelikož mám partnera a rodinu tak to snáším v pohodě a ty machýrky neřeším, ale být single tak si nejsem jistá zda bychom spolu mohly někam chodit :nevim:
Osobně jsem velmi průměrnej člověk, pro pár lidí krásná, ale spíše je to založeno na tom, že mě ti lidé znají a berou mě jako celek i s intelektem, smyslem pro humor apod. Mám sice dlouhé vlasy, ale jinak pihovatou pleť, nesymetrické rysy tváře apod, hodně tuctové šedé oči apod. Osobně musím říct, že na ulici se hezkou holku kouknu a řeknu třeba partnerovi, koukni ta je fakt hezká :D Samozřejmě bych tak taky chtěla vypadat, ale realita už nějaká je a změnit se moc (kromě nějakých plastik) nedá…takže co nám smrtelníkům zbývá než make-up a zvyknout si :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7511

Ono to je přesně tak jak píše @hanka.br. ty musíš i něco vyzařovat a to něco musí jít z tebe jako z osobnosti prázdná slupka opravdu nebude nikoho zajímat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14232

Takovu slečnu neznám :) Měla jsme okolo sebe pár kamarádek, které opravdu byly krásné, a toto fakt nezažívaly, že by se nějak holky ošklíbaly a nebo měly problémy se vztahy..
Ai jde trochu i o vnitřní krásu, jak působíš na okolí.. ne o krásu..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5328
16.6.15 22:23

Já Ti rozumím, sama jsem to měla s chlapama ještě těžší, protože kromě toho, že jsem krásná, jsem navíc nadprůměrně chytrá, skoro geniální. Ale nakonec jsem se také vdala, určitě se také dočkáš!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9321
16.6.15 22:24

Me krasne holky vadi. :roll: Takove ty holky, ktere si mysli, ze jsou nejhezci na svete. Anonym, nerypat, dik.
Ikdyz to je spise problem prezentace krasne zeny. Ikdyz co je krasne? Kdo o tom rozhoduje?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3923
16.6.15 22:24

Hezká být můžeš ale i přesto že si to o sobě myslíš tak nemusíš popř. se nemusíš líbit ostatním kolem sebe svým vnitřkem ono totiž sebehezčí hloupá namyšlená fiflena je pro chlapy a vlastně i pro kamarády méně přitažlivá než méně hezká chytrá holka se kteru je sranda a dá se s ní pokecat o všem…Takže pokuď se prezentuješ v běžném životě stejně jako tady : jsem nejkrásnější a nejúžasnější a vy se mnou musíte kamarádit tak se tomu že máš kolem sebe tak málo přátel nedivím…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10464
16.6.15 22:25
@Anonymní píše:

Já s tím problém nemám, že jsem krásná mi problém nedělá a okolí to také hodnotí pozitivně ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14232
16.6.15 22:26

Tak třeba u nás na střední jsme měly dvě fakt krásné holky. Jedna dokonce vyhrála Miss Středních škol celé Moravy.. jenomže mimo to byla hodně skromná.. prostě chovala se jakoby běžně-nebo jak to napsat. Potom druhá, která když šla, tak jakoby šla nějaká a ostatní se měli klanět- vyloženě to z ní bylo poznat, jak ví, že je krásná a že prostě provokuje

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama