Jsem pro něj pouze milenka, kdo je v podobné situaci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.05.19 09:23
Jsem pro něj pouze milenka, kdo je v podobné situaci?

Ahoj holky, hledám někoho v podobné situaci jako jsem já, s kým bych mohla sdílet pocity z pozice milenky… nejsem na sebe hrdá, věřte, že kdybych mohla vrátit čas, nikdy už bych se nenechala takto oblbnout..

Není potřeba psát komentáře, že si za to můžu sama a řeči o karmě..

Jsem ve stavu, skoro rok funguji pouze jako milenka. Neplánovala jsem to, prostě se to stalo. Já jsem byla sama, kolega v práci ženatý. V prvních měsícich to vypadalo, že se zamiloval a že o mě nechce přijít, hodně jsme se viděli. A ikdyž jsem do toho prvně nechtěla jít, nechala jsem se oblbout v dojmu, že to myslí vážně a nakonec podlehla.
Dokonec i odešel od rodiny. Pouze ale na čas. Poté mi řekl, že se kvůli dětem musí vrátit domu. tehdy to měl byt náš společný konec pro mě děsná rána, ale říkala jsem si že to tak má být. po dvou měsících odmlky jsme se opět začali vidívat… ten vztah je teď úplně jiný jak na začatku. Teď opravu funguji jen jako hloupa milenka, když má čas, zastaví se, jinak na mě kašle.

Já jsem zoufala a zamilovaná. Miluji ho, chtěla bych s nim být, ale z jeho strany už citim, že zájem není. Ráda bych se z toho dostala ven. Zapomněla, nechala je opět žít svůj život. Ale jsem totalní měkota. Nejsem schopna na něj přestat myslet. Jsme dpolu v jedne praci a muzu si rict 100× že na nej kašlu. Ale pak se zase ozve a jedeme nanovo…

Holky byl jste někdo v podobné situaci, dostali jste se z toho? Nebo naopak dopadlo to nakonec vše úplně jinak??

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
sediza
Ukecaná baba ;) 2454 příspěvků 24.05.19 09:30

Co zkusit jinou práci? Pak by vaše vůle mohla být silnější a nemusela byste si za pár let nadavat, že jste svoje nejlepší roky věnovala něčemu neperspektivnímu. Ono když člověk prozře moc pozdě, může to mít celkem následky. Známá jaksi prošvihla věk na to, mít děti. A teď po 40 roce je docela v prčicích s novým partnerem…

ludmilaadamkova
Závislačka 2650 příspěvků 24.05.19 09:30

Buď najdeš sílu to utnout hned nebo potkáš někoho jiného a zamiluješ se jinde a nebo se v tom budeš plácaqt a on za tebou jednnou za čas přijede a udělá si z tebe matraci… než třeba najde jinou neokoukanou matraci a utne to úplně on sám neb nebude mít čas.

hopsalka
Zasloužilá kecalka 538 příspěvků 24.05.19 09:31

Dostala jsem se z toho po dvou letech, kdy jsem teprve pochopila, že na mě dlabe (ty máš tu výhodu, že jsi to prohlédla dřív), mě pomohlo trošku změnit životní styl (mám psa, tak více se věnovat psovi, fitko, běh a přátelé. Navíc začíná doba léta, takže to půjde snadněji).

Trošku si zaměstnat hlavu a zničit se fyzicky, protože až přijde večer doba klidu, budeš ráda, že se dostaneš do postele.

Dokud budete udržovat tento vztah, nemáš šanci se z toho dostat. Jedinou možností je prostě utlumit kontakty (takže výmaz čísla, odstranění z fcb). Je jasný, že on pro tebe plakat nebude, jen ho bude mrzet, že ztratil laciný eskort servis.

Jedna jediná zpráva se smajlíkem, tě dostane po 14 dnech klidu zase zpět kde jsi byla před tím, takže bych setrvání kontaktu s ním významně přehodnotila. Zde prostě platí, že sejde z očí, sejde z mysli, jinak se z toho opravdu nevyhrabeš. Mě po těch letech pomohl nový chlap, ale ten přišel až v okamžiku, kdy jsem se dala já trochu do pohody.

Bábrdl
Generální žvanilka 23903 příspěvků 24.05.19 09:32
@Anonymní píše:
Ahoj holky, hledám někoho v podobné situaci jako jsem já, s kým bych mohla sdílet pocity z pozice milenky… nejsem na sebe hrdá, věřte, že kdybych mohla vrátit čas, nikdy už bych se nenechala takto oblbnout..

Jsem ve stavu, skoro rok funguji pouze jako milenka. Neplánovala jsem to, prostě se to stalo. Já jsem byla sama, kolega v práci ženatý. V prvních měsícich to vypadalo, že se zamiloval a že o mě nechce přijít, hodně jsme se viděli. A ikdyž jsem do toho prvně nechtěla jít, nechala jsem se oblbout v dojmu, že to myslí vážně a nakonec podlehla.
Dokonec i odešel od rodiny. Pouze ale na čas. Poté mi řekl, že se kvůli dětem musí vrátit domu. tehdy to měl byt náš společný konec pro mě děsná rána, ale říkala jsem si že to tak má být. po dvou měsících odmlky jsme se opět začali vidívat… ten vztah je teď úplně jiný jak na začatku. Teď opravu funguji jen jako hloupa milenka, když má čas, zastaví se, jinak na mě kašle.

Já jsem zoufala a zamilovaná. Miluji ho, chtěla bych s nim být, ale z jeho strany už citim, že zájem není. Ráda bych se z toho dostala ven. Zapomněla, nechala je opět žít svůj život. Ale jsem totalní měkota. Nejsem schopna na něj přestat myslet. Jsme dpolu v jedne praci a muzu si rict 100× že na nej kašlu. Ale pak se zase ozve a jedeme nanovo…

Holky byl jste někdo v podobné situaci, dostali jste se z toho? Nebo naopak dopadlo to nakonec vše úplně jinak??

To máš těžký, jsi v nevýhodný situaci. Ty jsi zamilovaná, on tě má jen na vytřepání pytlíku :nevim:

smutny klaun2
Zasloužilá kecalka 668 příspěvků 24.05.19 09:33

Nic nového. Takových příspěvků je tady spousty. Sloužíš prostě jen jako hadr na podlahu, když páníček pískne, má veškerý komfort.Ale proč? To nemáš vůči sobě ani špetku sebeúcty? Potřebuješ někomu sloužit jen jako matrace? A kdyby to alespoň byl chlap, ale šmejd, který žije v pohodě 2 životy, lže kam se podíváš a Ty jsi takovým xindlem okouzlena?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.05.19 09:35

Já udržovala vztah s mužem, který sice ženatý nebyl, tvrdil mi, že ani není zadaný, ale později jsem se dozvěděla, že se ještě schází s bývalou. Mě měl jen na zpestření. Mazal mi med kolem pusy, tvrdil, jak je se mnou rád, zval do kina, na večeře, na společné víkendy pod stan…až potom mi docvaklo, že mě ani rád nemá, že mu jde čistě jen o sex. Ukončil to poté, co jsem naléhala, jak to mezi námi bude. Dostávala jsem se z toho skoro rok.
Proto ti radím, ukonči to, nepiš, nevolej, smaž číslo a nevyhledávej ho! Nikdy se to nezmění…a tobě jen utíká čas začít vztah s někým, kdo za to bude rád

Lama Lama
Hvězda diskuse 53280 příspěvků 24.05.19 09:40
@Anonymní píše:

Byla jsem v té opačné pozici. Probíhalo to tak nějak podobně, až do rozchodu jsem o ní tedy nevěděla, spíš zpětná analýza, že během to jejich vztahu to s ní párkrát ukončil, jednou nadhazoval rozvod doma u nás on, ale když jsme začly řešit, jak dál, tak z toho vycouval. No, po pár měsících jsem to rozštípla já ( o milence jsem v té době nevěděla) a vypakovala ho, protože byl nemožnej. Že v tom byla milena jsem zjistila za pár týdnů.

Ted jsou spolu, maj dítě, svatba… Docela jim se vzájemně přeju. :mrgreen: Tak třeba se taky dočkáš happyendu. Jen bych nevsázela na chlapa, tomu to takle nejspíš vyhovuje.

Šáruší
Závislačka 3015 příspěvků 24.05.19 09:45
@smutny klaun2 píše:
Nic nového. Takových příspěvků je tady spousty. Sloužíš prostě jen jako hadr na podlahu, když páníček pískne, má veškerý komfort.Ale proč? To nemáš vůči sobě ani špetku sebeúcty? Potřebuješ někomu sloužit jen jako matrace? A kdyby to alespoň byl chlap, ale šmejd, který žije v pohodě 2 životy, lže kam se podíváš a Ty jsi takovým xindlem okouzlena?

no kdo by to nechtěl mát doma, že? To je prostě muž všech ženských snů :mrgreen: Nebo nočních můr :nevim: Ale kdyby se rozhodl pro ni, tak by se určitě změnil, kdyby byl s ní

Příspěvek upraven 24.05.19 v 09:46

jezz1e
Zasloužilá kecalka 757 příspěvků 24.05.19 09:45

Dostala jsem se z toho, ale až po 5 letech, kdy mi definitivně došlo, že pokud s ním budu dál, přijdu o možnost mít vlastní děti. Takže moc dobře chápu, jak těžké je odejít. Ale pokus se o to, změň práci, jinak si to možná budeš do konce života vyčítat, jako teď já.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.05.19 09:47

Já byla v opačné pozici, můj muž si našel milenku a ta ho zjednodušeně řečeno, odloudila od rodiny. Já byla těhotná a on chudák nevěděl, se kteou být…uvažoval, že si ji nastěhuje k nám do bytu. Nakonec ho udolala a tak šel. Jsou spolu doteď, vzali se a mají dvě děcka.
Syn k nim normálně jezdí, ale tetu nesnáší. Ode mě na ni neslyšel nikdy křivé slovo. Odmítá k otci jezdit, protože se prostě s tetu nesnáší. Jeho otec je z toho samozřejmě nešťastnej, ale může si za to sám - znaly jsme se, ještě než si spolu začli a byla to vždy tak trochu zlá furie…Zlá je i na mého ex, takže jí to vyšlo a jemu přeju ženu, kterou si zaslouží :-)
Třeba budeš mít štěstí…ale zkus se zamyslet, zda své štěstí lze postavit na neštěstí někoho jiného - jeho dětí.

malá_holka
Extra třída :D 12508 příspěvků 24.05.19 09:48

Ta buď můžeš dál být je matrace :poblion: ( ten blijící smajlík je na něho, ne na tebe) anebo si můžeš uvědomit svoji cenu a protě ho fuckovat. zatnout zuby a vykašlat se na něj. zkusila bych mrknout i po jné práci, smazala si číslo, blokla ho a předtím mu narovinu napsala ať mě nechá být, že jsme skončili. a jestli bude otravovat dál, že ty sms ukažu jeho ženě :nevim:
začni se věnovat sobě, dělej co máš ráda. běž ten vztek vyběhat, fakt to pomáhá. je to hnusák :nevim: nejenže klidně podváděl ale ještě mu vyhovuje že ty to nedokažeš utnout :poblion: takovej chlap ti za to stojí?

Příspěvek upraven 24.05.19 v 09:51

smutny klaun2
Zasloužilá kecalka 668 příspěvků 24.05.19 09:49
@Šáruší píše:
no kdo by to nechtěl mát doma, že? To je prostě muž všech ženských snů :mrgreen: Nebo nočních můr :nevim: Ale kdyby se rozhodl pro ni,tak by se určitě změnil, kdyby byl s níPříspěvek upraven 24.05.19 v 09:46

Samozřejmě. Hotový anděl. Možná tak 2 týdny.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.05.19 09:52

Díky za reakce. Nejhorší je, že já si to všechno uvědomuji. Měsíc doma brečím do polštáře, nakonec přijde já zažiju hodinku štěstí, zamilovana až po uši a za chvilku zase pláč.

Jsem hloupá. Vim to, asi jako většina milenek. Byla chyba, že jsem to po dvou mesicich pauzy dopustila abychom se sešli. V prvnim pulroce mel zajem tu situaci resit. Stalo se, stalo se, tak bud budeme spolu nebo na to kaslem tak fakt byla jeho cinnost videt. Pak ale zjistil ze od te rodiny fakt nemuze odejit… a pak uz to bylo cely na prd.

Kotatko03
Echt Kelišová 8709 příspěvků 24.05.19 09:54

Ach jo, stalo se, stalo se…

Pokus se s ním eliminovat veškerý kontakt…sejde z očí…sejde z mysli…jen blázen věří na nesmysly :nevim: Odstraň vše, co ti ho připomíná - sms, fotky, telefonní číslo. Berto tak, že vůči němu nemáš žádné závazky (myšleno, že byste nadále měli udržet vztah v nějaké rovině), v tom máš výhodu, tak ho odstřihni.

Začni se věnovat sama sobě, začíná být krásně, tak choď každý den běhat, plavat…to je jedno, prostě něco dělej, ať se to vše z tebe dostane. Najdi si nějaký koníček, pracuj, nauč se cizí jazyk :nevim:

Uznávám, že tvoje situace není lehká, pravděpodobně se cítíš strašně, ale uvědom si, že pořád to není níc tak hrozného, lidé řeší spousty jiných a mnohem závažnějších problémů. Takhle to zní možná jako klišé, ale za sebe mohu říct: osobně si čím dál víc uvědomuji, že ať mám jakékoliv problémy, mají řešení…stejně tak jako tvůj problém, jen to chce spoustu času

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama