Jsem pro ženy neviditelný jako muž co s tím?

25.10.20 13:06

Jsem pro ženy neviditelný jako muž co s tím?

Zdravím přítomné na tomto webu třeba se tady najde rada co dělat a udělat se sebou.
Začal bych tím že je mi 41, žiju sám už teda konečně po životních peripetiich co jsem zažil docela fajn. Vetšinou jsem bydlel docela nepopulárně v zahradní chatce, ubytovne, pak jsem opravoval starší majitelce hajenku ktera byla daleko od civilizace a tak nějak za to tam mohl vegetit celku zdarma a hlavně sám. No postupne jsem bydlel se spolubydlícíma a ted sám na byte. Kde je můj problém obecně asi nejsem uplně model že by se za mnou ženský otáčely to jsem si nikdy nemyslel. Výškově asi tech 180 jestli jsem se teda nezmenšil od vojny. Od té doby mi nikdo výšku neměřil tak snad to platí. Váhově jsem spíš blíž k 90 kilům tak 85-88 kilo se to hýbe. Bohužel věk pokročil a tak bříško se dělá statečný, vlasy ubývají a trošku křivé zuby. Kolem tech 24 jsem ještě občas šel z místní partou na nejakou tu zábavu a tam i kdyz to nebylo snadné jsem se možná vlivem alkoholu dokázal s nejakou nekde líbat nebo mít i sex ale jak by nekdo řekl vetšinou to byla silnejší holka co byla nějak aktivní sama asi viděla že musí být. Já jsem nikdy moc nevěděl jak se k tomu vubec dostat, a nevěřil že bych někoho mohl zajímat. Natož být přítažlivý. Ale i další pokusy nestály za moc ženy se mi nějak vyhýbaly a tak nějak jsem s nima neměl kontakt práce na montážích a práce různě po republice. A to ani človek neřeší, je rád ze je v posteli a nemá koho kam pozvat vzít. Trošku se za to stydí. Já neměl zázemí ani v rodine kde bylo asi všechno možný, alkoholismus, nemoc takže to taky nepřidalo na popularite. Měl jsem k holkám asi špatný přístup, byl jsem moc hodnej co jsem i ted a tím to asi nepůsobím jak bych měl.
Takže sice byla občas nějaká kamarádka ale vetšinou do nějakého času hned s nekým byla a dál se vidět nechtěla. Nebo to nechtěl ten její a já to chápu. Pak jsem pracoval v lese což asi každej pochopí je bohužel mimo lidi. Tam bohužel žádné mužské vzorky nebyly co by mi v tom dali nějakou radu. Samé zkrachovalé existence, alkoholismus, řekl bych cokoliv na tech lidech mohlo být špatné to měli. Seznamku jsem na radu okolí zkusl ale bohužel velky neuspěch, jednak nevypadám a neumím asi dobře psát romány, druhak asi to opravdu nefunguje v podstate reakce byly nějaké i od žen, kde bych vylozene o ne nestál. Což mi dalo signál že asi i jim nekolik lidi napíše a tak si mohou vybírat jsou tam v menším poměru. Ted dělám ve skladu autodílů a tam je bohužel ze strany kolegu vyber takový humorný. Šišlavý řidič, občasný alkoholik s jesterkou a skladník ženský starší, v admnistrativě a šéf pán okolo 60. Když jsem o tom mluvil s kolegy i oni zavedou na to řeč, si najdi nějakou ještěrku ne? Tak říkám kde je jedna věc a na co bych ji sbalil. Ten možná špatný směr je že hodně šetřím nosím pořád stejné oblečení, i když ho peru asi to prostě nevidím ale je to možná pro ženský určitý signál. Moc nikam nechodím krom nejaké tady místní akce ale tam lidi neznám mimo pár postaviček. Řiká se že, o chlapy okolo 40 je velký zájem ale vlastně o tom začínám pochybovat. Jsem svobodný, žiju sám takže se jakš takž o sebe postarám i když to není asi podle nějaké ženské ideál. Peru vařím, to musím jasná věc. Auto mám. Nejsem velkej sportovec něco na starším kole ujedu tak tech 40-50 km bohužel záda dávají vědět že jsem už starší. Rád procházkuju to mne baví, bavily by mne i včely třeba tak bych se to chtěl jít někde učit ale nevím trošku jak s tím začít. Mám trošku obavu že až budu všechno jaksi mít co by měl jako chlap nabízet aby o něj byl zájem bude mi 50 a to bude jaksi konec mít vubec děcka a být pro někoho vubec aspon zajimavý. Jasně takovej Got byl zajimavá partie ale to je jiný svět než já. Chtěl bych trošku návod co je pro ženský zajímavý, jak je někde zaujmout a ted jsou celkově možnosti omezené. Zajmalo by mne jestli třeba holky tady když je chlap delší dobu sám důvody jsou různé není považován za zkrachovalce a vubec je ještě možnost že by to mohl otočit. A jako uvitám jakékoliv komentáře i ty trošku humorné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19889
25.10.20 13:16

Ty musíš jít s kůží na trh! :palec: Dej tady fotku, určitě se nějaká ještěrka najde. Napiš, z jakého jsi kraje, pokud nechceš psát rovnou město.
P. S. Já zájem nemám, jsem vdaná, vím, to není tělesná vada.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.10.20 13:21

Na fotku jsem fakt bojácnej a spíš by tady propukl smích. Měl jsem takovou humornou, jak v trenkách vytírám mopem hájenku a u toho mi skáče hrubosrstý jezevčík kolem kýblu. Ta měla na seznamce takový uspěch že mi napsalo asi 25 žen, bohužel že se parádně zasmály a jedna že nemola pracovat. Jak se s kolegynema bavila ale že dobrý že je vidět že se toho nebojím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9042
25.10.20 13:23

Já to řeknu takhle, co jsem tak viděla v okolí, tak více na výběr měl komunikativní pitomec než mlčenlivý celkem slušný muž.
Jestli tě baví procházky, zkus klub českých turistů, pořádají akce, kde se potkáš s lidmi. Ale teď je to takové trošku omezené.
Já bych jako problém možná viděla trošku to, že ve svém věku a po hodně dlouhé době práce, nemáš moc zázemí, to trošku evokuje myšlenky, že by tam mohly být finanční problémy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3439
25.10.20 13:24

:mrgreen: dle popisu takový hodný nekňuba, no..
hlavně to bydlení a samotářství působí holt trochu podivínsky..
zuby si nech spravit, to je základ a kup si lepší oblečení - nové, tj. rifle, slušné boty, fajn moderní bundu, příjemnou vůni…
seznamku zkus znovu a trochu sebevědoměji..
ve tvém věku by ti neměla vadit ani žena s dítětem, ne? tak třeba ji najdeš tady.. pošli zájemkyním fotku do sz, pokud se tu nechceš vystavovat a napiš okres, ze kterého jsi.. žádný zkrachovalec nejsi, jen to holt se ženami neumíš, nejsi sebevědomý, na tom zapracuj.. tělesné parametry máš náhodou celkem fajn.
Bydlíš v pronájmu? a pořiď si normální selfie, s mopem fakt nééé :mrgreen:

Příspěvek upraven 25.10.20 v 13:26

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.10.20 13:24

No je to kraj vysočina, jihomoravský kraj je asi 10km

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.10.20 13:27
@Sany80s píše:
Já to řeknu takhle, co jsem tak viděla v okolí, tak více na výběr měl komunikativní pitomec než mlčenlivý celkem slušný muž.
Jestli tě baví procházky, zkus klub českých turistů, pořádají akce, kde se potkáš s lidmi. Ale teď je to takové trošku omezené.
Já bych jako problém možná viděla trošku to, že ve svém věku a po hodně dlouhé době práce, nemáš moc zázemí, to trošku evokuje myšlenky, že by tam mohly být finanční problémy.

No právě ted už zazemí mám jestli se dá o bytu na hypotéku mluvit. Ale trvalo to to ano. Bohužel myslím že to dnes budou mít lidi ještě těžký. Já zaváhal a nekoupil nic v době kdy to bylo za dobrý peníze ale i dneska se sehnat dá. Jen je to řádově dražší. Ale je to realita z jednoho platu toho nevybuduješ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1374
25.10.20 13:29

Zakladateli, je to o prilezitostech, v praci te asi zena k seznameni nenajde. A nemysli si, ze vsechny zeny jsou narocne nebo spise mohou si vybirat. Vsak kolik zde psalo, ze je nikdo nechce, nemohou se seznamit. Vetsinou je to o tom, ze se uz clovek v tomto veku mimo praci nestyka moc s lidmi, aby se mohl seznamit. Musi se tomu jit naproti, nelepe asi pres ruzne seznamky, jinak roky pobezi a budes stale sam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
779
25.10.20 13:30

Tak fotku bych sem určitě nedávala, napiš hlavně odkud jsi, zkus si hledat rozvedenou ženu s dětma, to by mohlo být pro tebe a případně byste mohli mít pak vlastní, ale zas musíš dávat pozor, aby tě nevyužívala. Špatný určitě nebudeš a nějaká se casem najde ;). Zkusila bych i tu seznamku s nějakou normálnější fotkou ;) zkus poprosit nějakou kamarádku nebo ženu kamaráda, aby tě vyfotila a vybrala fotku pro seznamku. Přece jenom to chce i trošku toho ženského pohledu ;).držím palce!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.10.20 13:30

Jsi moc sebekritický a pak oprav hrubky v textu, ze svých nedostatků musíš vytvořit přednosti :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9042
25.10.20 13:35
@leopold venkovan píše:
No právě ted už zazemí mám jestli se dá o bytu na hypotéku mluvit. Ale trvalo to to ano. Bohužel myslím že to dnes budou mít lidi ještě těžký. Já zaváhal a nekoupil nic v době kdy to bylo za dobrý peníze ale i dneska se sehnat dá. Jen je to řádově dražší. Ale je to realita z jednoho platu toho nevybuduješ.

Ono je to z jednoho platu těžší, ale muži mají obvykle řádově lepší platy v jakémkoli oboru kromě tabulkových.
Ano, byt na hypotéku určité zázemí už je. Z tvého popisu jsem vyrozuměla, že jsi byl zvyklý být dost sám. Možná nejsi zvyklý moc komunikovat, což by mohl být ten problém. Řídnoucí vlasy extra nevadí, pokud to dotyčný přizná a nosí je spíš krátké. Oblečení bych se pokusila sehnat slušné, až otevřou obchody. S tvojí výškou a tím, že ty kila nevypadají zas nějak tragicky, by to nemusel být extra problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21718
25.10.20 13:41

Foto foto foto :pankac: :pankac: :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.10.20 13:41
@jaternicejelito píše:
Jsi moc sebekritický a pak oprav hrubky v textu, ze svých nedostatků musíš vytvořit přednosti :mrgreen:

No to je dobrá ráda co myslíš že mám za přednosti takto z textu? Já asi jako přednost vidím že nemám x bývalých manželek, někde dvě tři děti na který bych platil což vetšina mužů co jsou rozvedení asi má. Jinak ano jsem hodnej až moc. Rád pomáhám kde to jde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.10.20 13:45

@holka_z_hor

No já ze sebe udělal humoristu jednou a docela to stačilo. A jak vidno i když reakce žen byla velká měly z toho dobrou srandu v ženském kolektivu. Ale výsledek to nepřineslo.
Já si naopak říkal že to zapůsobí, že si tam každej chlap dá fotku s autem motorkou, s pivem tak já s mopem v trenkách a jezevčíkem. Ale možná to někde ještě koluje :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21718
25.10.20 13:46
@leopold venkovan píše:
No to je dobrá ráda co myslíš že mám za přednosti takto z textu? Já asi jako přednost vidím že nemám x bývalých manželek, někde dvě tři děti na který bych platil což vetšina mužů co jsou rozvedení asi má. Jinak ano jsem hodnej až moc. Rád pomáhám kde to jde.

Hodný, rád pomáháš kde to jde… potřebuješ k sobě stejnou holku a bude to super.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama