Jsem promiskuitní a nemám výčitky

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.04.19 21:21
Jsem promiskuitní a nemám výčitky

Přemýšlím, jestli existují holky jako jsem já - nikdo se tím samozřejmě nechlubí takže ja osobně nikoho neznám kdo by se choval jako já…je mi 37 mam 2 deti a přítele-tatínka dětí. Nikdy v živote jsem nebyla nikomu věrná víc jak rok.. rok jsem byla věrná víckrát..po porodu každeho dítěte…vždy jsem si říkala že je to dobře že jsem se zklidnila…ale prdlajs.. pak se objeví nekdo a ja se jakoby zamiluju a několik mesicu vetsinou se s někým vídám než to vyšumí…pak je par mesicu klid a zase někdo další atd -když mám milence vždy ožiju rozkvetu :-) ne že bych ho vyložene hledala to neee. ale vždy se proste nějaký vyvrbí… Ted jsem přestala kojit mladšího syna a začla jsem tim padem mít trochu „volněji“ a jsem jak utržená ze řetezu… doma přítel, už 2 mesice mám kněmu milence navíc…a ja odjela se svým EX přítelem na 2 noci na kola…s partou co jsme dříve jezdili…a tam jsem i tomu EX ještě stihla zahnout s jeho nejlepsim kamarádem během večera… a to už mi přijde vrchol! myslíte že je to naka diagnoza nebo jsem jen proste dě. ka :-D.. já z toho všeho mám dobrý pocit navíc…bylo to vzrušující hrozne..adrenalin jak jsem se bala aby to nikdo nezjistil atd… vubec mě to netrápí ale zajímá mě je na tom nekdo podobně?? miluju to „lovení“…a pak to objevování…vetsinou po 3 sexu me to prestane bavit

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 42 Další »
Reakce:
Cipisek79
Ukecaná baba ;) 2411 příspěvků 28.04.19 21:24

Pokud nejsi troll, tak lituji Tvého partnera. Všechny Tvé partnery. Jednou na to dojedeš.

Příspěvek upraven 28.04.19 v 21:41

Kriss Tina
Extra třída :D 10168 příspěvků 28.04.19 21:25

A co na to tvůj přítel? Docela chudák ne? Normální to rozhodně není, nejsi stavěná na rodinný život…

Lalelale
Závislačka 4486 příspěvků 28.04.19 21:26

Vážně tě to netrápí? Protože pokud mě něco netrápí, nehledám lidi, co to mají stejně, ne? ;) Jinak samozřejmě to plno lidí má jako ty, však se podívej, kolik žen tu píše, jak jim manžel zahýbá kudy chodí. Osobně to vidím jako těžkou charakterovou vadu.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 19023 příspěvků 28.04.19 21:32

Předpokládám, že nástrahy promiskuitního života znáš, takže se dej na modlení, at za čas nezapláčeš :jazyk: Je mi teda líto tvého ofiko partnera, snad si bereš aspon pánskou ochranu, když spíš náhodou s ním 8) Ostatní jsou prostě troubové, že vlezou do pelechu s takovou veselicí, dobře jim tak :roll:
Ale stejně si myslím, že jsi troll, tohle jsou jen tvé fantasmagorie a potřebuješ si počechrat peří aspon virtuálně :P

Příspěvek upraven 28.04.19 v 21:33

darekp
Závislačka 2554 příspěvků 28.04.19 21:32

Me to zni dokonce jako nejaka porucha osobnosti. Ze mas nejakou potrebu zahybat bych mozna jeste pochopila, ale ze te to vubec netrapi a mas z toho dobry pocit? To mi absolutne neprijde normalni :poblion: :poblion: :poblion:

Tichošlápek
Extra třída :D 14344 příspěvků 28.04.19 21:35

Pokud tě to netrápí, tak co resis? Nepátrej jak to mají ostatní a užívej. Jinak jo, myslím, ze jsi coura

Šarlota4
Extra třída :D 11154 příspěvků 28.04.19 21:35

Trefila jsi to - jenom slapka :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.04.19 21:35

@Lalelale Ahoj no žádný z mých přítelu seto nikdy nedozvěděl… takže naštěstí jsem nikdy nikomu nezpusobila nějaké vyloženě trápení si myslím… to by mě mrzelo takže dávám pozor aby se to nikdo nedozvěděl… ale je pravda že nejsem stavěná pro rodinny život a pokud by vztah se současným partnerem a otcem dětí z nějakeho duvodu nevyšel…budu žít sama.. ráda bych žila sama už ted ale zs si říkám že se nijak nehádáme, a kvuli detem je lepsi bydlet spolu. výčitky nemám takže doma docela harmonie panuje…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.04.19 21:36

No proste devka 8o hnus :zed:

Hanney
Závislačka 2768 příspěvků 28.04.19 21:36

A co tedy tady resis? :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.04.19 21:38

@Šarlota4 …no mě to opravdu baví to lovení i ten sex…takový koniček skoro bych řekla… takže jsem courou asi ráda no..škoda že jsem si to nepřiznala dříve a měla jsem asi opravdu žít raději sama.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.04.19 21:38

Takový je a byl můj exmanžel. On rozlišuje lásku a sex. Má rád právě také ten adrenalin.
Ale on říká, že jsem naivní, že takto má spoustu chlapů. Když mi začal vyjmenovávat kdo s kým, odeslala jsem ho někam. A ano, přesto věřím, že se najdou tací, kteří takto nemají.
Aktuálně je znovu ženatý a ta jeho mu to „toleruje“, ví to o něm od začátku vztahu. Toleruje je v uvozovkách, protože to byla jeho podmínka.
Prosím anonym

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.04.19 21:40

@Hanney chci zjistit zda třeba anonymně by se tady našel někdo kdo je na tom podobně…mám pocit že všechny me kamarádky jsou věrne, maximálně jednou někde ujedou… tak jak moc jsem divná 8o :mrgreen:

Elessa
Kecalka 163 příspěvků 28.04.19 21:41

A co treba nejaky pocit zodpovednosti za zdravi vaseho partnera (mysleno otce vasich deti)? Predstava, ze se nakazite pohlavni chorobou a pote nakazite i jeho, popripade jeste i jine dalsi potencialni milence, je pro vas ok? :roll:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 42 Další »
Váš příspěvek
Reklama