Reklama

Jsem psychicky nemocná, mám se svěřit manželovi?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.02.17 14:42
Jsem psychicky nemocna, mam se sverit manzelovi?

Ahoj holky, potrebuji radu, uz padam na pusu, uz nemuzu dal. Posledni 3 mesice trpim paranoiou, ze me manzel podvadi. Prohledavam mu veci, pocitac a mobil.Ale posledni tyden uz je to neunosne.Jsem na nej hnusna, pritom on je zlatej, vim to, ale nedokazu si pomoct. A v patek jsem mu vlezla do mobilu a smazala jsem mu tam 3 cisla nejakych zenskych a jednu jsem omylem vytocila. Urcite na to prisel, ale nerekl ani slovo.Mne je od patku ze sebe blbe, zvracim, jsem s nervama uplne v…Co mam delat? Mam se mu sverit? Hrozne se stydim a nevim jak mu to rict, ale asi potrebuju odbornou pomoc a sama to nedam. Prosim. neodsuzujte me, me to moc trapi, vim, ze jsem blbka.Co mam delat? Je mi na nic.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

jaelisa
Kecalka 409 příspěvků 26.02.17 14:49

Zasla bych nejdrive k psychologovi a poradila se s nim co dal.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.02.17 14:50

Manzelovi nic rikat tedy nemam? On to urcite vi, jak ho kontroluju a nerekl ani slovo.Je mi ze sebe na nic. :,(

glitterball
Zasloužilá kecalka 611 příspěvků 26.02.17 14:50

Odsuzovat tě nebudu, psychika dokáže s člověkem udělat divy. Ale každopádně se manželovi svěř. Jestli je to fakt jen tvoje paranoia určitě si vše vysvětlíte a uklidní tě. Ale hlavně vyhledej odborníka. Nějakého dobrého psychologa a běž tam klidně s manželem, možná i nějakou terapii zkus. Protože pokud máš pochroumanou psychiku nikdy nevíš kde se to odrazí příště. Přeju hodně síly :hug:

alhena
Ukecaná baba ;) 1082 příspěvků 26.02.17 14:51

Ahoj, ozvi se na nějakou krizovou linku, některé fungují 24 denně. Seznam najdeš tady: http://www.odchazim.cz/…zovych-linek
Mám výbornou zkušenost s Centrem krizové intervence CKI, které nabízí i týdenní pobyt, dále RIAPS, tam si promluví i umožní pobyt cca 4 dny. Něco takového pak je i v Brně a nabízí to i Svitavy, kde jsem byla já.
Odborné pomoci se neboj, čím déle to budes odkládat, tím déle a zbytečně budeš trpět. A kdyby ti nabídli hospitalizaci, též se nebraň, já v září ležela na psychiatrii týden a skvěle mě to nastartovalo k uzdravování, pak jsem najela na ambulantní psychoterapii a rychle byla OK. Jsem přesvědčená, že řešit to jen ambulantně, potýkám se s tím podstatně déle.
Držím palce :hug:

AnetVV
Kecalka 301 příspěvků 26.02.17 15:11

Mám to podobné, mám skvělého přítele, jsem jeho první přítelkyně, v mládí ani neměl holku, takže mám obavy že bude chtít,,zkoušet,, i jiné. Zabilo by mě kdybych o něj přišla :(. Také jsem se mu hrabala ve věcech a koukala na to s kým si píše, nic závažného jsem nenašla. Bude to asi kvůli předešlým zkušenostem ze vztahů, možná to tak máš i ty. Ale vždycky se snažím se chovat hezky, být dobrá přítelkyně a věřit mu jak jen to jde. :) ale jestli s tím máš opravdu velké problémy, zkus si promluvit s psycholožkou třeba, ale hlavně bych si promluvila s nim. Také jsem mu o obavách řekla, a teď mi neustále ukazuje, že mi můžu důvěřovat. :oops:

LadyBrigit
Ukecaná baba ;) 1248 příspěvků 26.02.17 15:34

Řešit u psychologa a samozřejmě i s mužem

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.02.17 15:37

Diky moc. Manzel je skvely, I dela ze nic nevidi, je zlatej.Uz kvuli nemu se chci lecit nebo proste se sebou neco delat.Ale stydim se to rict no.

sugrata
Stálice 69 příspěvků 26.02.17 15:45

Určitě se svěř manželovi, znám to s té druhé stránky, a doporučuji odbornou pomoc. Držím palce.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.02.17 15:51
@sugrata píše:
Určitě se svěř manželovi, znám to s té druhé stránky, a doporučuji odbornou pomoc. Držím palce.

Hrozne se ale stydim a bojim :-(

sugrata
Stálice 69 příspěvků 26.02.17 16:02
@Anonymní píše:

Nebojte a nestyďte se, pojmenovala bych to jako žárlivost a pokud je to v neúnosné míře tak je to prostě nemoc a chce to řešit a léčit. Někde něco byl ten spouštěč proč se to teď děje, píšete že to trvá 3 měsíce, tak to se muselo něco stát, řekněte muži jak to cítíte. Je to opravdu stokrát lepší.
Mě manžel špehoval, kontroloval mi poštu telefon, obvolával mé kamarádky, pak mi je už i zakazoval, byl opravdu hnusnej, přitom jinak byl zlatíčko. Zašli jsme spolu do manželské poradny, později i navštívil psychologa a vše se postupně vrátilo do normálních kolejí.
Protože jsem věděla jak to je, držela jsem ho a podporovala, protože toho člověka miluju. Hlavně o tom mluvte, komunikace je velmi důležitá, píšete že muž je hodný. Pokud bude vědět že vás samotnou to trápí, jistě Vás psychicky podpoří a ve dvou se to zvládá líp.

Ester13
Kelišová 5674 příspěvků 26.02.17 16:07

Určitě se mu svěř, nemusíš mu říkat vše. Začala bych s tím, že je Ti psychicky zle, že jsi paranoidní a že potřebuješ pomoc.
Určitě navštiv psychologa, ale podle toho, co čtu, tak asi i psychiatra.

jaelisa
Kecalka 409 příspěvků 26.02.17 16:10
@Anonymní píše:

Priprav mu pekny vecer - svicky, vinko a ze si chces promluvit…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.02.17 17:39

Dekuju, zkusim to.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.02.17 19:43

Tak jsem nedokazala priznat celou pravdu.To smejdeni a hroznou paranoiu. Rekla jsem jen ze citim, ze neco neni se mnou v poradku (psychika).Po­povidali jsme si a je to lepsi.Moc vam dekuji za podporu.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Žena věří, že je opravdovou elfkou a pochází z jiného světa

Šestatřicetiletá Kimberel Eventide z Illinois věří, že je elfkou a má na... číst dále >

Reklama