Reklama

Jsem půl roku po porodu a nemohu přibrat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Miska02
Kecalka 141 příspěvků 27.12.17 12:04
Jsem půl roku po porodu a nemohu přibrat

Dobrý den. Před tehu jsem měla 56kg, v tehu 54kg (ano nepribrala jsem vůbec nic :nevim: ) a teď jsem půl roku po porodu a mám 48kg a váha ne a ne jít nahoru i když normálně jim a piju i nutridrinky. Zdravotně jsem v pořádku. Vždycky jsem byla hubená, ale ne tolik :think: Měřím 170cm takže vypadám hrozně. I se cítím dost ošklivá. Měla jste to některá taky a zlepšilo se to postupem času? Děkuju za reakce :kytka:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Trinetka
Závislačka 4669 příspěvků 27.12.17 12:21

Kojíš?

Helileli
Závislačka 2859 příspěvků 27.12.17 12:23

Štítnou žlázu máš v pořádku? Mimco bylo normálně velké? Tohle mi rozhodně nepřijde v pořádku, měřím stejně a když jsem měla po vážně nemoci tuhle váhu, tak to bylo šílené, pořád mi bylo na omdlení. Jsi už na hraně podvýživy, já bych asi šla k doktorovi a otravovala tak dlouho, dokud to nějak nevyřeší.

Miska02
Kecalka 141 příspěvků 27.12.17 12:28

Nekojim a zdravotně jsem v pořádku. U Dr jsem byla. Moje mamka má po 3 dětech 55kg. Máme to v genech, ale chtěla bych svoji původní váhu a nejde to :nevim:

Miska02
Kecalka 141 příspěvků 27.12.17 12:29

Myslíte, že by to mohlo být nervama? Bydlíme u přítelovych rodičů a ikdyz bydlíme nahoře a oni dole tak naše patro není oddělene a mě to dost trápí a když jsem chtěla po příteli, aby se to uzavřelo dveřmi tak řekl, že ne a že nám nahoru přece nelezou. Jenže mě vadí, že nemame soukromí :( a s rodičema vycházíme dobře, ale všechno je k nám nahoru slyšet a od nás zase dolů.

brumi
Kelišová 6446 příspěvků 27.12.17 12:34

Pokud je takhle vše ok, tak je to jen dobře, ale co zkusit odborníka na výživu? Třeba se ti porodem rozhodil metabolismus a potřebuješ jen upravit jídelníček, jako hodně lidí musí změnit kvůli hubnutí, tak noho kvůli přibrání :). taky to může být jen změnou živ, stylu přee jen noci jiné, denní režim jiný podle mimča, ale ta váha už je opravdu malá na tvou výšku. Já mam 155cm a podle dr je pro mě ideální cca 44-47kg.

KamisB
Kelišová 6799 příspěvků 27.12.17 12:36

A nechala jsi si dělat komplet hormonální vyšetření nebo imunologii?
kamarádka to sice měla obráceně, ale zjistila se právě nějaká nerovnováha. Pak jen dali lehce nějaký prášky na chvíli a pak už to šlo.
Ale nervy to taky jistě můžou být. Ikdyž teda pokud nechodí nahoru jak se jim cche tak bych to asi nehrotila. Ale jasný každá jsme jiná.
A třeba natáhne tam když nemáte ty dveře?

Miska02
Kecalka 141 příspěvků 27.12.17 12:38

@brumi Jo to bych mohla zkusit. Děkuji :kytka:

zudina
Ukecaná baba ;) 2118 příspěvků 27.12.17 12:40

Tve problemy na mou hlavu ja po porodu nemuzu shodit :D

Miska02
Kecalka 141 příspěvků 27.12.17 12:42

@KamisB No vite ono je to tady řešeny tak, že vyjdete schody a jste v ložnici, pak je kuchyň, pokoj a koupelna se záchodem. Prohodit pokoj s ložnicí nejde, protože je to opravdu malý pokoj a jsou to podkrovní místnosti takže jsou všude šikmyny, které místnost ještě zmenší. Nahoře u schodů by se dala dozdit zeď cca 2m na délku a do ní dat dveře, jenže přítel je proti. A věřte mi, že mít ložnici hned u nosu jeho rodičů je opravdu nepříjemné…

brumi
Kelišová 6446 příspěvků 27.12.17 12:43

@Miska02 není zač, kámoška měla stejný problém :)

Miska02
Kecalka 141 příspěvků 27.12.17 12:43

@zudina pošlete mi pár kil a budeme obě spokojené :lol: :dance:

brumi
Kelišová 6446 příspěvků 27.12.17 12:44

@Miska02 no to věřím, musí to být takový nepříjemný pocit, jako by stále pod dohledem co?

Miska02
Kecalka 141 příspěvků 27.12.17 12:48

@brumi Přesně a hlavně si tu připadám jako 15ti lety puberťák… Je mi 25. Já bych šla hned do svého, jenže přítel je tak trochu upnutý na rodiče a řekl mi, že jestli chci jít tak klidně, ale dceru (6m.) tu nechám :,( Je to dost složitý… Ráda bych odešla s dcerou, jenže máme „společný ucet“ tzn. že účet je jeho a chodí na něj moje peníze a k účtu nemam přístup. Na začátku vztahu mi řekl, že když vztah tak se vším všudy a chce to mít jako jeho rodiče. Jenže oni jsou manželé, my ne. Takže já si nemám ani z čeho setrit, abych mohla odejít. Na začátku vztahu říkal, že když to tady nepůjde tak se přestěhujeme, ale jak se narodila dcera tak úplně otočil. Jinak co potřebuju to koupi a i mi dá peníze když jdu nakoupit, ale z toho nic moc nenasetrim.

Příspěvek upraven 27.12.17 v 12:50

KamisB
Kelišová 6799 příspěvků 27.12.17 12:50

@Miska02 - tak to jo. TO by mi taky bylo nepříjemný. Tak to zkus prostě nějak rozumně vysvětlit. Táhne na vás - nemáš klid na intimnosti apod.
Ono to chce občas chlapa lehce polehounku zpracovat no.

My máme ložnici pod ložnicí tchýně a taky občas neskáču nadšením. Má moc dobré uši.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >