Jsem registrovaná na očkování, ale není mi dobře...

Anonymní
28.3.21 17:52

jsem registrovaná na očkování, ale není mi dobře

Co se stane, když nedorazím na Covid očkování - mohu nějak přesunout již objednaný termín, když mi není dobře? Dostanu novou sms nebo si to musím telefonicky vykomunikovat?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
28.3.21 17:57
@Anonymní píše:
Co se stane, když nedorazím na Covid očkování - mohu nějak přesunout již objednaný termín, když mi není dobře? Dostanu novou sms nebo si to musím telefonicky vykomunikovat?

Mně přišlo dva dny před termínem telefonní číslo, na kterém se to dalo řešit.
Rozhodně bych to neřešila - nepřijdu, ono to vysumi.

• Citovat
  • Nahlásit
Ou
16066
28.3.21 18:00

Pokud nemáš kontakt na někoho s kým to řešit, volej zítra ráno svmu praktickému lékaři/lékařce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14199
28.3.21 18:25
@Anonymní píše:

Tobe neprisel potvrzovaci email o terminu? Je v nem odkaz, kde to muzes zrusit.

@Anonymní píše:
Mně přišlo dva dny před termínem telefonní číslo, na kterém se to dalo řešit.
Rozhodně bych to neřešila - nepřijdu, ono to vysumi.

To je hodne nezodpovedne :zed: Tu davku muze dostat nekdo jiny. Pak se nemaji davky vyhazovat :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.3.21 18:28
@cecetka píše:
To je hodne nezodpovedne :zed: Tu davku muze dostat nekdo jiny. Pak se nemaji davky vyhazovat :roll:

Co je hodně nezodpovědné?
Vždyť píšu, že rozhodně nenechat vysumet a řešit.
U nas přišlo číslo přímo na očkovací centrum s instrukcí, abychom volali v den, kdy na očkování nemůžeme - v případě druhé dávky.

• Citovat
  • Nahlásit
14199
28.3.21 18:35
@Anonymní píše:

Nedostavit se bez vcasne omluvy, aby mohli pozvat nekoho jineho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14199
28.3.21 18:37
@Anonymní píše:
Vždyť píšu, že rozhodně nenechat vysumet a řešit.
U nas přišlo číslo přímo na očkovací centrum s instrukcí, abychom volali v den, kdy na očkování nemůžeme - v případě druhé dávky.

Vyznelo to tak, ze to ma nechat vysumnet. Chyba v porozumneni psaneho slova :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3824
28.3.21 19:21
@Anonymní píše:
Řešila jsem to samé. Měla jsem jít v pátek, už ve čtvrtek jsem termín rušila, nebylo mi dobře. Mám počkat na novou sms s termíny, místo teď nemají…
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.3.21 18:34
@Kolarkaa píše: Řešila jsem to samé. Měla jsem jít v pátek, už ve čtvrtek jsem termín rušila, nebylo mi dobře. Mám počkat na novou sms s termíny, místo teď nemají…

A půjdete? Já jsem z toho už na nervy a říkám si…je to nutné?

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat