Reklama

Jsem rozežraná

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anče1
Povídálka 36 příspěvků 23.12.16 21:36
Jsem rozežraná

Zdravím vás, asi to bude znít hloupě, ale obtěžuje mě moje rozežranost, tj. že nevydržím déle než 2 až 3 hodiny bez pořádného jídla a nestačí mi běžná velikost porcí, v závodce nebo v restauraci si dávám vždycky aspoň dvě hlavní jídla, abych se najedla. Teď zrovna přemýšlím, jak přečkám Štědrý den, co si nachystám, když všichni budou bez jídla celý den, to já bych snad ani nepřežila. Navíc mám extrémně rychlý metabolismus, takže i přes tu moji žravost jsem hnusně hubená. A snahy přibrat, abych vypadala trochu žensky, jsem už vzdala. Kdekdo říká, proč to teda řeším…protože mě to štve, že musím pořád tolik jíst. Máte někdo podobný problém? A jak se s tím potýkáte?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

LVLucie
Závislačka 3673 příspěvků 23.12.16 21:41

Měla by ses nechat vyšetřit. Tohle úplně standardní není a nejde takhle vydržet dlouhodobě.

axelina
Ukecaná baba ;) 1867 příspěvků 3 inzeráty 23.12.16 21:42

@Anče1 Nechej si vyšetřit štítnou žlázu protože pokud nejsi ve fazi „dospívání“ tak toto určitě není normální a měla by jsi začít přibírat.. já to měla naopak… nemohla jsem si dát ani 1 normální jídlo denně protože bych hned přibrala.. pro udržení váhy jsem musela doslova hladovět a tak jsem se nechala vyšetřit, zjistili mi nedostatečnou funkci štitne žlázy, dostala jsem na to leky a HURÁAA…najednou si bez vyčitek mužu dát konečně normální jídlo aspon 1× denně :-))

Anče1
Povídálka 36 příspěvků 23.12.16 21:49

@LVLucie a @axelina Já jsem to sem nenapsala..po doktorech jsem s tím chodila, ještě když jsem doufala, že mi pomohou trochu ztloustnout, byla jsem na všech možných vyšetřeních včetně štítné žlázy a nenašli na mně vůbec nic, závěr byl jen ten rychlý metabolismus.

Netopirek
Echt Kelišová 7602 příspěvků 23.12.16 21:55

Moje máma to má taky. Po čtyřicítce se jí zpomalil. Jinak mamka zahání hlad kafem s mlíkem. Pak je taky dobrý vyzjistit jídla co tě zasytí víc a co míň. Zkoušela jsi místo jídla pít?

Enmamma
Závislačka 2783 příspěvků 23.12.16 21:55
@Anče1 píše:
@LVLucie a @axelina Já jsem to sem nenapsala..po doktorech jsem s tím chodila, ještě když jsem doufala, že mi pomohou trochu ztloustnout, byla jsem na všech možných vyšetřeních včetně štítné žlázy a nenašli na mně vůbec nic, závěr byl jen ten rychlý metabolismus.

Já měla takhle rychlý metabolismus také. Ve 28 letech se to zlomilo a postupně se mi zpomalil a dnes mám metabolismus spíš pomalejší. S věkem se má takový metabolismus tendenci zpomalovat. A jak jsem to řešila? Nijak, žrala jsem jak vzteklá a pochutnávala si na jídle :mrgreen:

Anče1
Povídálka 36 příspěvků 23.12.16 21:56

@axelina Jo a ve fázi „dospívání“ jsem už docela dlouho, je mi 32 :mrgreen:

veeverka
Povídálka 22 příspěvků 1 inzerát 23.12.16 22:00

Když ti chutná, tak jez ;) mám to taky tak, hrozně moc toho sezeru, ale mám normální velikost M, takže to neřeším..

Anče1
Povídálka 36 příspěvků 23.12.16 22:05

@Netopirek To se snažím zjistit pořád a bez výrazného úspěchu. Tak např. když sním vepřo knedlo zelo v dostatečném množství, tak mám na 3 hodiny klid a pak mi stačí jenom něco menšího. Ale kafe a mlíka se teda fakt „nenajím“ :(

Anče1
Povídálka 36 příspěvků 23.12.16 22:08

@Enmamma na to zpomalení metabolismu marně čekám už delší dobu, kdekdo mi to sliboval a furt nic :P

Anče1
Povídálka 36 příspěvků 23.12.16 22:10

@veeverka Že mi odjakživa chutná je fajn, ale to, že mám věčně hlad, si zrovna užívat neumím :,(

Netopirek
Echt Kelišová 7602 příspěvků 23.12.16 22:11

@Anče1 zkus tekutý jídla. Nenahradí to jídlo úplně, ale aspoň to trošku prodlouží pauzu mezi jídly.

Jinak já to závidím, já kynu jen z pohledu na jídlo :mrgreen:

Enmamma
Závislačka 2783 příspěvků 23.12.16 22:13
@Netopirek píše:
@Anče1 zkus tekutý jídla. Nenahradí to jídlo úplně, ale aspoň to trošku prodlouží pauzu mezi jídly.Jinak já to závidím, já kynu jen z pohledu na jídlo :mrgreen:

Tak se na něj nedívej :cert: :P

Anče1
Povídálka 36 příspěvků 23.12.16 22:19

@Netopirek Tak teď přemýšlím, jaký jím tekutý jídla..nenapadá mě nic tekutého, čeho bych se byla schopná pořádně nacpat, abych se zasytila. Spíš mě napadá ledacos, čeho stačí pomálu, aby se to člověku úplně nezhnusilo - třeba mléčné výrobky..

Netopirek
Echt Kelišová 7602 příspěvků 23.12.16 22:24

@Enmamma :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama