Jsem rozmazlená nebo on vyčůraný?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.08.19 15:09
Jsem rozmazlena nebo on vyčurany?

Zdravím, tak jsem tu poprvé ????a poprosím Vás o radu. Minulý týden jsem si vyšla s novým objevem na schůzku, objev Ok - hezký, rozumíme si. Velmi me ale zarazila jedna věc - ptal se me napr. Kolik staly me boty a ze on by to za tu cenu nekoupil, kolik stala moje kocka ( je slechtena )kolik platím nájemné. Cely den za mne platil, mely jsme takový menší program ( cca do 1000Kc) a potom vecer v restauraci kterou vybral on z nej vylezlo ze si neni jistý zda zde berou karty - nebrali, takže jidlo jsme zatahli na pul. Potencionalni přítel ( jenom přeci je to čerstvé ) mel velmi tezky zivot ( špatne sociální zázemí, finanční problémy apod ) nyní tedy žije sporadaně. Přátele se mi rozdělili na 2 poloviny, jedni tvrdí ze je vychcany, druzí ze si váží penez a ja jsem rozmazlena. A ted babo rad ????????‍♀️mam strach zda jsem tedy nenarazila na nějakého vychcanka ale zároveň nvm jestli nejsem moc náročná. V současné dobe tento napadnik žije na pronajmu, ma 2 zaměstnání. Nechci byt více osobní ale pravděpodobně vi co to je opravdu nemít ani na jidlo…ja nyní ziju skromnější ale vyrostla jsem relativně jako “ prase v žitě,,. Mohu Vás poprosit o nazor? Podotýkám neni to žádný degeš????dost cestuje, ma přehled atd.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 48 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.08.19 15:11

Oběma je nám pres 30 let…

Janli
Echt Kelišová 9867 příspěvků 01.08.19 15:13

Dej tomu čas, jak se to vyvrbí. Teď je brzy soudit.

Senaida
Kecalka 255 příspěvků 01.08.19 15:13

Možná obojí? :think: to se těžko soudí, neznámé ani jednoho z vas a z tohohle popisu nepoznám, zda jsi rozmazlena.. na druhou stranu mi přijde divne, aby z Tebe hned tahal, kolik co se stalo, to mi prostě košer nepřijde. Ale zase z toho popisu ani nepoznám, zda je vychcaný, nebo jen přespříliš vlezly :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.08.19 15:15

Asi jsem natvrdlá, ale pointa dotazu je kde? Myslíš, že když jste platili večeři na půl, že on je vyčůraný? Tak třeba už neměl dostatečnou hotovost, když předtím za vás oba platil, když jste měli program. Tak nevidím nic špatného na tom, že jste si výdaje za večeři rozdělili.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.08.19 15:16
@Janli píše:
Dej tomu čas, jak se to vyvrbí. Teď je brzy soudit.

Dekuji…mam trochu strach..jen přeci špatne zkušenosti, můj věk atd :)

Agáta 84
Kecalka 493 příspěvků 01.08.19 15:17

Na první schůzce za sebe nechat všechno platit, to by mě hanba fackovala..Nenechám za sebe platit ani teď a jsme spolu 8let..Ne že by jsme si nechali vždycky rozpočítat účet, ale někdy platí on, jindy zase já..To samé nákupy..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.08.19 15:18
@Anonymní píše:
Asi jsem natvrdlá, ale pointa dotazu je kde? Myslíš, že když jste platili večeři na půl, že on je vyčůraný? Tak třeba už neměl dostatečnou hotovost, když předtím za vás oba platil, když jste měli program. Tak nevidím nic špatného na tom, že jste si výdaje za večeři rozdělili.

Nejste natvrdla :D snažila jsem se byt stručná…ano pointa je zda je vykutaleny nebo ja rozmazlenec…ty osobní otázky od něj byly dost nepříjemné

Keyllah
Extra třída :D 12893 příspěvků 01.08.19 15:19
@Anonymní píše:
Dekuji…mam trochu strach..jen přeci špatne zkušenosti, můj věk atd :)

a máš problém v tom, že jste véču platili na půl, nebo v tom jeho chování, kde se dotazuje kolik jsi za co utratila či platíš? :think: prvé by mi divné až tak nepřišlo, ale u toho druhého bych se zarazila…

Amelie30
Závislačka 3178 příspěvků 01.08.19 15:19

Já teda jako nevím, kdyby se mě chlap na první či druhé schůzce ptal, kolik mě co stojí, asi bych protočila panenky. Se ho taky neptám na výši platu. Platba jídla na půl mi přijde v pořádku.

unuděná
Echt Kelišová 8499 příspěvků 01.08.19 15:20

No takhle, pokud jsi na tom zjevně finančně lépe než on, tak moc nechápu tu touhu (spíš drzost) nechat za sebe vše platit. Večeři bych bez řečí chtěla platit napůl a pokud on platil nějaký program předtím, tak bych ho na oplátku pozvala příště na kafe. Nemyslím, že je nutné, aby chlap vše platil. Ale ty řeči o nájmu a kočce atd. jsou na první schůzce hodně divné, to by mi trochu svítila kontrolka. Uvidíš příště.

Anny2148
Kecalka 363 příspěvků 01.08.19 15:20

Já asi nechápu dotaz. Je vyčúranej protože nebrali karty a večeří jste zaplatili na půl, po tom co za tebe celý den cáloval? Já osobně bych spíš čekala, že se nabídneš, že tu večeři zaplatíš ty, když celý den platil on. Rozhodně bych kvůli tomu nepřemýšlela, jestli je zmetek. Nebo mi tam něco uniká?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.08.19 15:20
@Agáta 84 píše:
Na první schůzce za sebe nechat všechno platit, to by mě hanba fackovala..Nenechám za sebe platit ani teď a jsme spolu 8let..Ne že by jsme si nechali vždycky rozpočítat účet, ale někdy platí on, jindy zase já..To samé nákupy..

Vyrostla jsem tak :nevim: bohuzel mi to divne neprijde…u nas to tak doma fungovalo…ale vim ze je uz jiná doba atd
Proto se ptám :D

SibyllaTrelawney
Kecalka 464 příspěvků 01.08.19 15:21

Já si podle toho popisu spíš říkám, jestli takto blbě a neobratně nezjišťoval, jestli nebudeš " náročná" - rozuměj, jestli ti záleží na drahých věcech a on se třeba lekl, že by na to " neměl" - těžko říct, co se mu honí hlavou. Já bych počkala, co z toho vzejde. Vyčůraný mi podle popisu nepřijde, spíš opatrný na prachy… :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.08.19 15:21
@Keyllah píše:
a máš problém v tom, že jste véču platili na půl, nebo v tom jeho chování, kde se dotazuje kolik jsi za co utratila či platíš? :think: prvé by mi divné až tak nepřišlo, ale u toho druhého bych se zarazila…

Z oboji sem na rozpacích…nemam problém někoho pozvat atd ale tohle mi přišlo takove divne

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 48 Další »
Váš příspěvek
Reklama