Jsem s ním jenom kvůli povaze a má to následky

Anonymní
8.8.20 16:11

Jsem s ním jenom kvůli povaze a má to následky

Zdravím
Jsem ještě mladá a mám přítele 9 měsíců a začala jsem s ním chodit protože je fakt moc hodnej, ale problémy jsou takový že se mi přestává líbit a nepřitahuje mě…nechci s ním chodit na veřejnost moc a taky je docela silnější a sedí rád u počítače a já hubená která ráda sportuje a dělá fitness 5× týdně…vubec se nehádáme a miluju ho, ale prostě mě už nepřitahuje a nemáme nic moc společnýho…jaký na to máte názor?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22297
8.8.20 16:20

Můj názor je, že ty tři týdny budou k nepřečkání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3674
8.8.20 16:23
@Anonymní píše:
Zdravím
Jsem ještě mladá a mám přítele 9 měsíců a začala jsem s ním chodit protože je fakt moc hodnej, ale problémy jsou takový že se mi přestává líbit a nepřitahuje mě…nechci s ním chodit na veřejnost moc a taky je docela silnější a sedí rád u počítače a já hubená která ráda sportuje a dělá fitness 5× týdně…vubec se nehádáme a miluju ho, ale prostě mě už nepřitahuje a nemáme nic moc společnýho…jaký na to máte názor?

Jak.ho muzes milovat, kdyz te nepritahuje..u me se to vylucuje..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
249
8.8.20 16:32
@Anonymní píše:
Zdravím
Jsem ještě mladá a mám přítele 9 měsíců a začala jsem s ním chodit protože je fakt moc hodnej, ale problémy jsou takový že se mi přestává líbit a nepřitahuje mě…nechci s ním chodit na veřejnost moc a taky je docela silnější a sedí rád u počítače a já hubená která ráda sportuje a dělá fitness 5× týdně…vubec se nehádáme a miluju ho, ale prostě mě už nepřitahuje a nemáme nic moc společnýho…jaký na to máte názor?

Kvuli povaze muze clovek premyslet o tom, ze ve vztahu zustane, i kdyz se mu partner po letech prestava libit fyzicky, ale na zahajeni vztahu to takrka jiste nestaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
265
8.8.20 16:35
@Anonymní píše:
Zdravím
Jsem ještě mladá a mám přítele 9 měsíců a začala jsem s ním chodit protože je fakt moc hodnej, ale problémy jsou takový že se mi přestává líbit a nepřitahuje měnechci s ním chodit na veřejnost moc a taky je docela silnější a sedí rád u počítače a já hubená která ráda sportuje a dělá fitness 5× týdně…vubec se nehádáme a miluju ho, ale prostě mě už nepřitahuje a nemáme nic moc společnýho…jaký na to máte názor?

Z mého pohledu. Nemiluješ ho. Takhle nemluvíme o lidech, které milujeme.

Píšeš, že se vůbec nehádáte. A mluvíte spolu vůbec? Podle toho, co píšeš, to tak nepůsobí.

Oba si zasloužíte, dle úvodního příspěvku – možná je vše jinak, někoho jiného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1387
8.8.20 16:39
@vokishka píše:

Tak nějak :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11448
8.8.20 17:28
@Anonymní píše:
Zdravím

Uzivej si mladi a do vztahu bez, az na to budes mentalne pripravena :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
244
8.8.20 17:30

Ja bych si ho vzala :mrgreen: :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22297
8.8.20 17:31
@Sardelka píše:
Ja bych si ho vzala :mrgreen: :palec:

A co nejdřív tak čtyři pět dětí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
14030
8.8.20 17:42

No nemiluješ. A už nejsi ani částečně zamilovaná, což bylo hlavně okouzlení z toho, že on nejspíš je o uši zamilovaný do tebe.
Tak si to přiznej a řeš to. Ublížíš mu tak jako tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
958
8.8.20 18:16
@Anonymní píše:
Zdravím

Vzpomínám na moji úplně první holku, bylo mi tak 16 nebo 17 let, jenom jsme se vodili za ruce a líbali v parku na lavičce, nebo v autobusové zastávce. Pohlavní styk jsme spolu neměli, to bylo až s tou další. Tak tahle moje první holka, mi po tom, co jsme spolu takhle strávili celé léto, řekla že jsem fajn, hrozně hodný, ale prostě mě pořád bere jako kamaráda. Že nic víc ke mě necítí. Doufala prý, že se to změní postupem času, ale prostě to nešlo. Já jsem byl docela rád, že to řekla, protože já jsem to cítil podobně, ale nechtěl jsem jí to říct, abych jí tím nějak neranil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29959
8.8.20 19:15
@vokishka píše:

Tak tak. Ono je to fakt dlouhý. Děcka od března doma, co pořád dělat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama