Jsem smutná z růstu svého miminka

249
17.6.15 20:26

jsem smutna z rustu sveho miminka

Citim se divne. Kazda mama ma radost ze jeji dite roste. Jen ja sem smutna. Chci aby zustak na porad miminkem i kdyz to nejde. Hrozne rychle to utika. Uz ma 4 mesice a ja se koukam na fotky z konce sesti nedeli a brecim. Sem hrozna. Musim se s tim pocitem nejak smirit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

35361
17.6.15 20:28

:kytka: Jo, to se teda smířit musíš. Kdyby ty pocity byly opravdu tak nezvladatelné, vyhledala bych psychologa.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.6.15 20:29

No jestli Tě to uklidní, tak jsem měla to samé… a myslím, že je to normální. Dcerce je teď 14 měsíců a je to už dobré :-) přejde to a čím je děcko starší, tak je s ním větší legrace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
939
17.6.15 20:36

Mně to mrzí u toho druhého dítěte. Mám kluky od sebe rok a půl, tudíž mám pocit, že jsem si toho druhého ani nestačila užít a už teď to není miminko, za chvíli mu bude rok. Ale takový je život, letí to, no. Zase se těším, až si budou pěkně hrát… a taky děsně rvát :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10365
17.6.15 20:39

Ono se to změní, až začne víc komunikovat, bude větší parťák. Počkej, až ti poprvé venku přinese kytku, až ti prvně řekne Maminko, mám tě moc rád. V tu chvíli určitě budeš ráda, že už není němá placka :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2105
17.6.15 20:46

Já bych zastavil děti v 5-6 letech, za mě nejlepší věk. Děti všechno zvládnou a je snadné je nadchnout pro cokoliv, my rodiče plní elánu a prarodiče bez problému hlídají nebo berou na dovolenou :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
511
17.6.15 20:49

Však si můžeš pořídit další, ne? :D :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1387
17.6.15 20:52
@KarlaNim píše:
Citim se divne. Kazda mama ma radost ze jeji dite roste. Jen ja sem smutna. Chci aby zustak na porad miminkem i kdyz to nejde. Hrozne rychle to utika. Uz ma 4 mesice a ja se koukam na fotky z konce sesti nedeli a brecim. Sem hrozna. Musim se s tim pocitem nejak smirit

To asi kazda:-)) Ja to beru uplne v pohode a naopak se tesim cim me zase prekvapi, az me bude plne vnimat kdyz ctu pohadky, az poleze, az… az… :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.6.15 20:56

@KarlaNim no. Ja to tak mam taky. Jsou mu teprve 2 roky a ja koukam na fota z lonskeho roku a bulim..vloni jsem koukala na fota z narozeni a z doby, kdy mu byl mesic, dva a bulela jsem.. proste mam pocit, ze mi desne rychle vyrostl a ja si ho nestihla uzit jako miminka:-( a taky, ze bych mnoho věcí vratila a byla bych lepsi matka… :-( ale nic nenadelas. Život bezi..rychle bezi :-( ale snad te aspon potěši, ze nejsi jedina, kdo to tak ma ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14033
17.6.15 20:58

Já utírala první slzu, když jsem musela vyřadit první malé dupačky :mrgreen: A pak ještě několikrát :) Ale musím říct, že na druhou stranu jsem měla (a mám :-D) z každého pokroku neskutečnou radost :) Když pak přišlo období, kdy začínala mluvit, učit se různé věci, bylo to zase o něčem jiném…
Teď čekáme druhé a už teď je mi líto, že to miminkovské období tak rychle uteče :mrgreen: A když jsem se probírala těmi pidi oblečky po dcerka, byla jsem dojatá zas :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1150
17.6.15 21:00
@dalimil píše:
Já bych zastavil děti v 5-6 letech, za mě nejlepší věk. Děti všechno zvládnou a je snadné je nadchnout pro cokoliv, my rodiče plní elánu a prarodiče bez problému hlídají nebo berou na dovolenou :-)

Přesně tak, líp bych to sama nenapsala! Až na to, že my hlídání nemáme :D Ale děti jsou v tomhle věku prostě úžasný. Pak nastoupí předpuberta, puberta a pak už člověk jen těší, až ti smradi vypadnou z domu :evil: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1606
17.6.15 21:02
@KarlaNim píše:
Citim se divne. Kazda mama ma radost ze jeji dite roste. Jen ja sem smutna. Chci aby zustak na porad miminkem i kdyz to nejde. Hrozne rychle to utika. Uz ma 4 mesice a ja se koukam na fotky z konce sesti nedeli a brecim. Sem hrozna. Musim se s tim pocitem nejak smirit

Ahoj, ja taky obrecela prvni pidioblecky, ze kterych maly vyrostl. A ted zpetne, po roce, uz se tomu smeju a uz bych toho lezacka nechtela. Sice to rychle utika, ale je uzasne, jak se ty deticky neustale neco uci, rostou, meni se…kdyz ted ke me maly prijde, prituli se a da mi hudlana, jsem rada, ze uz to neni to nemohouci miminko, ktery ani nevi ci je :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
791
17.6.15 21:04

Já jsem asi rarita, byla jsem celá šťastná, když se syn dostal nad 3. měsíc :D prostě pro mě bylo 6nedělí šílené období, a jsem ráda, že z něj syn vyrostl :D a teď je mu 21 měsíců a je to bezva období. Je s nim neskutečná sranda. Začíná se rozmlouvat a pod.
To malé miminko sice bylo „ňuňací“, ale bez odezvy. Teď mě syn opusinkuje, chodí se pomazlit, hladí mě po hlavě… :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9321
17.6.15 21:05

Taky ten pocit znam. :hug: Me bylo smutno uz kdyz mel syn 3 mesice.Taky jsem koukala na fotky z porodky a vubec fotky v zavinovacce…Zkratka uz byl,,velky".V pul roce mi to bylo lito jeste vic a pak uz jsem se s tim nejak smirila. :mrgreen: Ted uz ma 18mesicu a ja zasnene koukam na miminka venku. :mrgreen: Zase si rikam, ze ty cizi miminka taky vyrostou. :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9321
17.6.15 21:07

@Plomba Vid. :dance: Je to tak krasne, kdyz maly prijde a da mi pusinku nebo rekne mama. :srdce: Ted by mi udelal radost, kdyby jeste zacal chodit na nocnik. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama