Jsem smutná, že mi nejde otěhotnět

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.07.18 17:37
Jsem smutná, že mi nejde otěhotnět

Ahoj všichni.

Poslední dobou jsem moc smutná, s přítelem bychom chtěli děťátko a snažíme se čtyři měsíce a pořád nic. Prodlužuje se mi cyklus a já pořádně nevím, kdy ovuluji (měření teploty moc nechci dělat, aby to nebylo ještě více stresující). Můj cyklus trval 30-33 dní, minulý měsíc byl dní 38 a teď je to dokonce 44 dní a pořád nic. Samozřejmě, že jsem testovala a všechny testy negativní.

Vím, že 4 měsíce snažení jsou málo, ale mám starost s prodlužováním cy­klu.

Nemáte s tím některá zkušenost? Co to může znamenat?

Moc děkuji :srdce: :srdce: :srdce:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1201 příspěvků 10.07.18 17:46

Zkus nějaký bylinky na úpravu cyklu :palec: a držím palce, ať se brzo zadaří

renorejnz
Stálice 51 příspěvků 10.07.18 17:51

Doporučuju Gynex kapky, mám s nimi jen ty nejlepší zkušenosti :palec:

diiss
Ukecaná baba ;) 1349 příspěvků 10.07.18 18:06

Nezoufej ..čtyři měsíce je opravdu chvilku.ja než sem se dočkala // tak sem si musela 3roky počkat.a poslední rok co se tělo umoudrilo tak jsem prodelala biochemické za 4mesice mimodelozni kde me vzali vejcovod a za další 4mesice se konečně zadarilo.a cyklus jsem mela taky vselijaky.nekdy 30dni někdy 40 někdy 35.ale já si ovu hlidla dle testu.za ty roky jsem si ji už aj vypozorovala dle bolesti.nekdy jsem ji mela 18dc neky 20a taky 28dc…jedine co jsem jedla byla kys.listova..drzim palce. A věř ze když to ma prijt tak to prijde. :kytka:

Pajule25
Kecalka 178 příspěvků 10.07.18 18:07

Nezoufej, nejsi sama…je nás tady víc co bychom chtěly miminko a musíme čekat a doufat. Nám to s přítelem taky nejde… snažíme se cca 10mesicu s jednim SP v 5tydnu…cyklus jsem mela taky tak rozházeným ale po více doporučeních jsem si koupila si Kontryhelovy čaj a teď už mám druhý cyklus ukázkový :) Taky bývám někdy zoufalá ale pořád se snažím držet nad věcí a věřím že až bude ten správný čas miminko přijde…vím to :srdce: Tobě to taky moc přeji jen zkus byt trošku trpělivější :andel: :hug:

Pajule25
Kecalka 178 příspěvků 10.07.18 18:14

@diiss přesto jsi moc statečná že jsi to všechno překonala :andel: já se až pred mesicem docela vzpamatovala ze SP kterým jsem si prošla v lednu…

diiss
Ukecaná baba ;) 1349 příspěvků 10.07.18 18:26

@Pajule25 nebrala jsem to jako konec světa.sice poprvé kdy jsem mela biochemko to bylo cca v 5tt tak to bolelo,ale život jde dal.alespon jsem věděla ze nam to jde ;) za další čtyři měsíce jsem byla znovu těhotná asi 5utz a v děloze furt nic ..tam jsem věděla ze už je něco špatně. No a abych pravdu řekla.kdyz jsem čekala na laparo aj sem se těšila až to ze mě vytahnou…cekala jsem po operaci jak budu smutná atd…ale naopak byla jsem šťastná a odhodlana ze do třetice to už vyjde tak jak ma…ano mela jsem obavy ze s jedním vejcovodem to zase nepůjde a ono za 4mesice zase // abych ale pravdu řekla už jsem ty zacatky nijak neprozivala vedela jsem ze se muze stát cokoli. Jen sem čekala na utz až se ukáže :srdce: A když se ukázalo od té doby jsem si to začala užívat.hlavne žádný stres.jen dodam já jsem mela po tom mimodeloznim. doma jsem si zapálila cajovou svíčku a rozloučila jsem se s nim… :) a v duchu si řekla ze se na tuhle věc nemůžu poutat.a musím jít dal .je to proste život.mrkni na youtube čekala jsem miminko,ale…pani tam mluví o vlastní zkušenosti co prožívala atd.je i kniha.

lachtanice86
Kelišová 6379 příspěvků 10.07.18 18:31
@Anonymní píše:
Ahoj všichni.

Poslední dobou jsem moc smutná, s přítelem bychom chtěli děťátko a snažíme se čtyři měsíce a pořád nic. Prodlužuje se mi cyklus a já pořádně nevím, kdy ovuluji (měření teploty moc nechci dělat, aby to nebylo ještě více stresující). Můj cyklus trval 30-33 dní, minulý měsíc byl dní 38 a teď je to dokonce 44 dní a pořád nic. Samozřejmě, že jsem testovala a všechny testy negativní.

Vím, že 4 měsíce snažení jsou málo, ale mám starost s prodlužováním cy­klu.

Nemáte s tím některá zkušenost? Co to může znamenat?

Moc děkuji :srdce: :srdce: :srdce:

Srovnat cyklus třeba bylinkama. A 4mesice fakt není vůbec nic. Nám to trvalo 3roky. Mezitím potraty, biochemicke, zt, revize, laparky, punkce a léčba endometriozy. Někomu to trvá déle.

Adrasteia
Závislačka 2759 příspěvků 2 inzeráty 10.07.18 18:36

Čtyři měsíce není žádná doba. Já měla cyklus jako ty, nic jsem neupravovala, akorát jsem si měřením bazální teploty zjistilal, zda mám ovulaci. Podařilo se mi otěhotnět šestý měsíc. :) Do roka bych to vůbec neřešila.

Pajule25
Kecalka 178 příspěvků 10.07.18 18:39

@diiss moc děkuju za typ, určitě na to kouknu. Jen máš můj obdiv, dokázala ses přes to všechno přenést a i po těch 3letech si neztratila naději a to mimco přišlo…vymodlený mimco :hug: :andel:
Moc bych si přála mít rodinu, starat se o ni a proste být tou mámou :andel: Věřím že se dočkáme všechny tady :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.07.18 18:45

Ano, je nas mnohem vice, ktere cekaji :( My se snazime pres 2 a pul roku a priznavam, ze kdyz jsem to dneska po tydnu zpozdrni dostala, tak jsem to obrecela jako nikdy. I na muze jsem byla desne protivna. Uz jsem myslela, ze jsem smirena s tim, ze proste nikdy mimco mit nebudeme, ale s tim se smirit proste nejde…kazdy mesic doufam a kazdy mesic jsem z toho byla smutna.. Ale ono to jednou prijde :srdce:

jaaaninda
Zasloužilá kecalka 712 příspěvků 10.07.18 18:45

Můžeš zkusit nějaké bylinky (gynex), ale za mě nejlépe zapomenout na to,že nějaká ovulace a plodné dny existují. Psychika je sviňa a jestli zkoušíš ovulaci rozpoznat,tak si ji můžeš blokovat (pravděpodobné jestli jsi před tím měla cykly jakžtakž pravidelné). Vždycky jsem měla dlouhé cykly (61 dnů před prvním dítětem), po porodu 100 a více dnů. Po zamlklém těhotenství se začaly zkracovat (první 46dnů,druhý 35- takto krátký cyklus jsem nikdy neměla), tak jsem se těšila, že to se určitě brzo zadaří a o to víc se sledovala a cykly se začaly prodlužovat. V červnu jsem přestala brát všemožné vitamíny a bylinky, začala cvičit, zaměřila se na hubnutí a byl z toho nejkratší cyklus mého života, v kterém se navíc zadařilo :)

P4ja
Kelišová 6284 příspěvků 10.07.18 19:10

@jaaaninda jj přesně tak, no stress.

Já začala jíst zdravě rok před vysazením, do toho spousta cvičení, jóga, chůze. Pak jsem se šťastně vdala a //byly čtvrt roku po vysazení. A teď už mně tady spí náš malý poklad.

VendyKa
Povídálka 31 příspěvků 10.07.18 19:33

To vubec není dlouhá doba. Ani rok není dlouhá doba, pořád je to fyziologický. Nesmíš se tomu poddat, protože tím to zhoršíš, zprotivíš taky partnerovi a budeš se pořád pozorovat. Spěte spolu jak jste zvyklí, zkus víc pohybu - pokud máš sedavé zaměstnání nebo hodně stresu, budeš mít stáhlé pánevní dno - tam je velmi častá příčina proč to nejde nebo proč se potrácí. A pořád se to málo řeší, což je hrozná škoda a do spousty ženských se rvou zbytečně hormony :( můžou s tím souviset i poruchy cyklu. No a jinak - dovolená je parádní na otěhotnění, přijde mi, že snad polovina lidí otěhotní právě tam :) uvolníš se, nahřeješ pánev, rozplaveš nebo rozchodíš ji, dobrý jídlo, klídek..tak šup !

Dominička_94
Nováček 6 příspěvků 10.07.18 19:38

@Kamkam Děkuji, něco vyzkousim :srdce:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

„Když chce, tak chce!“ Borkovec ukázal fotku jako důkaz o vztahu s Knechtovou

Petr Borkovec (18), známý coby problémový zajíček ze soutěže SuperStar,... číst dále >

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >