Jsem špatná matka, pokud nechci kojit ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.07.19 21:00
Jsem špatná matka pokud nechci kojit ?

Vim ze to bude znít blbe, ale budu spatna matka kdyz prestanu kojit a zacnu davat umelou vyzivu? Nejde o to ze bych nechtela, ale hrozne s tim kojenim bojujeme :/ a ja jsem akorat ve stresu jestli ji to mleko staci apod. Cely den mi mala rve tak se snazim ju prikladat k prsu, ale furt taze a nestaci ji to a je neklidna kdyz ji dam Nutrilon tak je cely den krasne hodna a sotva rve. Jaky na to máte nazor? Ja vim ze umela vyziva vyjde cenove drazsi a taky vim ze materske mleko je pro dite to nejlepsi co mu muzu doprat jen si nedovedu predstavit mit malou cely den na prsou :(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Prtulak
Kecalka 494 příspěvků 12.07.19 21:02

Pokud byla snaha, ale spíš vás to stresuje, tak ne. Lepší být máma i mimi v pohodě.

Zumpa
Ukecaná baba ;) 1132 příspěvků 12.07.19 21:03

A máš dost mléka?

Kriss Tina
Extra třída :D 11636 příspěvků 12.07.19 21:03

A kolik ji je? Ono malinké děti chtějí být na prsu často, ale kolem 3 měsíce se to uklidní a pak už zkoumají svět a nepotřebujou tolik kontakt s matkou :think: byla by škoda to vzdát, ale pokud tě to vyloženě stresuje, tak dej UM. Lepší dítě na UM a spokojená matka, než kojené dítě s matkou v depresích.

nozu
Extra třída :D 12688 příspěvků 12.07.19 21:03

Pokud tě to takto stresuje, je lepší dát UM. Pokud chceš ještě zabojovat, zkus si pozvat laktační poradkyni, aby ti s kojením pomohla. Otázka je, jestli to ještě klapne, když už dítě zná UM. Ale určitě nebudeš špatná matka, pokud se na to vykašleš a budeš mít dítě pouze na UM. To, co je nejdůležitější, je spokojené dítě i matka.

Enicka
Ukecaná baba ;) 1071 příspěvků 12.07.19 21:06

Nejsi, já to tak taky udělala a jsme šťastní oba dva.

AlexaD
Stálice 53 příspěvků 12.07.19 21:08

Nejsi. Tečka.

ugluk
Hvězda diskuse 47333 příspěvků 12.07.19 21:08

To jsi ty s pětidenním dítětem, co tu řešila „slabé mléko“? Jestli se s tím dokážeš vnitřně srovnat, tak se na to klidně vykašli, ale můžeš pak být zaskočená z toho, že i na um bude tvé dítě chtít být na tebe nalepené 24/7, to už tak novorozenci často mívají. A jestli k tomu potřebuješ ujištění ženských z netu… Dáním um rozhodně nezačnej být horší matkou, ale jsi-li to ty, tak za situace, kterou jsi popisovala ve vedlejší diskuzi, mi to teda přijde sakra škoda.

Kristýna 526
Kecalka 421 příspěvků 12.07.19 21:10

Nic si nevycitej.ja to měla podobné jako ty u druhého a strašně se mi pak i ulevilo ze jsem dala um nevím teď to kojení me dostalo :oops: a taky jsme spokojení oba dva :srdce:

Netopýr1
Ukecaná baba ;) 1125 příspěvků 12.07.19 21:11

Nejsi. Taky sem vyrostla na sunaru a s mámou mám super vztah.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.07.19 21:18

Nejsi, taky jsem to vzdala, syn proste prso odmital, nejakou dobu jsem neco malo odstrikavala, ale bylo toho min a min. Synovi je ted 5 let a je nejmin nemocny z cely skolky. K doktorovi chodime jen na preventivni prohlidky a ockovani, s nemoci tam byl za cely zivot jen dvakrat (kasel, velka ryma) + mel nestovice (Tuk tuk), takze imunitu ma super i bez materskeho mlika

janablizkova
Zasloužilá kecalka 762 příspěvků 12.07.19 21:19

Nejsi špatná máma pokud dítě málo saje s prsu a je neklidné není nic špatného na tom že je na UM.

Payus
Ukecaná baba ;) 1290 příspěvků 12.07.19 21:28

Myslim, ze to je jen tva vec. Nikdo nema pravo te odsuzovat…nechapu taky proc by mel :)

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1713 příspěvků 12.07.19 21:30

Ja odmitala kojit. U prvni jsem to diky hormonalni zmene nedavala psychicky, prestala jsem a bylo mi lip. U druhe jsem nekojila vubec… to je jako rict, ze ktera mela cisare, taky nebude dobra matka a podobny slinty…

Dana V
Zasloužilá kecalka 557 příspěvků 12.07.19 21:32

Je to jen tvoje vec, syn prso odmital, i kdyz mleka bylo dost. Chvili jsem odsavala a ve 2 mesicich jsem se na to vykaslala a byl plne na UM. Vyrostlo z nej normalni chytre dite :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama