Jsem špatná, že se zlobim?

Anonymní
3.5.21 22:52

Jsem špatná, že se zlobim?

Dobrý večer. myslíte se o mě, že jsem špatná? Mám vztek, protože manžel má vážné nemocnou nohu. Je to s ním špatné už asi dva měsíce. Ceka ho velká operace. A rekonvalescence 4-5 měsíců. To hlavní je že máme 4 měsíční, plně kojené miminko. Nemame nasetreny žádný peníze. Budu muset nastoupit do práce. Manžel bude nemohoucí min první měsíc až dva.Co bude s naším miminem, když já budu muset jít makat.Ja prostě nechci chci být s dcerou.Budu muset Odstavit, začít kupovat umko, bože jsem toho plná. od manžela bydlí 130 kiláků. A moje mamka 170 kilometrů jsem bezradná. :zed: :zed: :,(
Omlouvám se za anonym, chodí sem známý 8o

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2275
3.5.21 22:59

To nechápu. Manžel nebude mít žádnou nemocenskou? A kdo se bude starat o miminko, když půjdeš do práce? Ten nemohoucí manžel? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
638
3.5.21 23:00

Tak nás čeká něco podobného. s rozdílem, že naši holčičce je 8 měsíců. Termin operace má starej za 3 měsíce ( má problémy se slinivkou) Teprve začínáme s prikrmama, takže těžko říct jak to a kojením bude za 3 mesice..Furt si říkám, že taky nechci, ale malé bude už rok a pro rodinu to prostě musím udělat… Nám bude jezdit pomáhat tchyně a moje sestra…musí pomoc rodina… :srdce: hlavu vzhůru musíte to zvládnout :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.5.21 23:01
@Lil Kitkatt píše:
To nechápu. Manžel nebude mít žádnou nemocenskou? A kdo se bude starat o miminko, když půjdeš do práce? Ten nemohoucí manžel? :think:

Pracoval za minimální mzdu. nemocenska mu bude dělat něco kolem 6-7 tisíc. On ti bere jako samozřejmost ze se postarám já. Jemu vůbec nedochází, že nebude moc chodit :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
7589
3.5.21 23:03

Zlob se na osud, na manzela asi tezko, co kdyby to bylo naopak? Nemoce skacou po lidech, ne po horach…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13652
3.5.21 23:03

Taky nechápu proč musíš do prace? Muz nebude mít nemocenskou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13652
3.5.21 23:04

Uz to čtu, no to je bohužel riziko, když si někdo nechá psat minimální mzdu, to pak musíš mit rezervu na tyto případy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2275
3.5.21 23:04

Tak on s tím asi taky nic neudělá, když je to s tou nohou vážné. :? No, budete to muset zvládnout, když nemáte rezervu ani žádnou pomoc v okolí. Představit si to nedovedu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1335
3.5.21 23:07

No a tak to má kolem toho děcka lítat se zoperovanou haksnou on nebo jak si to představuješ?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13652
3.5.21 23:07

Když bude nejhůř najit si nějakou brigádu jen na noční. Znama takhle chodila kvůli dětem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3313
3.5.21 23:08
@Anonymní píše:
Pracoval za minimální mzdu. nemocenska mu bude dělat něco kolem 6-7 tisíc. On ti bere jako samozřejmost ze se postarám já. Jemu vůbec nedochází, že nebude moc chodit :zed:

To je nějaká blbost, že se bude starat on, ne? Jak asi? :zed:
Nemůžou vás založit rodiče?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.5.21 23:12
@Venett píše:
To je nějaká blbost, že se bude starat on, ne? Jak asi? :zed:
Nemůžou vás založit rodiče?

Jemu to právě nedochází tak jako spousta vecy :zed:
Je to prostě prekerka… Asi jak tady radila kolegyně výše, najdu si práci kde budu moc dělat v noci. Jenže to pak budu zase nepoužitelná přez den. Nejvíc mě štve ten kontakt a to kojení to si prostě s miminkem užívám :,( :,(

• Citovat
  • Nahlásit
1156
3.5.21 23:15
@Anonymní píše:
Jemu to právě nedochází tak jako spousta vecy :zed:
Je to prostě prekerka… Asi jak tady radila kolegyně výše, najdu si práci kde budu moc dělat v noci. Jenže to pak budu zase nepoužitelná přez den. Nejvíc mě štve ten kontakt a to kojení to si prostě s miminkem užívám :,( :,(

nemuzete se na urcitou dobu prestehovat k rodicum? ze by se postarali o malou a o chlapa a ty bys sla treba na pul uvazek nekam na brigadu? treba jen na 4 hodiny denne? btw da se odsavat mliko to davat z flasky a zbytek kojit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13652
3.5.21 23:17

Opravdu asi jedině noční, nebo podle toho co umíš práce z domova.
Pak me ještě napada požádat o nějaký příspěvek když se vam tak sníží příjem, ale to me jen napadá, nevím konretne, ale třeba příspěvek na bydleni atd.
No a nebo jak někdo zmiňoval pozadat rodiče a jak se muz vrátí do práce po částech vracet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2883
3.5.21 23:17

A nemůžeš si zvýšit rodičák? Aspoň ta těch 6 měsíců, co budete mít nižší příjmy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat