Jsem špatná máma a manželka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.03.18 18:55
Jsem špatný máma a manzelka

Piše se mi to lehce, nechci komentáře, co sem neměla dělat (minulost), ale jak dal (budoucnost)…vím,  že sem po* život všem

Máme 4deti, což je zázrak…po prvním neplanovanem synovi (který byl pry z me strany ucelove naplánován, aby si me musel vzít -na cemz trvali jeho rodiče,  ne ja) se nám dlouho nedařilo,  ac se počali co pul roku, nikdy „to“ nepřesáhla dobu 8mi týdnů…pri vyšetřeních bylo vse ok, muž však nesouhlasil s umělý oplodnenim…Já změnila dr…podstoupila laparskopii,  brala utrogestan…po 5ti měsících se čekali dvojčátka,  synovi bylo 4,5…a tehdy to asi začalo…výbavička na na syna byla ok, mateřskou sem mela slušnou,  navíc jsem mela všechno schovaný,  ale…čekali se holky, dvě a syn byl v září,  holky měly byt květen…fusaky neseděl,  kočárek neseděl,  oblečení ani nemuvim…mateřska byla stále ok, ale vse bylo potřeba 2× a muž s ničím nepomohl, mam přece svoje peníze peníze a peníze a on musí dávat do firmy…je pravda, že sem byla hodně narocna a občas sem brala nadstandard než standard,  ale říkala sem s i,  že sem žena podnikatele, tak proc bych skudlila…navíc když on celý dny prosedi u počítače počítače her…jenže už mi Můj rodicak (po matersje) nestačil a začala jsem to těšit kontokorent,  tu nabídli kartu,  tu nabídli půjčku a byla sem lapena…

Když jsem za 2 roky zjistila (po Te,  co sem se po 8mi měsících vrátila do prace,  abych v se utahla) ze sem tehotna,  zhroutil se mi svět…ne pro to miminko, ale pro ty okolnosti,  manžel me nutil k potratu, Já ale nemohla, uzila sem si 4× revizi, dobrovolne jsem prostě nemohla…Manžel trval na tom, že ale zruším účet a materska půjde na účet k němu…musela jsem souhlasit a mateřskou převedla,  ale kvůli závazkům účet nezrusila…prodávala jsem věci po dětech,  háčkování na zakázku,  co jen šlo,  aby se mi při četla Kazda koruna aj a mela na zaplaceni splátek…Muži sem to říct nemohla, už nebylo cesty z pět…

Dcera se narodila zdraví,  krasna,  mela sem honku, ale chvilku jsem byla stastna…

Pak mi ale web na splátky nezbývalo a se 4,5 dětmi bylo tezke někde něco „vydolovat“ zvlášť,  když manžel lpí na teplých obědech,  večerních a na klienzem byte…

Ten sem ve fázi,  kdy me zatratíte…zkusila sem si vydělat vlastním tělem…byla sem zoufala a upomínka za splátku,  na kterou sem neměla,  právě přišla…byla sem asi 5ti, ale 3× jsem se z bavila a odeslanou se se potkali, 2× k tomu došlo,  ale pro brečela jsem celou cestu domu

A v Te době to prasklo…

Bohužel, pokračování priste, musím jit

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 23.03.18 19:05

Njn, zvolila jsi variantu, evidentně špatnou.. bohužel.. každý svého štěstí strůjce :nevim: pokud byly nadstandartní věci tak důležité, nelze litovat :think:

jančamamča
Ukecaná baba ;) 1163 příspěvků 23.03.18 19:13

Konci asi nerozumim :,(

Janasas
Kelišová 5346 příspěvků 23.03.18 19:19

No pos.ala a nedivila bych se, s tebou manžel rozvedl..
Já to zažila jako dítě.. chápala jsem mámu, že určité peníze nebyly, ale ona měla od pusy do pusy ne nějaké nad.. věci.. BOhužel tenkrát taky snad dva roky mlčela a pak to jelo.. Pujčka naskočila, hádky, dohady, tátu nejvíc naštvalo to, že žil s někým, komu nemohl vůbec důvěřovat..pár měscíů, let, to tajila..

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1156 příspěvků 1 inzerát 23.03.18 19:25

Pokračování asi není třeba :D svěř se manželovi, nebo psychologovi, sama evidentně nejsi schopná cokoli rozumně řešit.

ka2ka
Extra třída :D 13194 příspěvků 23.03.18 19:27

Troll?

Martina84
Ukecaná baba ;) 2050 příspěvků 23.03.18 19:33

No tvl, to je silný kafe..

TopSecret
Ukecaná baba ;) 1401 příspěvků 23.03.18 19:39
@Anonymní píše:
Piše se mi to lehce, nechci komentáře, co sem neměla dělat (minulost), ale jak dal (budoucnost)…vím,  že sem po* život všem

Máme 4deti, což je zázrak…po prvním neplanovanem synovi (který byl pry z me strany ucelove naplánován, aby si me musel vzít -na cemz trvali jeho rodiče,  ne ja) se nám dlouho nedařilo,  ac se počali co pul roku, nikdy „to“ nepřesáhla dobu 8mi týdnů…pri vyšetřeních bylo vse ok, muž však nesouhlasil s umělý oplodnenim…Já změnila dr…podstoupila laparskopii,  brala utrogestan…po 5ti měsících se čekali dvojčátka,  synovi bylo 4,5…a tehdy to asi začalo…výbavička na na syna byla ok, mateřskou sem mela slušnou,  navíc jsem mela všechno schovaný,  ale…čekali se holky, dvě a syn byl v září,  holky měly byt květen…fusaky neseděl,  kočárek neseděl,  oblečení ani nemuvim…mateřska byla stále ok, ale vse bylo potřeba 2× a muž s ničím nepomohl, mam přece svoje peníze peníze a peníze a on musí dávat do firmy…je pravda, že sem byla hodně narocna a občas sem brala nadstandard než standard,  ale říkala sem s i,  že sem žena podnikatele, tak proc bych skudlila…navíc když on celý dny prosedi u počítače počítače her…jenže už mi Můj rodicak (po matersje) nestačil a začala jsem to těšit kontokorent,  tu nabídli kartu,  tu nabídli půjčku a byla sem lapena…

Když jsem za 2 roky zjistila (po Te,  co sem se po 8mi měsících vrátila do prace,  abych v se utahla) ze sem tehotna,  zhroutil se mi svět…ne pro to miminko, ale pro ty okolnosti,  manžel me nutil k potratu, Já ale nemohla, uzila sem si 4× revizi, dobrovolne jsem prostě nemohla…Manžel trval na tom, že ale zruším účet a materska půjde na účet k němu…musela jsem souhlasit a mateřskou převedla,  ale kvůli závazkům účet nezrusila…prodávala jsem věci po dětech,  háčkování na zakázku,  co jen šlo,  aby se mi při četla Kazda koruna aj a mela na zaplaceni splátek…Muži sem to říct nemohla, už nebylo cesty z pět…

Dcera se narodila zdraví,  krasna,  mela sem honku, ale chvilku jsem byla stastna…

Pak mi ale web na splátky nezbývalo a se 4,5 dětmi bylo tezke někde něco „vydolovat“ zvlášť,  když manžel lpí na teplých obědech,  večerních a na klienzem byte…

Ten sem ve fázi,  kdy me zatratíte…zkusila sem si vydělat vlastním tělem…byla sem zoufala a upomínka za splátku,  na kterou sem neměla,  právě přišla…byla sem asi 5ti, ale 3× jsem se z bavila a odeslanou se se potkali, 2× k tomu došlo,  ale pro brečela jsem celou cestu domu

A v Te době to prasklo…

Bohužel, pokračování priste, musím jit

Troll…

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 23.03.18 19:44
@Čičorečka píše:
Pokračování asi není třeba :D svěř se manželovi, nebo psychologovi, sama evidentně nejsi schopná cokoli rozumně řešit.

dle všeho se svěřovat nemusí, už to prasklo :think:

elena.78
Zasloužilá kecalka 794 příspěvků 23.03.18 19:46

Ježkovy voči, k polovině z toho bych potřebovala vysvětlivky. Pokud nejsi troll a psala jsi to při smyslech (ne sjetá), tak bych se i já přikláněla k návštěvě psychologa.

Chytrak
Závislačka 2845 příspěvků 23.03.18 19:49

@ka2ka 100% ne je to troll a mozna ze i rusky. Jsem spatny mama, co to jako je?! :roll:

Příspěvek upraven 23.03.18 v 19:51

elena.78
Zasloužilá kecalka 794 příspěvků 23.03.18 19:49

@TopSecret
Asi jo.. :roll:

elena.78
Zasloužilá kecalka 794 příspěvků 23.03.18 19:51
@Chytrak píše:
@ka2ka 100% ne je to troll a mozna ze i rusky. Jsem spatny mama, co to jako je?! :roll:Příspěvek upraven 23.03.18 v 19:51

Že by Putin? :mrgreen:

Barinec
Kecalka 263 příspěvků 2 inzeráty 23.03.18 19:54

To tema je tady stale dokola, pokud nekdo zalozi rodinu neni zadne moje a tvoje, ale nase. Takze nechapu, proc sis pujcovala penize, to ti manzel neprispival na domacnost? Nebo jsi utracela za nejake zbytecne cicoviny? A padla na to materska, rodicovska, ze sis musela jit vydelat? Z prispevku to nechapu. To, ze to vyvrcholilo sexem za penize, s tim se musis poprat sama. Pokud je to dusledek toho, ze ti manzel nedaval penize, tak je to tragedie, ale jestli sis takhle vydelavala na svou utratu, tak je to tva hloupost.

Taka
Zasloužilá kecalka 946 příspěvků 23.03.18 20:08

No, v některých pasážích je jednodušší rozluštit kurent, a že ten mi občas dělá problém…
Jsi trdlo a manžel ještě větší, ale historii komentovat nemáme. Pak je těžké komentovat budoucnost, když neznáme vše, že :lol:
Nebudeš to mít s tvou „drahou“ polovičkou snadné. Děti k tomu… No, zavařila sis pěkně :? Ovšem já bych ku**ení taky netolerovala.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Matěj von Osečany a jeho „pojišťovna štěstí“: Kominíky si pozval rovnou dva

Zámecký pán Matěj Stropnický (35), který se svým partnerem Danielem Krejčíkem... číst dále >

Mickey Rourke vypadá k světu a vrátil se k ex. Jaké ženy se prohnaly jeho životem?

Bouřlivák Mickey Rourke (66) to dal znovu dohromady s ruskou modelkou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >