Nevím, zda se rozvést

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.11.14 06:52
Jsem srab? Rozvod? Stale se nedokazu rozhodnout ... :(

Mile zeny a maminky, omlouvam se za anonymitu
ja se proste nedokazu uz delsi dobu (kolem roku) rozhodnout zda od manzela odejit ci zustat. zkousime mozne a i mozna uz i nemozne, rozmluvy, dovolene, kultura, poradna ale nak to stale skripe a nefunguje.
pripada mne ze mne manzel dokaze behem vteriny zmenit naladu na bod mrazu, vubec o mne jako o zenskou nepecuje (prej si za to muzu sama), neni gentleman a je asi fakt natvrdly - vcera mu rikam, ze kdyz jdeme spolecne s kocarkem a nekam vchazime tak je pro mne snazsi kdyz mne nekdo drzi dvere, prtz on si vzdy stoupne jakoby za mne a ceka, no ja mu reknu ale hlava mne to nebere, namitl na to ze na to proste neni zvykly (dceri je 16m) :zed:
a to je stale dokola a dokola. chvili je vzdy pohoda a pak vetsinou skrze neprostou pitomost zacne vznikat treni a pak uz staci jen trocha a je to v prd…
moc se snazim todle neresit pred dcerou, ale bohuzel se i to stane.
trva to uz opravdu dlouho a ano je to vicemene od porodu dcery, neb jsem si asi uvedomila ze ted uz nikdy nebudu sama :srdce:
jsem dlouhodobe nestastna, nespokojena zenska a asi i peknej srab
vy kdo jste resily podobnou situaci, jak jste se rozhodly a zacaly konat. ja to nechci nechat zajit az do krajnosti, manzel kdyz je vztekly tak se moc neovlada :,( bojim se jeho reakci a nekdy sva slova vazim dopredu aby… ale to se mne moc nedari
naopak, vy kteri jste byly v podobne situaci a zlepsilo se to, stalo to z to?
mam v teto situaci byt sobec a resit to jen z meho pocitu nebo mam brat i ohled na dceru?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
simcaak
Ukecaná baba ;) 1094 příspěvků 03.11.14 07:03

Co je hlavni příčinou problemu neporozumění??? dvere asi nee?? :,(

mumisek79
Extra třída :D 12068 příspěvků 1 inzerát 03.11.14 07:09

@simcaak neporozumneni, nulovy intimni zivot, komunikacni bariera, jistoty… :?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.11.14 07:11

Ahoj zakladatelko, to že se snažíte o nápravu je dobře. Když to nevyjde, tak budeš vědět, žes udělala co bylo možné, ale prostě to nevyšlo.
S tím rozvodem - ono hodně záleží i na dalších okolnostech - bydlení, finance, jestli bys zůstala na vše sama.
Pokud jsi dlouhodobě nešťastná a nespokojená, možná by to stálo za úvahu. Je strašně stresující filtrovat své reakce, abys neřekla něco špatně a partnera nerozčílila. Žila jsem v takovém to vztahu a měla jsem těžké zdravotní potíže, přestal být vztah a zmizely problémy se žaludkem, se střevama, astma i atopický ekzém. Duše si oddechla.
Zkoušeli jste poradnu? A co dočasná odluka? To by ale asi tvůj muž nevydejchal, viď?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.11.14 07:16

Odluku jsem navrhovala ale pro nej je to neprijatelne, vidi to jako konecnou… ale to ze mne kazdodene dusi atd je mu jedno
ted uz volal a omlouval se ze byl rano morous ale copak mam mit neustale silu se prenaset pres jeho urazky - dokaze mne rict s takovou chuti a odporem, ze jsem studeny cumak - acaz mne to hlavne vadi kuli malicke
byt mam svuj a financne by mne podporila rodina, tkz bych asi mohla zustat i na materske
potrebuju vedmu!!!

merde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.11.14 07:28

Neni to jenom oboustranna krize? Kdy jste byli naposled sami bez ditete?

Ja jsem vdana 20 let a taky byly etapy, kdy jsem mela podobne pocity a dneska muzu rict, ze mam toho nej manzela. Ale pokud mate upne nulovy intimni zivot, tak je to blby, nicmene mluvte. Zkuste zjistit, co komu vadi, jak se citite a reste to. Utikat ze vztahu dnes umi kazdy, z toho, co jsi zatim napsala mi pripada, ze by se na tom vsem dalo pracovat. Ze ti nepodrzi dvere, takovy byl uz i pred ditetem? Galantnost se preci pozna uz pred nim :think: Nejsate jen oba unaveni jednotvarnym, zivotem kolkem ditete

Malaga
Nadpozemská drbna 25335 příspěvků 03.11.14 07:29

Vědma to za tebe nevyřeší, je to jen přenesení zodpovědnosti za svá rozhodnutí na někoho jiného. Holky ti tu můžou poradit, ale stejně se budeš muset rozhodnout sama.
Ta podpora rodiny je moc důležitá, to je moc dobře! ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.11.14 07:38

Ano, pozna se uz pred, ale ja jsem to nejak zacala vnimat jinak a je pravda ze jsme se oba dost zmenili. poznali jsme se az kolem 30 a mne uz asi tak trochu ujizdel vlak :oops:
jsem naivni a myslela jsem si ze si na urcite veci zvyknu a to i ten sex. manzel byl pasivnejsi uz od pocatku
vim ze utect umi temer kazdy, ale jednoduche to neni. mne uz ale prijde ze to trva uz hodne dlouho a nak prestavam mit energii a chut :zed:
neco jako bez nej spatne a snim taktez

Sonreir
Závislačka 4697 příspěvků 03.11.14 07:52

Ponorka, stereotyp? Kdy jste byli naposledy sami na večeři, v kině, na procházce…? Chodíš i sama ven za kamarádkami nebo on sám za kamarády se bavit?

Chocoloco
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.11.14 07:55

Na me to pusobi tak, ze jsi byla jiz pred manzelstvim nespokojena a jen pasivne ocekavas, ze nekdo tvuj zivot naplni a udela te stastnou. A on se zazrak po svatbe nestal.
Sama pises, ze o tebe manzel nepecuje..a pecujes ty o nej, o vas vztah? Prijde mi trochu nefer vycitat mu nyni veci, ktere byly jiz pred manzelstvim zrejme-urcita flegmaticnost a sex. pasivita.
Mam takovy pocit, ze si musis udelat poradek predevsim sama v sobe, stastnymi nas neudela okoli, ale jen my sami.
Zkus popremyslet proc sis ho vybrala jako tatu pro sve dite a zivotniho partnera a od toho se pri uvazovani co dal odraz. Travte vice casu jen vy dva, bez ditete, bez kocarku a budte si navzajem znovu partnery, ne jen rodice ci spolubydlici.

Příspěvek upraven 03.11.14 v 07:57

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.11.14 07:55

@Sonreir ja za kamaradkami chodim, ale parit jeste ne. manzel prestal nekam chodit uplne. spolecne nikam nechodime, asi o to ani jenden nemame zajem. ted jsme neco v kreci naplanovali… koncert + divadlo
musim rict ze on se snazi, ale zmenit jako cloveka ho nelze a ve sve podstate zustane takovy jaky je, neb furt sve chovani kontrolovat nemuze (on rika ze se o to pokusi) vya ja si nejsem jista estli v tomdle chci zit a mit vidinu spokojeneho rodinneho zivota

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.11.14 07:58

@Chocoloco no prave stale dochazim k tomu, ze mne ujizdel vlak a on se vyskytl a jakstaks to slo
a ano, rekla bych ze o nas vztah pecuju

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.11.14 07:59

V mnohém se poznávám. Můj muž je studený čumák a gentleman opravdu není. Problém není v tom, že by byl hrubián nebo buran, ale jeho to prostě nenapadne. Takže za prvé - apel na matky chlapečků - hustěte to do nich od malička. Ono od mé tchýně to asi nešlo čekat, ale stejně je to o povaze, protože švagr je něco úplně jinýho. Prostě můj muž na to nemyslí, je to pro něj tak zbytečný, že ho nějaká galantnost ani nenapadne. To samé nějaká lichotka nebo cokoliv pěkného vyřčeného. Já jsem cholerik, takže když mám svoji náladu, tak taky za nepodržené dveře bych hned dávala žádost o rozvod. Zvlášť když jsme někde s párem, kde chlap se chová k ženě jako k princezně :zed:. Na druhou stranu u nás je to o tom, že jsem skoro ve všem spokojená, jen pár drobností a nerada bych vyměnila svých 90% za těch 10%, které mně tady chybí :mrgreen:
Co mně opravdu vadí, že se vedle muže necítím jako žena, natož jako žena žádoucí, ale s tím se holt peru sama. Ono člověk se musí nejprve cítit dobře a přitažlivě sám, pak lichotka od partnera potěší, ale nestojí na tom pohoda ve vztahu. Alespoň u mě to takto funguje. A že se teď chvíli po porodu necítím zrovna atraktivně a taky to občas zaskřípe. Musím se sebou začít něco dělat, ať je doma lépe :evil:.
Anonym X

Sonreir
Závislačka 4697 příspěvků 03.11.14 08:02
@Anonymní píše:
@Sonreir ja za kamaradkami chodim, ale parit jeste ne. manzel prestal nekam chodit uplne. spolecne nikam nechodime, asi o to ani jenden nemame zajem. ted jsme neco v kreci naplanovali… koncert + divadlo
musim rict ze on se snazi, ale zmenit jako cloveka ho nelze a ve sve podstate zustane takovy jaky je, neb furt sve chovani kontrolovat nemuze (on rika ze se o to pokusi) vya ja si nejsem jista estli v tomdle chci zit a mit vidinu spokojeneho rodinneho zivota

tady si nejspíš odpovídáš sama…

Příspěvek upraven 03.11.14 v 08:03

BAZÁREK ANGIE
Závislačka 4918 příspěvků 03.11.14 08:02

Připadá mi, že už s ním být ani nechceš, že sis na něj vypěstovala averzi a rozčílí nebo vadí ti vlastně vše co udělá :think:. Sami jak vidět to nevyřešíte, dala bych poslední šanci ještě jednou zajít za nějakým odborníkem, který na to bude mít nestranný pohled, rozebere to s oběma a pak již bude záležet jen na vás zda vztah bude pokračovat či ne. Popravdě jsem si myslela, že je ti tak kolem 20 let, brát dceři otce jen kvůli tomu, že muž není gentleman nebo něco podobného se mi nezdá. Problémy jak je popisuješ mi prostě nepřipadají tak závažné, ale chápu, že ne vše se dá popsat tak, jak to doopravdy je, to víš jen ty sama. Proto bych doporučovala tu konzultaci s odborníkem z očí do očí, takhle je to naprd. :think:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Seznamte se, tohle jsou opilci a smolaři na Českých lvech.

Největší společenské událost je za námi a už jsou známi vítězové, kteří... číst dále >

Jak moc záleží na detailu: Vilhelmová vytřela zrak růžové divě Českých lvů

Nikdo ji tady v Česku nezná, a přesto byla jednou z nejfotografovanějších žen... číst dále >